Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARADENCE DC (130)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
[:D]Clauid="red">, io zic sa-l arunci pe Mures!id="purple">Licurici drag plecat in cerAdaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">
align="right" id="quote2">nu mere, ca stie sa inoate si stii e riscu sa ma trezesc din nou cu el pe cap [bang]
[s]Alesioid="blue">Sa cresti mare si voinic! [pup]
id="navy">id="Comic Sans MS">id="right">id="size1">Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai Moniid="red">, si eu am tot stat si m-am uitat la gradi la desenul Iuliei cu titlul "Familia mea". L-a desenat pe tati in dreapta, apoi sunt eu, unpic mai inalta decat Teo(care are un buchet de flori in mana pentru "mami"), apoi e Vlad mai catre centrul foii si pe ea s-a asezat in stanga foii pe o scena inalta in fata noastra. Ea a zis ca e doar o cutie de carton, dar ideea conteaza.[:D][pk] Draga de ea... Acum io ce sa interpretez? Ca ea se vede ca orchestrand toata familia sau ca are nevoie de atentie? [:D]id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ADA pai daca tu esti mai inalta se pare ca esti ceva mai importanta decat taica-su.Si cand copilul se deseneaza ceva mai la distanta pe el insusi, cica "se simte pierdut". Sunt tot felul de interpretari interesante pe net.Despre cum e pozitia mainilor in sus sau in jos,ochii (mari sau mici ),ordinea in care sunt desenati,daca lipseste cineva sau le lipsesc parti ale corpului etc. Mie mi se pare interesant.La fel sunt interpretari la cum deseneaza casele,soarele,copacii (aia cu testul arboreruli,o stiti? http://www.preferatele.com/teste/test4.php)

Hai ca acum o sa apareti macar toate cu niscaiva desene p-aci sa avem ce viziona [pk]

 

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

"Cainii latra,caravana trece."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Alesio! [s]

[bum][batetoba][bis][bonjovi][cheers]

id="brown">

Sa cresti mare si sa fii fericit toata viata! [pup]id="blue">

 


[vampa]Alinaid="purple"> cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O stiu si pe asta cu arborele, ca de-aia am terminat pedagogic. La Iulia e ok ca-i face si trunchiul gros, si coroana, si crengi, si frunze si neaparat fructe, dintre care unele sunt in cadere spre pamant. E foarte atenta la detaliile astea. Cat despre importanta mea...nu e clar???[:D] I-a si pus in mana la tat-su un buchet de flori pt. mine![:-)))][:-)))][:-)))] Hai ca mai caut cate ceva pe net ca oricum n-am de lucru amu!id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...