Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARADENCE DC (130)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dormmmmmmmm [q],

 

[s] Alesio [s]

Sa-ti dea Doamne Doamne un ingeras care sa-ti fie alaturi mereu in viata.

id="size3">id="navy">

 

Mai, abia astept sa faca si Bogdi ceva sport, chiar mi-ar placea ceva unde sa invete si disciplina si sa se apere.

 

Mi-a venit mobila, in sfarsit. Is multumita de cum a iesit. Am si dulap pe hol pt papuci ca deja faceam cu nervii de cati erau imprastiati. Amu numa vreme de curatenie sa am ca trebe sa fac peste tot si la programul meu [bang] ...

 

Inca nu stiu cum e Bogdi, ieri nu am apucat sa-l vad deloc [q], dar a zis mami la tel ca nu se plange de ureche si ca a reusit sa-i dea toate medicamentele. La picaturile in nas face fitze mari ca nu ii plac. Vorbesc mai tarziu cu ea sa vad cum e.

 

Fetele care veniti la ziua lui Alesio sa stiti ca am intrebat-o pe Ioana daca pot veni cu Bogdi si a zis ca da, sa-mi spuneti daca va deranjeaza, ca de tusit inca mai tuseste.

 

Sa-l ajutam pe Sebi

 

Povestea unui Licurici

 

[mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)id="Arial Black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flaviaid="red">, mai toti au muci, si Iulia tuseste cateodata rau, dar nu cred ca e o problema pentru cineva...id="purple">

 

La multi ani Alesio!id="red"> Sa cresti mare si sanatos! Ioanaid="red">, sa va traiasca puiul drag!
id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Alesio!!!! Sa cresti mare si frumos si sa le aduci multe bucurii parintilor![flo]

 

Salutare fatelor, imi pare rau ca nu am ajuns la iesirea de vineri seara. Tare rau am fost cu raceala desi cu o zi inainte eram mai bine.Te intoarce cind ti-e lumea mai draga. Cu vertij m-a luat si frisoane. Sper sa nu ma mai intoarca.

Numai azi am reusit sa intru pe forum.

Bine ca v-ati distrat si nu v-au mai stresat sotziorii [:D]

Pupici copilasilor bolnaviori sa se faca bine!!!

Miha, am un stres cu tine ca am o treaba nerezolvata!!!

Ada cum mai stam cu fructoza?

 

M-a invatat sora-mea sa-mi fac o geanta din piele. E superba, normal ca am facut-o eu, partial, si am muncit la ea 3 zile [:D][:D]

Trebuie sa ii fac poza si v-o arat si voua.

 

 

Alina si Dragos-5 anisori

http://www.dragos.inarad.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, multam de cofee

 

Alessio sa ai o viata frumoasa ca o zi senina.

 

Mai Flavia hai si cu Bogdi daca nu ti-l schimba cu unul sanatos. [:D]Am glume in program.

 

Ada, da-o si tu pe Iulia la karate si macar atunci sigur ne intalnim mai des.

 

Moni, tre sa intru pe la alte forumuri ca sa citesc despre voi? Da si tu un copy paste macar .

 

Alina 33 ce stres ai cu mine bre? Si eu care credeam ca eu nu stresez pe nime numa altii ma streseaza pe mine.

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HAi ziceti-mi si mie une mereti la karate si cat dati pe luna si in ce zile de la ce ore? Sa vad cum apuc si io.id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Somleac
Salut, multam de cofeeMoni, tre sa intru pe la alte forumuri ca sa citesc despre voi? Da si tu un copy paste macar .
align="right" id="quote2">[:D]La ce sa dau copy paste ca nu e nimic f. interesant pentru voi,scriu mai mult despre Diana acolo.Tudor e cuminte papa,suge,se partzaie,zambeste cu gura pana la urechi,doarme,gangureste deja si cred ca are aproape 6 kile,vedem noi exact saptamana viitoare cand implineste doua luni ... Iar Diana cu gradi si pe-afara cat mai e vreme buna.Acasa e sau calare pe Tudor sau la colorat,pictat,desenat mai mult.Sau face exercitii din alea simple cum au si la gradinita,ii listez eu de pe net de pe didactic.ro. Face tot mai des in ultima vreme circ de circ cand nu ii faci pe plac,deci clar e si influenta aparitiei lui Tudor,desi pe fatza e lesinata dupa el.Deci vecinii nu il aud aproape deloc pe Tudor plangand,cat pe ea urland [bang] Si m-am pus pe interpretat psihologic desenele [:-@],chestii de-asteahttp://www.revistafelicia.ro/articol_1001793/ce_ascund_desenele_copilului.htmlCam asa a desenat Diana familia [:D]: http://www.dropshots.com/monica70#date/2009-10-05/09:17:07In rest io mai cu conta p-aci,nici asta nu e interesant defel,mai ales ca s-au adunat tare multe,ca doua saptamani nu am pus mana pe ele [bang]Da' de citit va citesc zilnic,sunt constiincioasa [8D]
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
"Cainii latra,caravana trece."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...