Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Carmen, multe bucurii, ma bucur sa te vad pe aici!

La noi e zapada multa multa. Am desfacut cadourile azi dimineata. N-a iesit prea bine ca fi-miu s-a trezit inaintea noastra si le-a desfacut in timp ce noi dormeam, ceea ce recunosc ca m-a cam iritat si e pacat sa fii iritat in ziua de Craciun. Era disperat[:D] Dupa aia am desfacut si noi cadourile si am facut poze cu ce a mai ramas pe acolo. Haliram niste porcarii si ne pregatim sa mergem in vizita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu n-am fost cuminte, am folosit pepper sprayul pe unul, ieri, intr-un Hallmark store [:I].

 

Nici la noi nu-i zapada, nici prea frig. Sarmale n-am ajuns sa fac, din lipsa de timp, si de loc in frigider. Le-am lasat pe miine-poimiine, sa fie si pt Anul Nou.

 

"Double, double, toil and trouble; fire, burn; and caldron, bubble."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit si de la noi din Connecticut...nici un fulg de zapada nici pe la noi...stam ghiftuiti pe canapele (cei batrini). Cei tineri se zbintuie pe Xbox 360 (am clacat la rugaminti super-fierbinti). Oricum, la Dance Central mi-am aruncat si eu suncile pe muzica (pe Lady Gaga, nevertheless [alcool]).

 

Vorbiti de Chicago? Cind? Cum? Ca io vin...stie amanta ce stie cu impulsivitatea[:D]

 

Buflea, poate pe la mijlocul saptaminii tragem un ski cu trupele la Tuxedo?

 

 

 

Anamaria

 

"With sufficient thrust, pigs fly."

id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dancing with the stars - Miha:)) vine si Aidan din urma[:D](chiar nu ne-ai mai aratat mica dansatoare lately)

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=H-M1KXepg4A&list=ULWEGfh4G1TE4&playnext=1[/tube]

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=IE9_28WtNUQ[/tube]

 

 

Baby Gatorid="size1">

 

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va dorim sa aveti Craciun Fericit!!![:)] mese imbelsugate si suflete luminate de bucurie si speranta.

Sa aveti parte de Sarbatori Fericite! alaturi de familii si cei dragi voua.

Un an 2011 mai bun, plin de realizari si impliniri pe toate planurile in vietile ficareia dintre voi.

 

LA MULTI ANI!! [pup]

 

Asa creste mare puiulid="blue">id="size1">

 

 

Paginuta mea!id="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit dragele mele. Sper ca sacul Mosului a fost plin cu tot ce v-ati dorit voi si cu mult dorita sanatate.

Noi ne-am intors aseara din Las Vegas unde am fost la o nunta a carei ceremonie am asistat-o la capela unde au fost casatoriti Priscilla si Elvis Presley.

Ceremonia a durat 6 minute, s-a desfasurat in ritm rapid, tipul care a oficiat ceremonia a trebuit sa isi scoata fitzuica cu discursul in care nu era mentionat Dzeu, la cererea mirilor. Totul a fost transmis in direct si parintii mirilor au putut sa participe si ei virtual. A fost o chestie nemaipomenita. Am mers si cu limuzina si copiii au fost extaziati. Minune mare. Mergi cu limuzina si nu ai pahare sa bei sampanie. Ntz, ntz ... Erau doar de decor. daca doreai sa bei sampania in limo trebuia sa spui dinainte.

Am vajait ca nebunii prin oras, facut poze la hotelul Venetian si Bellagio. Seara am mers la un restaurant de mare clasa unde am servit sushi.

Ah, nu mai zic ca timp de cateva zile a tot plouat in LV si scurgerile orasului lasau de dorit. Ne-am udat "cauciucurile", noroc ca am avut de schimb.

Inainte de a ajunge in Las Vegas am planuit o oprire in Utah sa vizitam un parc national. Facut rezervare la hotel, tot tacamul. Ajungem noi acolo la hotel pe la vreo 8 seara, cam liniste pe strazi ce-i drept, sunam la receptionista care ne spune ca tocmai ce a fost deschis orasul din cauza inundatiilor ce i-au speriat, timp de cateva zile. Pe strazi erau semne luminoase cu parcul Zion inchis. Sa va spun cum ne-am simtit? Ca dracu'. La ditamai hotelul am fost singurii clienti. Ne rezervasem apartament ca sa incapem tot familionul, cu ai mei prezenti. Asta e. A doua zi am sperat ca poate ne vor lasa sa intram in parc per pedes, dar din pacate nu am avut voie din cauza ca viitura a facut ravagii in parc si a stricat aleile si soseaua. Asa ca ne-am mai plimbat un pic prin fata parcului si ne-am promis ca la primavara ne vom reintoarce ca sa vizitam parcul. Merita vazut.

Am condus ieri 12 ore in continuu si aseara la 9 eram acasa. Am ajuns franti de oboseala, cu talpile batucite bine de la alergatura din Las Vegas. Acum ne odihnim. Avem si noi sarmale, carnati, salata boeuff, cozonaci, alba ca zapada si inca o prajitura facuta de mama.

Aseara cand am ajuns acasa am gasit cadourile pentru Mos. Eu nu am primit nimic, bag de seama ca nu am fost fata cuminte. Nu-i niika, imi cumpar eu singura daca am nevoie de ceva.

Pe la noi nu a nins. E curat pe jos. Asa ca avuseram un Craciun fara zapada. Sper dupa 1 ian. sa ajungem la ski. Mi-e dor sa skiez.

Philip, sunt indragostita de Utah. Imi place la nebunie relieful. Rosul ala ce contrasteaza si cu zapada sau cu verdele ierbii ma da pe spate. De fiecare data cand trec prin utah dinspre Mesquite raman impresionata de peisaj. Planuiesc in primavara sa vizitez Zion si Bryce. Le-ai vazut?

 

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)

Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele

 

Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta. (Woody Allen)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...