Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Miere, cum a fost in final cu jobul? sau inca nu stii? bravo dansatorului tau! eu nu am mai filmat-o dansand.. numai poze pe FB..

 

Iulia ce tare ai fost!

 

sunt full de piftie si sarmale.. acum de Revelion sa vad ce meniu mai fac.. nu mergem niciunde, dar vin niste prieteni la noi, macar sa nu zicem ca nu ne-am petrecut [:D]..

as face si un tort, dar nu stiu de care.. any ideas?

in rest ne-am bucurat si noi de Mos Craciun.. am fost cuminti toti [:D]..

 

si am planuri pt 2011, care sper sa fie mult mai bun decat 2010.. a fost un an care nu pot sa spun ca mi-a adus multe bucurii, si de aceea abia astept sa vina 2011..

 

Mihaela, mami de [ispita]Andraid="red"> - 29 martie 2008

 

Mica dansatoareid="limegreen">

id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Noua ni s-a sfarsit brusc vacanta...

Radu si-a rupt piciorul la ski....[q]....am refuzat tija...ne-am bagat in ghips si speram sa nu se miste oasele alea rupte in 3 locuri si sa ajungem tot la tija...[bang]

Nasol e...ca trebuie sa conduc cu Radu in gips de la coapsa in jos 13 ore[q]...

Partea buna...va avea "concediu" cel putin 6-7 sapt...(sper ca o fi buna!!)

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool]

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
as face si un tort, dar nu stiu de care.. any ideas?
align="right" id="quote2">

Eu salivez de o ora pe blogul de bunatati al lui Mirela(Crismir)
Sunt atitea bunatati acolo ca musai sa ma duc pina la bucatarie sa maninc macar niste dulceata de visine, ca altceva n-am [:D]


Citat:
si am planuri pt 2011, care sper sa fie mult mai bun decat 2010..
align="right" id="quote2">

Nu zisei io ca totul incepe cu un plan?[:D]
Sa iti reuseasca toate planurile, in anul care vine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami - da...da..Mosul a venit...de pe toate continentele...inclusiv din America.

Multumim pentru urari...superbe printesele!

 

Sanzi - imi pare rau de accident. of of...frumos sportul asta..insa deja ma ingrozeste. Nu e prima data cand aud de un astfel de incident anul asta. Sper sa se faca bine..cat mai curand posibil!

 

Iulia - ce sa-ti spun..este cool! cum a spus si Ciuf..o sa-mi cumpra si eu unul...sa-l am pentru cainii din romania...mor de frica lor!

 

Noi de Craciun..am inotat....n-am mai ajuns la sanioara si ski..pe motiv de trafic infernal...s-a deschis un pod nou...undersea..care leaga insula noastra de peninsula..si nu-mi pot imagina..ce-a fost weekend-ul trecut..insa n-am vazut atata lume in viata mea...sper sa nu fie asa mereu...ca nu stiu ce vom face!.

 

Fug sa duc copilul la Taekwondo.....sigur o sa-i prinda bine candva!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sinzi imi pare tare rau de accident, cand mi-a spus Lucian azi dimineata nu mi-a venit sa cred. Plecati acasa nu? sper sa se refaca osul si sa nu fie nevoie de tija, dar cum s-a intamplat de s-a rupt asa de rau?

 

 

Mai pe mine nu m-a sunat nimeni inca in legatura cu jobul, nu stiu dc e de rau sau de bine, au spus luni, ma bate gandul sa le trimit un email.

 

Sunt bolnava de o saptamana, rau, rau..am luat-o de la Aidan, lui i-a trecut in doua zile si eu bolesc de o saptamana.

 

Maine ne mutam, nu stiu cum o sa caram numai noi doi mobila:))

 

Iulia esti super tare, eu am amintiri urate din Romania, eu si prietena mea am fost atacate de 3 barbati, ei i-au luat geanta, eu nu am vrut sa le dau geanta pt ca aveam actele in ea (urma sa plec in state) si din cauza asta m-au batut rau, m-au lovit numai in cap(dar geanta tot nu le-am dat-o).

 

Mi-ai dat o idee buna cu cursurile astea de auto-aparare, avem si noi unul gratuit oferit de universitate, cred ca o sa ma inscriu.

 

Baby Gatorid="size1">

 

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sinziana, multa sanatate, sa aveti o calatorie cit mai lina si insanatosire ca la carte.

 

Mihutza, multa bafta in 2011, si sa-ti iasa planurile asa cum iti doresti.

 

Gata, noi plecam la schi, Anul Nou il facem in sudul CO. La Multi Ani! inca o data, si un an nou mai bun si mai fericit pentru toate.

 

 

 

 

 

"Double, double, toil and trouble; fire, burn; and caldron, bubble."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanzi, vai de mine, ce rau imi pare! Refacere rapida.

Miere, sa te faci bine si tu!

Alintaroma, nu stiu de ce nu merge bine sparkul de pe telefonul meu si nu am alt computer, vreau sa iti spun La Multi Ani pentru Bianca, fetita minunata.

Noi suntem bine in Wisconsin. Lui Matt i-a placut la ski ieri si deasemenea la snowtubing, unde am fost si noi. Azi o luaqm de la capat si maine plecam.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, sanzi, imi pare rau.. insanatosire grabnica, ia-o incet cu condusul, nu te stresa. [flo]

 

Iulia, drum bun distractie placuta acolo.. Oare cursuri de aparare sunt peste tot? sa ma interesez si eu la politie aici..

 

Miere, daca te muti, de ce nu cauti pe craiglist ajutoare- sunt oameni saraci care v-ar ajuta cu trambalatul pe sume mai rezonabile decat companiile mari..

 

Fi-miu, la aproape 9 ani imi intra pe FB si se delecteza cu posturile de acolo, [:D] cica el n-are prieteni si ii plac ai mei.. vai de mine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai Sinzi cit de rau imi pare ca s-a intimplat asa :( Sanatate multa va dorim, insanatosire grabnica si recuperare usoara! Si tie multa putere ca va urma o perioada mai dificila pentru voi pina se pune pe picioare si tot greul pe tine va fi [:I]

Cumnata''miu vikingu si-a rupt piciorul anul asta 2010, chiar pe 1 inanuarie la patinat. A stat si el vreo luna si ceva acasa si piciorul il mai necajea si asta var cind au fost la noi dar la el a fost chiar incheietura cu belea de la laba piciorului ... Si Radu e mai tinar, sigur se va recupera mai usor si repede. Take care!!!

 

Lia multumim mult [pup] esti o draguta ! ma bucur ca va simtiti bine in cheese state [:D]

 

Andreea [flo]

 

Miere insanatosire grabnica si spor la mutat!

 

Mihuta eu un diplomat as face pentru rev ca e mai racoros dar nu fac [:D]

 

 

There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...