Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARADENCE DC (130)


Recommended Posts

Salut, Ada eu stiam ca-i buna supa de porumbel[ups] Nici eu nu l-am dus pe Matia la gradi tot din motive de tuse. L-am sunat ieri pe homeopatila si m-a speriat ca mi-a raspuns imediat. Cu Daria am fost de dimineata la eco, nu are nimic, mai tre sa merg cu ea la pediatru sa-i duc rezultatul ecografic. O sa merg la doctorita Ioanes, da nu mai stiu in ce zile are program la cabinet. Bunicu-meu e tot mai rau, acuma de dimineata i-au facut maslu. Aseara am stat la ei pana tarziu, am facut curatenie impreuna cu matusa-mea. Doamne ce groaznica e batranetea asta si ramolirea asta a trupului precum si perspectiva mortii. Adica e clar ca trebuie sa murim cu toti intr-o anumita zi, dar sa stai asa neputincios sa astepti ............... [q] Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miha, cu placere![pup] Las' ca recuperezi tu altadata.[:)]

Oare n-a facut Daria o colica renala?

Imi pare rau de bunicul tau! [q]

Deci tot tu ai facut curatenia pana la urma...

 

Flavia, la Ade ii face foarte bine Sinupret picaturi pentru muci, am mai zis. Is cam nasoale la gust, dar in 2 zile nu mai are muci. A ramas si Ade cu o tuse mai ales dimineata, dar azi a mers la gradi, oricum tusea mai perisista nu nu-i putem tine acasa non-stop.[:)]

 

Ada, da, da, ii foarte buna supa de porumbel.[pofta]

 

No va las ca mai am de lucru si apoi plec acasa.[pup]id="blue">

 


[vampa]Alinaid="purple"> cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, io nu zic ca nu-i buna supa de porumbel, ca noi tot de-asta mancam! Dar io cu porumbeii astia vii am treaba, nu cu aia din supa![bang][:D]id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, din pacate la Bogdi situatia s-a inrautatit, e plangacios de dimineata, vrea numai in brate si se plange ca il doare urechea [bang]. Asadar dupa 4 zile de tratament e mai rau, mergem la Marienut dupa ora 6 ca numai atunci poate sa ne vada.

Am vorbit cu educatoarea lui Bogdi si are numai 12 copii prezenti, restul is bolnavi [bang].

 

Sa-l ajutam pe Sebi

 

Povestea unui Licurici

 

[mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)id="Arial Black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, imi pare rau de Bogdi, multa sanatate ii doresc! [pup]

Ce tratament a facut pana acum?

Ce a zis dr. Marienut?

 

Ducky, copiii tai cum sunt, s-au insanatosit?

 

Relusha, n-ai mai scris nimic zilele astea...ce faci? [:)]

 

No, io ma bag la Grey's Anatomy, am mancat ca sparta salata de conopida (cu maioneza) si nu ma pot culca asa rapid dupa mancare.[:D] Oricum maine nu ma trezesc dimineata ca sunt de la 1.id="blue">

 


[vampa]Alinaid="purple"> cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...