Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 90


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cristina_boc
Am o lene de ma doare...........Toata lumea doarme?????? As dormi si eu de n-ar da un nene gauri pin vecini[bang]Andrei si-a primit de ziua lui un calut: http://picasaweb.google.com/c.borostean/DECEMBRIE#5550913711207362146Toata ziua ar sta numai calare pe el. Are deja cateva trante luate in jurul lui.CRIS [mamica] , [baietel] Andrei Cristian, 7 dec 2009POZE
align="right" id="quote2"> ce bucurie pe el. Chiar ma gandeam daca nu e cam periculos calutul? e nevoie de ceva stabilitate ......
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

licurici fii pe faza ca cica mi-a venit coletul [pk] sper sa fie cel putin de dimensiunea unui pepene galben macar [:I] glumesc stii da [pup]

 

[aho]Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag[pegeam]

_______________________________________________________

mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09)

 

in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ptr. cine vrea saniuta Alpen Bambino aici este mai ieftina ca la Nichiduta, pe care eu m-am suparat ca au zis ca azi fac livrarea si m-au sunat ca este foarte aglomerat curierul si ca numai maine mai poate.Maine nu mai putem noi ptr. ca plecam din Buc. Planet Shop ptr. livrari in Buc. nu au taxa de transport.

 

mami de [copil] Vlad (29.10.2009)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralu, vazut pozici cu Matei, e delicos [olala]

nu-ti mai face atatea griji in privinta serviciului, cumva sunt sigura ca va fi totul bine! [flo]

 

fetele cu asigurarile, Ancutzic si Alinus, ati vazut ca cine are asigurarea facultativa nu mai este nevoie de cea obligatorie (uraaaa!)

Ancutz, cum mai sunteti azi? interesat subiectul cu raceala virala/bacteriana, inca n-am apucat sa citesc decat prima pagina [flo]

Alinus, cum a fost serbarea? [flo]

 

Ramonika, sa inteleg ca nu mai are probleme cretulina cu zgomotele din jur, de i-a placut asa tare la petrecere? [pk]

ai dovedit infectia aia pacatoasa pana la urma? [pup]

 

Lidia draga noastra, tu cum mai esti? [pup]

 

Ali, cu carnurile astea nu stiu ce sa mai cred, daca e sursa sigura, cred ca merge iepurele pt ca e frageda carnea, vb de cel crescut in curte, nu vanat. Cum iti mai este spatele? Mihaita face nazuri ca toti fulgusorii dupa cum poate ai citit deja [flo]

 

Many, ai gasit ceva oferte pe la gradinite/crese? [pup]

 

Simina, bine ati revenit si bine v-ati revenit! [:D]

 

Dozz, ceva poze cu sarbatorita? [olala]

 

Strumfy, bafta la vaccin! [flo]

 

Andre, pt tine bla bla bla [:-)))] si un pufulete ca mi-ai trimis cafea d-aia buna [:)]

 

Smara, si eu stiu de lactate cu grasime, nu dietetice [flo]

ce mai face Timi, samburelul, sefu lui tati? [:D]

 

Dana, da-i un pup mare lui David din partea mea, cum isi apara el mamica [olala]

 

Ionela, un brat de [flo] si o [grup]

 

Shtephy, ati scapat de Duamna V? [pup]

 

Di, ai vazut ca daca scrii mai rar ne apuca ganduri negre despre alaptat? [pup][pup]

 

Broscutz, nice to see you around [flo]

discutia cu LP/LV/LC e luuuunga [alcool]

 

Laura_A, drum bun spre casa si fara incidente neplacute [pup]

 

Andre, ura ca ninge! [olala]

 

Many, imi pare rau ca intarzie livrarea [:(]

 

Lumi_C [pup]

 

si Luuuumiii [:D]

 


Lili, mami de [bonjovi] Alexandru (18nov'09)

poz(n)eid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Care din voi v-ati gandit la sufletul meu plecat in departari? NINGE!!!! Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! id="red">
align="right" id="quote2">Io, io, io. Ca la noi e deja ger si ma gandeam ce bine e la voi[pup]CRIS [mamica] , [baietel] Andrei Cristian, 7 dec 2009POZE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa vedem cat timp am pana se trezeste pitix (ca ai mei fac carnatzi [:D][pofta])

 

Lylyana kaki am vazut prin carrefour... de astea. SI aici la noi la aprozar [:D]

 

Ralu, Dankutza merci de raspunsuri [flo][flo]

 

Dozz feleicitari pentru dubla aniversare - ziua Anei + 1 an de [alap] [pk][pk]. Nu-i putin lucru [pk].

Eu ma tot straduiesc sa-i dau cate o lingura de supa copilului doar pentru a-l obisnui cu diverse consistente si ca obicei alimentar. Dar

cum nu reusesc sa-i fac 2 feluri, asta cu supa se inatmpla f rar [:D].

 

Strumfy tura asta n-am avut vreme de nici o Mariana, ca am trecut in viteza cu copilul prin parc, daca stau pe loc cam maraie [:D]. Asa ca Marianele tre sa se descurse singure [:D].

 

De laptele de soia stiu ca este f f misto, atata vreme cat e din soia nemodificata genetic. Cum il gasesti pe ala, aia nu mai stiu [alcool]

 

Andre sa vezi tu cand o sa vorbesti serios cu fata si ea ti-o zice bla-bla-bla [:D]. Una peste alta cred ca a fost mortala [pk].

Kaki asta de care tot zicem noi arata asa

 

 

Dana. aia a fost o noapte, exact cum ma asteptam, asta-noapte iar - culcat la 9, treziri la 10, la 2 si la 6, la 8 de tot. [alcool] Voi?

 

Licurici habar n-am pt ce, dar merci [pup]

 

Ionela [flo][flo][flo]

 

Diana nu am urcat pe schiuri [q]. Dar trebuie neaparat ca s-a facut o partie noua si are si nocturna [pk]. Spor la shprehaneala [pup][pup]

 

Lili sper sa deja ai deschis subiectul "caut ursulet" [pup]. Bafta!

 

Alinus nu stiu de ce zici iertare [:)]. Multa rabdare mami, hai ca nu suntem toti la fel, dar asta nu cred ca ne face automat denaturati .

 

 

 

gata, atat am citit, iesim putin la ger si sper sa revin pe seara (oricum scriu de o ora jumate pe aici [alcool])

 


 

[pegeam] Monis si piticutzul Santiago il asteapta pe Mos Craciun id="size3">id="Script MT Bold"> [pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...