Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 89


Recommended Posts

sa zic si eu doo vorbe, din amintiri, evident Monis, ce fan e la voi acolooo [olala] pupici pt bunici [pup] Lumi, revedere placuta [il] si sper sa reusiti sa ajungeti la Londra [8D] Andre, [bis] sa traiasca tati de Chiara! [s] primim si noi o feliuta din tortul surpriza? [pofta] Many, la noi same all, same all, adik frichineli la somn si m. cum sunt analizele? [pup] Vladul mancacios in companii selecte Lili, [pup] ati avut o noapte mai linistita? Dozz, mare dreptate are autoarea, observ la Alex tot ceea ce ai scris. un brat de [flo] ca ai timp sa si citesti si un [pup] pt Ana Miany, sanatate lui david, bafta la dr! [pup] Alinus, pare rau de incident si de miscatori [:(] Dana, tu cum mai esti? Ramonika, mie mi-a zis dr sa nu iau pastile ca vine si menstra si schimba si gustul laptelui, asa ca n-am luat. prima a venit oricum, de gust nu stiu, ca folosim tot preze. cate un [pup] pt fete Shtephy, am citit ca sunteti mai bine [grup] Coque, matale n-ai somn la orele alea matinale? macar pune si tu de-o [cafea], un ceai, ceva... si sa te stresez iar cu intrebarea: chiar daca e al sotului, ce masura are slingul fix, e luat tot de la Diana? [pup] Di, vad ca esti alergata tare [pup] pt muschetari Ramo, niste pozici noi cu soricelul? atat pot, am trebi [pup] all fara exceptiuni Lili, mami de [bonjovi] Alexandru (18nov'09) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion Andre, [bis] sa traiasca tati de Chiara! [s] primim si noi o feliuta din tortul surpriza? [pofta]
Multumim frumos! Primiti cu draga inima, dar a iesit urat si magazinul de decorat torturi e inchis azi. Sper macar sa fie bun la gust, l-am facut la 5 dimineata, ca aseara n-am mai putut pentru ca l-ar fi vazut. [pup] [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda"] Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dozz
La multi ani, Ema! Sa fii sanatoasa si sa ai o viata lunga si minunata! Minunat la Monis, in Bucovina, nu mi-a venit sa cred cata zapada. Many, citesc acum o carte de Anne Bacus (una din prietenele de aici a zis de autoare, ii multumesc! - daca nu se supara, sa mai spuna o data cine e, ca eu am uitat, mi-e cam rusine...). Ea spune ca in al doilea an de viata copiii au doua preocupari majore: sa stapaneasca bine mersul (ajung sa alerge catre varsta de 2 ani) si sa descopere ca ei sunt o fiinta de sine statatoare, diferita de ceilalti. Trei manifestari se vor regasi la aproape toti copiii si cu frecventa ff ridicata: sa refuze sa faca ce le ceri, sa isi doreasca cu ardoare ceva ce le refuzi (obiect, actiune, whatever) si sa vrea sa faca orice singuri-singurei. Cam asa o sa arate anul asta pt noi si fulgusori si din ce povestesti tu despre Vlad, la voi a inceput deja [:)].
