Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 90


Recommended Posts

Am si eu o intrebare: mai papa vreun copil masline??? A mea este innebunita dupa ele (bine, aici ma mosteneste pe mine). Ma gandesc eu ca sunt sarate, si nu prea sunt indicate, dar le mananca cu asa o pofta [:D].

Oare gresesc tare daca-i dau cate una pe zi?? De regula kalamate.

Andreid="blue">, poate ma ajuti tu, ca sunteti in tara lor...

 

Adriana [mamica] de [bb] Laura (08.12.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

a dormit Alex o ora jumate, eu o ora, si tot varza sunt [alcool]

 

din amintiri:

 

pe 17 si 18 este reucere la Dm 20% pentru cumparaturole ce depasesc 50 de ron

 

vazut Bubu olteanul [olala]

 

Padi, eu i-am dat masline dietetice lui Alex, dar nu prea ii plac, eu cred ca-s ok, cu pam-pam bineinteles

 

si cred ca mai revin pe seara [flo]

 


Lili, mami de [bonjovi] Alexandru (18nov'09)

poz(n)eid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui padi
Am si eu o intrebare: mai papa vreun copil masline??? A mea este innebunita dupa ele (bine, aici ma mosteneste pe mine). Ma gandesc eu ca sunt sarate, si nu prea sunt indicate, dar le mananca cu asa o pofta [:D]. Oare gresesc tare daca-i dau cate una pe zi?? De regula kalamate.Andreid="blue">, poate ma ajuti tu, ca sunteti in tara lor...Adriana [mamica] de [bb] Laura (08.12.2009)
align="right" id="quote2">da, Sabina mananca masline (cam 2 pe zi)...le rontaie bine si cand termina vine si imi pune samburele in mana [:D]...se gasesc de cumparat masline nesarate sau foarte putin sarate Draga Mos Craciun [aho], as vrea, sa ne treci pe lista ta[cit]Si sa vii pe inserat [pegeam], sa ne pui daruri sub brad [cubrad]id="Book Antiqua">id="size2">id="purple">
[*]Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][s]La multi ani Dana !id="size4">id="purple">[s][bis]

 

Draga Mos Craciun [aho], as vrea, sa ne treci pe lista ta[cit]

Si sa vii pe inserat [pegeam], sa ne pui daruri sub brad [cubrad]id="Book Antiqua">id="size2">id="purple">

[*]Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vroiam sa mai spun ceva: Licurix, tu de Breslo stii? E comunitatea artizanilor handmade, iti poti pune produsele pe magazinul lor virtual. Nu stiu conditiile, sper sa nu spun prostii.http://www.breslo.ro/blog/magazine-noi-pe-breslo-crosetate

Io tot astept linku'ala dat de Padi. Il mai ai? Ca nu stiu cum sa-ti explic ce brose vreau.[pup]

 

mami de [pk] MATEI -TUDOR[pk] (10.11.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
da, Sabina mananca masline (cam 2 pe zi)...le rontaie bine si cand termina vine si imi pune samburele in mana [:D]...se gasesc de cumparat masline nesarate sau foarte putin sarate
align="right" id="quote2">
Deci nu e Laura singura! Stiu ca sunt si nesarate, doar cu acelea nu sunt bune. [:D]
Exact asa face si Laura cu samburele. La inceput mi-a fost frica, dar acum m-am mai obisnuit.

Azi la pranz am mancat un mare NIMIC + o maslina!!! [q][q][q]


Adriana [mamica] de [bb] Laura (08.12.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

padi incearca sa-i dai masline dietetice - sunt mai mari si nu au sare. Parca nu i-as da ceva asa de sarat. Dar nici nu mananca juma de kil, deci nici prea multa sare nu inghite.

coque uite aici linkul pentru poze http://family.webshots.com/album/579295186WfJQFQ Vezi sa nu te ia somnul, ca sunt cam multe [:D]

Iti dai seama ca mi-am sunat sotul sa ia ceapa rosie, nu?

Deci eu am o dilema cu Renus si cu ceapa : nu ii curg lacrimile de la ceapa in timp ce o mananca????

M-am trezit ca la sfarsitul filmuletzului eram cu gura cascata [:I]. Mult prea tare pentru cuvinte[pk]

 

MENIU :

09.00 - 10.00 LAPTE DE VACA DIN BIBE CU DOUA LINGURITE DE CEREALE

 

13.00 SUPA ( ieri am facut supa de inimi si pipotele de pui cu doi morcovi si un mare si imens pastarnac. Pastarnacul l-am pisat, morcovul l-am taiat rondele. La sfarsit am adaugat taitei de casa. Am pus si putina sare la fiert. Pipotele si inimioarele i le mestec si i le dau eu, ca nu are decat 4 dintisori. Morcovul si taiteii ii pisez la furculita si ii pun inapoi in supa )

 

17.00 - DOUA MERE RASE, 4 BISCUITI SI 2 LINGURITE DE IAURT ( AMESTECATE )

 

20.30 - O BANANA PISATA CU FURCULITA

 

22.00 - BIBE CU LAPTE DE VACA SI DOUA LINGURITE DE CEREALE.

 

Mami de [copil]Iulia Emanuelaid="red"> 26.11.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...