Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 90


Recommended Posts

Neata Lyly multam de cafea. Iar eu bantui singura pe aici? Azi avem serbarea...[olala][olala][olala]. Am emotii... de abia astept sa o vad pe iubitica mea, este fulg de nea. Noi avem o zapada aici... e super![pk] Hai ca ma apuc sa-mi fac si eu temele din urma... Alina [mamica] de Dragos-Andrei 07.11.2009 si [zana] Riana-Antonia 25.01.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
Padi eu i-am dat Pikovit siropel o perioada. Cred ca ii dadeam 3,5ml pe zi. Dupa controlul la neuroloaga, am inceput sa-i dau TONOTIL N 10 zile pe luna si Complex vit B+Magneziu (sirop), timp de 3 luni si apoi control. Parerea mea este sa-i dai Pikovit. Cea ce mi-a recomndat neuroloaga, sunt pt retard motor. Nu ar strica sa discuti cu pedi despre asta. Daca te linisteste cu ceva, Pinky are 7 kg la un an. Deci, se poate si mai rau. [bang] [q]
NU mai fi suparata[flo]... Pinky e o fetita tare gingasa si o sa fie bine pana la urma, va recupera ea si greutatea in timp[pup] Alina [mamica] de Dragos-Andrei 07.11.2009 si [zana] Riana-Antonia 25.01.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinush, va tin pumnii astazi la serbare! O sa fie frumos, sunt sigura! Noi am trecut de serbarile de la gradi, mai e cea de la aerobic de la Palatul copiilor, azi am program de croitorit... Licurici [pup], sa zicem ca merge. Habar n-am. Germana asta ii cel putin la fel de complexa gramatical si lexical vorbind ca si romana. Deci e grele dom'le, grele. Copii mai stiu cate ceva, un cuvintel, doua, nu prea vor sa invete si nici nu vreau sa trag de ei sa-i fortez, or sa invete ei acolo de nevoie. La Timi si Teo chiar n-am nici un stress, Vlad e istet si prinde repede asa ca sper ca-i ajung 8 luni pana in toamna cand va merge la scoala sa stie suficient de bine ca sa se poata descurca. Da or sa mearga imediat la gradi acolo, ii voi duce la program prelungit sa auda cat mai mult germana. Pupilici, fug la munci. [9cer] Diana cu [bonjovi] Vlad (16.05.04) & [8**]Timeea (18.05.06) & [copil]Teodora (11.11.09) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=156074"]Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor![/url] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s]La multi ani Dana! Sa ne traiesti mamica draga! [pup][s][s] [9cer] Diana cu [bonjovi] Vlad (16.05.04) & [8**]Timeea (18.05.06) & [copil]Teodora (11.11.09) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=156074"]Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor![/url] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andre Pinky bea destul de putin lapte. [bang] Nu pt ca vreau eu ci pt ca nu vrea ea sa bea. Noi, nu cred, ca ajungem la 300ml de LP pe zi. Ieri am reusit, dar a fost un noroc. Acum, bea Topfer cu gust de fructe. Vreau sa incerc si Hippul, sa vad, poate-poate doar-doar s-o reindragosti de lapte. La noi, problema este ca a prins gustul mancarii si vreau numai legumite cu carne. Parca, nici fructele nu mai vrea. Deci, eu am ajuns sa ma multumesc cu 300ml de lapet maxim pe zi. Ce sa fac? Nu o pot forta! Ma gandesc ca mai primeste si iaurt si un pic de branzica. [:-@] Chiar sunt curioasa si eu sa aud cat lapte papa alti fulgusori.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neazta Andre ce zicea Chiara, bla bla bla [pup]? Licu deci clar nu ai de ce sa te amarasti, femeia era dusa nitel. Eu as zice ca nu bun sarea de lamaie [:-@] of of Dana dragul de David [olala], sunt niste scumpi Lili - eu zic sa deschizi subiect, nu se stie, si intrebam si la dovlecei si prin alte parti gasim noi ursul. ar fi fost buna o poza, o rugam pe Licurici sa faca unul la fel Ionela bighugggggg[flo2] Alinus - sa iasa bine serbarea, te asteptam cu poze [olala] poppy - sa scrii mai des ca asa frumos o faci [olala] Diana ma bucur ca ne scrii printre picaturi, pupam familionul [pup] Simina - ai vazut ca si-a revenit fata, ma bucur ca ai nimerit-o cu slingul, deci nu ma mai filmez da? [bum][colegi]Ea este Dana colega mea lalalalalalala (ex colega[:D])Draga mea sa fii sanatoasa, ai un baiat minunat sa te bucuri toata viata de el, sa fiti fericiti sa fi iubita[olala][bum][colegi] [aho]Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag[pegeam] _______________________________________________________ mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lyly, chiar asta voiam sa zic si eu ce spunea la tv despre porc ca e muuult mai sanatos in alimentatia copilasilor decat puiul hormonat atata timp cat il dam fara pic de grasime/slana[pk] Deci la Craciun avem liber la putina pulpita de porcusor[:D] si..neata!! Astept tortu tiramisuu de la Germanica ca tare bine arata cel pt cuscrelu, darmite pt sarbatorita sefa[:D]..cred ca arata de zile mari[pofta][pofta][pofta] Diana, pozici de la aerobic sa pui, da? sau un filmulet ceva sa o vedem si noi pe Timi cea gimnasta[:D] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D] [url="http://picasaweb.google.com/laurairina13/FireflySShopOnlineComenziLaLpetrascaYahooCom#"] Firefly's shop[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...