Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 89


Recommended Posts

neatza' (cica)... multumim ca va ganditi la noi (Lili, Ionela, Andre, Raluci [pup]), am dormit azi-noapte NU, sunt cu ochii carpiti, Sabina tuseste pana se ineaca, stranuta si are mucisori, are nasucul infundat si respira naspa, dar nici nu vrea sa stea sa-i pun apa de mare in nasuc, nu mananca nimic solide, bea doar LP cu cereale si san si urla mult, in rest, mai nimic [:-@]lipsesc pt ca nu's in toane bune si nu vreau sa imprastii energie negativa [:I][:D]va pup pe toate aaaa, Alinus, da, lucrez in asigurari, cand inca eram eu la servici nu se publicasera in MO normele de aplicare a legii si se zvonea ca nu o sa-i oblige pe cei asigurati deja , in fine, nu ma mira nimic, mai aveau nevoie de niste bani la stat [:-@]____________________________________________________id="purple">

Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ziua,

 

La multi ani Ana!!! La multi ani Robert!!!id="size4">id="red"> Sa ne traiti dragi fulgusori, sa fiti sanatosi, voiosi, voinici!

 

La multi ani fulgusorilor sarbatoriti zilele astea!!id="size4">id="red"> (imi cer scuze ca nu am reusit sa va zic la fiecare in parte)id="size1">

 

La multi ani tati de Chiara!id="size4">id="red">

 

Noi acum suntem bine, saptamana trecuta am fost sub tratament cu antibiotic, a facut Robert otita, dar din fericire si-a reventi.

Am vazut ca sunt multi fulgusori care dorm rau noaptea, si noi ne incadram tot pe acolo.Robert se culca pe la 10, 10 jumatate si are vreo 3-4 treziri. Nu reusesc sa il adorm mai devreme pt sa inca are 2 reprize de somn pe zi, cea de-a doua fiind pe la 5-6. Am citit informatiile postate de Monis [flo], sunt foarte utile, sper sa reusesc sa le pun in aplicare.

 

Cu mancatul nici acolo nu stam prea bine, daca s-ar putea sa pape doar tzitzi toata ziua ar fii cel mai fericit.

 

Imi cer inca o data scuze ca nu pot fii activa,cum vede Robert tastatura "sare" pe ea sa tasteze si el si nu .Va citesc, va pretuiesc pe fiecare in parte, am invatat foarte multe de la voi, va multumesc ca existati.

 

mamica implinita de bebe Robert Andrei (14 decembrie 2009)

poze bb Robert

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Alinus25Ancutza salutare colega[:D], si eu tot in asigurari lucrez...la ce societate esti?Alina [mamica] de Dragos-Andrei 07.11.2009 si [zana] Riana-Antonia 25.01.2007Edit:S-a dus pagina[:D]
align="right" id="quote2">[:D] salut colega...la Allianz lucrez, tu?____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca tot sunt prin zona, sa nu uit sa urez [s]La multi ani Ana si Robert[s] sa cresteti mari si sanatosi si sa aveti o viata lunga plina de bucurii____________________________________________________id="purple">

Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
Citat:
citat din mesajul lui Alinus25Ancutza salutare colega[:D], si eu tot in asigurari lucrez...la ce societate esti?Alina [mamica] de Dragos-Andrei 07.11.2009 si [zana] Riana-Antonia 25.01.2007Edit:S-a dus pagina[:D]
align="right" id="quote2">[:D] salut colega...la Allianz lucrez, tu?____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
align="right" id="quote2">Esti tare... eu sunt la Ardaf...Alina [mamica] de Dragos-Andrei 07.11.2009 si [zana] Riana-Antonia 25.01.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-am adus aminte ca zicea Many de un parc frumos ornat, poate va place si asta din Piatra [8D]ps: poza e de anul trecut cred____________________________________________________id="purple">

Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot
Oare lor le putem da usturoi crud?? dar seminte de dolveac??
align="right" id="quote2">

Eu ii pun lui Pinky in mancarica de pranz (carne + legume) o jumatate de catel de usturoi crud, pe care il blenduiesc cu mancarica. Si papa si inca bine. Sa vezi cand rangaie, cum e! [:D] Face oac si un damf de usturoi roieste in jurul capului. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Alinus25Esti tare... eu sunt la Ardaf...Alina [mamica] de Dragos-Andrei 07.11.2009 si [zana] Riana-Antonia 25.01.2007
align="right" id="quote2">deci colege NU, concurente DA [:D][pup]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...