Deci, ne asteapta zile [toanerele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Mariuta!!![s] Sa fii vesela, frumoasa si sa le aduci numai bucurii alor tai!! si sa te joci cu kitty[:I][:D] si .. LMA si pt tati de Chiara, sa iubeasca mult cele doo fete cucuiete, da?[}:)] Tati care apropo, ce nume are?[8D] (nah..ce curiozitati am si io la ora asta[:D]) [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D] [url="http://picasaweb.google.com/laurairina13/FireflySShopOnline#"] Firefly's shop[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:I] Multumim, fetele! [pup] Sa-mi traiasca ca mi-a facut un copil tare frumos si bun si destept si cra cra Licurici Tati se cheama Giuseppe. Soacra l-a nascut de Sfanta Lucia si a vrut sa fie Luciano, socru-mi-o s-a facut crita de bucurie si a uitat cum trebuie sa-l inscrie, asa ca i-a zis Giuseppe. Soacra cand a aflat a zis "las' ca-ti arat eu tie Giuseppe" si a inceput sa-i spuna Luciano, sa-l prezinte, sa-l alinte, asa ca azi nimeni nu stie ca il cheama Giuseppe. Deci ... Luciano, ca e tot cum vrea ia o pauzarea. [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda"] Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:)] [s][cor] LA MULTI ANI MARIAAA!! Sa fii mereu la fel de frumoasa, isteata si iubitoare! [s][bum] LA MULTI ANI TATI DE CHIARA! Sa o pupicesti cu foc pe mami Andre[:D] Vad o Dankutza f activa azi[8D] La mine se pare ca vin rusii...ce mirata eram mai de dimineata..parca era pt prima oara in viata[:I]. Matei mi-a dat un cap in gura azi de mi-a spart buza[alcool].. A papat de dimi niste painica cu putina mozzarela si putine perlute si putin cascaval. Acum un kaki si mandarine. Nu stiu ce sa-i fac la pranz[:-@].. Ramo, nu fol...stii tu ce...[:I]..nu ma incanta nimic. Vad ca sunt fete cu pastile, cauciuc si si si ce-ar mai fi?! Lyly, imi pare rau ca te chinuie frichinitu[pup] Monis, sunt minunate pozicile de la Bucovina, sper sa reusesti sa te mai odihnesti si tu. Merci pt PM[flo] Stephy, vad ca sunteti pe drumul cel bun cu bubele[pup] Alinush, offff..de unde or fi viermisorii astia?! Dar cred ca toti am trecut prin asta cand eram mici..seminte de dovleac si usturoi[pup] Miany, te asteptam cu vesti bune despre David[pup] Angi, voi cum mai sunteti?[flo] Ce credeti ca face Matei acum? Ei bine, e cu o mare ciocolata in mana (ambalata) si o vantura prin casa si spune pa-pa[alcool][8D] Am insirate 9 pungute cu dulciuri si cadouri pt finutii mei..si el cotrobaie in toate. Trimit ca simt un miros de ....pfffff [url="http://picasaweb.google.ro/102155629580077258464/MateiAndreiDeRalu_seby?locked=true#"]poponitzu' meu Matei-Andrei[/url] [aho] noi te iubim, si [cubrad] impodobim Te-asteptam la [pegeam]cuminti, ca sa ne faci fericiti!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intra din nou sa ma "cra-cra-nez" (bonbon Laurei pt copywright[:D]) [bis][olala][bis]Pinky a inceput sa busileze timid, sa se aseze in fundulet (nu-i iese de fiecare data) si, mi se pare mie, ca a inceput sa stea cu spatele mai drept (nu totdeauna)!Ba, mai mult da semne ca vrea sa se ridice![bis][olala][bis] Au avut dreptate kineticii, ca atunci cand vine una, vin si celalalte. Insa a durat ceva, pana aici, de la jumatatea lui oct (de cand a inceput sa stea in fundulet) si pana Ieri dupa-amiaza, a plecat in 4 labute de la usa balconului, cam vreo 2 m. A plecat de bunavoie. Eu nu am pus-o in 4 labute. Cand am inceput sa facem galerie [majoreta] Go Pinky, go!, a apucat-o hilizeala si s-a lasat pe burta. Nu a mai vrut sa mai continue. DAr e un inceput... Ce inseamna o turta rupta in cap [:D] sau faptul ca am parat-o la voi saptamana trecuta [:-@] Mai tarziu sau maine, o va scriu despre turta rupta in cap ieri, alegeri de prin tava, o sa pun filmulete cu ultimele cadouri si alte poze. Sa vedem cand o sa am timp.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...