Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARADENCE DC (130)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si noi ne-am simtit foarte bine la ziua lui Alesio si Nicolas.[olala] Copiii s-au distrat super, i-au intors toata casa la Ioana. [8D]

Ioana a facut un tort dobos super bun, o crema mortala. [pofta]

 

Flavia, ma bucur ca ne dai si vesti bune, oricum noi te ascultatm cu de toate, si bune si rele. [pup]

 

Cristina R. cum iti place la scoala? (am mai intrebat[:I])id="size1">

 

Diana, succes la concurs, sunt f frumoase pozele. Sunteti pe locul 2, super! [pk]

 

Merg sa ii fac injectia la vecina si revin... A, o doare un picior si e suspect de tromboflebita, i-a prescris Clexane injectabil, in burta ii fac.[bang]id="blue">

 


[vampa]Alinaid="purple"> cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, scuze, am uitat sa-ti raspund. Imi place tare mult la scoala, sunt materii tare interesante, gen histologie, biochimie, biologie celulara, etc. Sper sa si fac fata, daca nu vin la voi la meditatii [pup][:D]

 

Flavia, Doamne-ajuta sa-ti fie bine de acum inainte! Felicitari pentru apartamentul vandut! [pup]

 

Gabi, baga repede un ceai si doua paracetamoale [:D]

 

[mamica] de [zana] Maraid="red"> 18.01.2007 si [copil]Doraid="red"> 24.03.2009

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza fetele![pup]

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

Miha, Cristina a venit la noi si asa ne-am intalnit ca intrebasei tu unde ne intalnim joi.

Maia e bine, dar Bogdi mi-a facut acuma noaptea febra de aia bantui pe aci la ora asta.Acuma i-a scazut cu nurofen, dar l-a inghitit cam greu, asa ca banui ca si gatul l-a durut si a si tusit de vreo 5 ori.[:(]

Flavia felicitari pentru vanzare si pentru inceputul de luna bun!

Da' ce baiat destept ai mai Flavia!Fa-l mecanic ca venim si noi cu masinile la reparat[:D][pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sara buna gagici [:D]

Apar si eu din an in pasti dar mai des nu pot ,a inceput si faculta si sunt si mai aglomerata ,parca pana acum eram mai libera [bang].

Vad ca iar v-ati chefuit de ziua pufisorilor si sapatamana trecuta cateva ati fost la film ,ce va pasa [:D]

Noi maine vom fi nasi ,vom boteza un baietel ,asa ca de maine o sa am si un finut ,o sa am pereche ca mai am si o finuta [olala].

 

Sanatate tututror bolnaviorilor ,si David a tusit dar i-am dat Eurespal si i-a trecut [pk].

David cu gradinita e ok ,mai caraie cateodata dimineata dar teatru din ala ieftin ,nimic impresionant .

 

Noapte buna

[pup]

 

Ildiid="green"> cu [bicla] Davidid="blue"> (2 mai 2006)id="orange"> si [bibe] Ivettid="red">( 25 iulie 2008)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, doamnelor.

Va citesc, dar nu am prea am timp de scris, asa ca astazi m-am hotarat sa-mi fac si sa ma aliniez si eu clubului. Ma primiti?

Si incep cu rugamintea sa-mi recomandati un ORl-ist. Fetita mea are niste amigdale mari si urate si ceva depuneri pe ele, plus o fornaiala si un nas infundat de ma sperie. Am fost la mai multi orl-isti in arad dar nici unul nu m-a lamurit. La Korodi nu am fost si am in plan sa mergem, voi ati fost la el?

Va doresc o duminica placuta!

 

Diana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...