Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARADENCE DC (130)


Recommended Posts

Ada de ce crezi ca mi-a luat 3 zile s-o fac?[:D][:D]

Normal ca n-am facut eu carving-ul (asa se numeste procedeul de "sculptura" in piele) ci cumnatul meu, ca e destul de greu si nu poti invata in 3 zile, nici nu am croit-o dar restul, sub spravegherea sora-mii, eu am facut. Am avut degetele varza de la coaserea cu fir de piele.

D-eaia sunt asa mindra [8D]

 

Am sa ma uit si eu la interpretarea desenelor. Nu l-am pus niciodata pe Dragos sa-si deseneze familia, am sa incerc. El deseneaza la greu batmani, si personaje din Star Wars. E total.

 

Alina si Dragos-5 anisori

http://www.dragos.inarad.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Moni trebuie sa ma inregistrez pe-un site cu poze ca ma tot rog de al meu sot sa-mi refaca site-ul lui Dragos da' n-am cu cine.....

Eu tot ma uit la pozele voastre dar daca nu va vad des nu mai stiu cine cu cine e:)

Dar de fiecare data cind cineva mi se adreseaza ma uit sa vad cu cine vorbesc[pup]

 

Alina si Dragos-5 anisori

http://www.dragos.inarad.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIHA poftim copy paste [:D] (cand va saturati sa ma anuntati ...)

 

Ei pot sa ma laud? http://www.dropshots.com/monica70#date/2009-10-08/15:36:52 [:D]

O noua diploma [:-@] premiul trei la concursul de creativitate . Premii date de doamna Lenuta.Au avut de lipit ceva materiale in forma de flori,desupra unei vaze desenate.O sa si fotografiez evident cand o sa merg cu aparatul la gradi.A dat doamna un premiu intai,doua premii doi si doua premii trei.Si avand in vedere ca nu am cotizat deloc cu cadouri, cred ca dau premiile astea pe merit [8D]

 

O chestie noua: Diana mea e obsedata de vreo saptamana sa isi scrie numele pe desene,evident ca tot mazgalea si am criticat-o,i-am zis ca daca tot se prosteste macar sa isi scrie numele corect! Si i l-am scris drept model,deci de-atunci tot se chinuie sa il scrie corect si nici nu mai vrea modelul sa il vada,cica stie ea! [bang] Stie pe naiba, ca acum am vazut pe un desen ca semnase I D A N A in loc de D I A N A [alcool] Dar ma declar multumita ca le scrie destul de corect,desi nu le prea are ea cu literele ...

 

Noi ne echipam si iesim toti pe-afara,ca i-am promis ca o scoatem cu rotilele azi.Sunt 28 de grade afara!

 

 

 

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

"Cainii latra,caravana trece."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Alesio. Sa cresti mare , cuminte si sanatos alaturi de fratiorul tau.

Alina pastele sunt monti daca sunt fierte "al dente". Pofta buna[pofta]. Super poseta ai facut, le-am admirat cand au fost Zielele Aradului.

Ai mei nu sunt bolnavi, ma mir ca au scapat pana acum de cand au inceput gradi. Sper sa fie si azi imuni.[:D]

Mey, biologia dintr-a cincea nu se numeste botanica?

Tudor tare fain isi deseneaza familia. Primul lui desen il am desktopul telefonuluiEl e cu un pas mai in fata, iar mama e mai mare decat tata. [:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina33, super poseta! [pk] Sora si cumnatul tau se ocupa cu asa ceva? Foarte frumos! [olala]

 

Moni, ce fain deseneaza Diana![olala] N-am timp sa ma uit acum pe site-urile alea despre interpretarea desenelor, dar ma voi uita...

Cand Dragos a mers la gradi i-au pus sa faca desen cu familia lor. Tin minte ca ne-a povestit atunci educatoarea despre desenul lui Dragos, dar nu mai stiu exact ce-a zis, doar ca ii fericit in familie, e un copil multumit...desenase o casa, soare si parintii.

 

Flavia, nu-ti fa probleme, oricum copiii sunt in contact cu copii virusati la gradinita.[:)]id="blue">

 


[vampa]Alinaid="purple"> cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...