Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 89


Recommended Posts

Licu ti-am scris si pe mess, poti sa-i raspunzi ca da, trebuie sa fie mai atenta la ce comanda, sa benocleze ochii bine inainte sa aduca reprosuri [mai]____________________________________________________id="purple">

Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mesaj de la ghiciti cine :

"Salut!Iti scriu rapid, pentru ca zilele astea nu am avut timp nici sa respir. Transmite-le tuturor fetelor din partea mea ca suntem bine, si incercam sa ne acomodam cu noua noasta viata.Eu am trecut cu brio perioada de proba de la serviciu, asa ca sunt angajata, cu acte aproape in regula - mai trebuie sa trec pe la autoritatile de aici sa pun la punct niste detalii. Rares e un copil nesperat de cuminte. De la cresa nu am nici o plangere. Cel mai rau imi pare ca a trebuit sa renunt la alaptat. De cand cu asta, Rares nu mai accepta nici un fel de lapte. In rest, suntem ok, in plin proces de adaptare. Sper sa reusesc sa imi pun si eu net la noi in camera, sa mai intru seara pe forum si sa nu trebuiasca sa ne deranjam colegii de apartament mereu. De la serviciu as intra, insa acum colegii au tot stat cu mine, sa ma ajute, si mi-a fost aiurea sa le spun ca as vrea sa intru pe net sa salut fete dragi. Sper ca in curand sa remediez aceasta situatie si sa va scriu mai des"

 

[aho]Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag[pegeam]

_______________________________________________________

mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09)

 

in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua,girls!!![flo]

 

ce destrabalare prin zonaaa!!! super!! imi place ca e asa activitate intensa!!![pk]

 

din pacate,nu prea pot sa stau prin zona...am program administrativ,ca puiul e la mama....am citit in goana calului turbat si evident nu prea mi-a ramas mare lucru in cap...zic doar:Andre,Monis,liliid="purple"> ms de raspunsuri vizavi de uleiurile esentiale( in principiu, la eucalipt ma gandeam si eu :ptr. baie,respectiv in lampa de aromoterapie sau in vasul cu apa de pe calorifer; ma gandeam si la cel de brad,pin si lavanda)..nu prea sunt coerenta ca sunt in mare fuga,sper sa intelegeti ce vreau sa zic...

 

hai ca ma duc la treaba..mai arunc un ochi la "pauza"...

 

va [pup] si poate reusesc sa incropesc un raspuns mai "elevat" mai incolo!!!

 

miany

fericita mami de DAVID ANDREI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...