Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui miereamara
Mai terminati mai cu zapada asta ca imi faceti sange rau[:D]!
Am sa pun poze, astept sa se lumineze bine sa le pot face [:D]. Exact ce-am premonit eu, azi e snow day. Vinerea mea libera si astia au dat snow day. Acu' sa vad cum duc ciinele la tuns, ca a nins toata noaptea. I-am zis la al meu, si el zimbaret "no, you take her". Sigur, dar cu masina lui. Si noi cu petreceri la servici, luni am avut un retirement lunch, ieri o retirement party de la 1 la 3 (la un pizza place). Miercuri un Xmas luncheon. Pauzele de lunch se lungesc pe zi ce trece, mai ales daca aduce lumea cookies. Avem si brad decorat. Toata lumea e cu gindul la vacanta [:)]. Bravo, Miere! Felicitari pt reusita si noroc la interviu. "Double, double, toil and trouble; fire, burn; and caldron, bubble."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miere [pk] multa bafta si sa iasa cum vrei tu ! Noi avuram ieri X-mas party la scoala iar azi e ultima zi.Asa am mai aflat si noi mamicile, ca s-a inceput cu boyfriend-girlfriend [8D] si ca a mea e prea goofy si total dezinteresata de subiect ca sa fie (inca [mai]) curtata [:D], si unde mai pui ca ea e confidenta baietilor si in timp ce construiesc forturi de zapada in pauze impreuna, ei povestesc pe ce fete au mai pus ochii [:D] Oricum sunt tare funny la virsta asta! [:)] Gata de miine vacanta [pk] Noi nu avem asa multa zapada ca in alti ani dar e destul de frigut. Ramona pe unde esti ? [8)] There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulianm, trimite si catre noi zapada. Nu-mi vine sa cred ca la voi ninge asa mult si noi ne laudam cu cativa fulgusori. Vreau si eu zapada. Vreau sa ma dau cu sania. Azi are si Luca ultima zi de scoala. E tare incantat ca va sta doua saptamani cu tataie. De parca dupa aia nu sta tot cu el ... In dimineata asta fac cozonaci si diseara am invitat niste prieteni la o supa chinezeasca si sushi. O sa fiu o albinuta. Trebuie sa ma duc sa cumpar bauturile, fishul proaspat de suhi ... ca daca sunt in vacanta fiecare imi da cate ceva de facut. M-au prins la colt. Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006) [URL="http://community.webshots.com/album/413983623DOHqnP"]Camera lui Luca/Finding Nemo[/URL] si [URL="http://good-times.webshots.com/album/557235620iZEBjC?start=0"]Camera Evei-Gradina cu flori vesele[/URL] Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta. (Woody Allen)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luati zapada de la noi ca eu m-am saturat de lopatit :) cred ca stie mosul ca nu o sa mai vad zapada cand ajung in TX si imi da acum sa ma satur hahaha! Miere, felicitari si bafta multa!! Adriana mami de Isabelle Marie - 3 luni si Aidan Alexander - 5 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Irina!!!!! [flo] Super!!!!!!! Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul [cool] [url="http://www.youtube.com/watch?v=NDLoByR4EnI"]David[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/11552209@N04/"][foto][/url]
[red][url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57837&whichpage=5"]D-ale lui David [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara , Am fost in America acum 2 ani din..greseala. Eu vroiam vacanta in Maldive sotul a zis-daca vrei la soare , mergem in America .Am luat viz si dupa o luna petrecuta acolo m-am indragostit iremediabil. E o tara frumoasa, curata-cel putin pentru mine ca n-am umblat prin cartiere rau famate, foarte diferita de Europa. Am vazut California-din San Francisco pana la LA -regret ca n-am ajuns si la San Diego, Las Vegasul si Marele Canion si apoi am zburat in Florida la Orlando-Miami, Fort Myers, Keys . A fost minunat.dar nu as fi reusit sa adun atatea amintiri daca nu m-ati fi ajutat. Mi-ati dat repere, localitati, locuri vazute de voi care nu sunt in ghidurile de calatorie .V-am multumit si stiu ca fara voi nu as fi reusit . Vreau sa repet experienta anul acesta in vara , sa mergem cu baietelul meu mai mare in luna iunie-iulie. Va rog sa ma ajutati , ca si data trecuta cu un itinerar .As vrea sa mergem intai in sud-la Orlando-am inteles ca e cel mai mare Disney Park din America , sa vedem Miami, Keys-a ramas o parte din inima mea pe soseaua de 300 km , si apoi sa zburam la NY si de acolo sa mergem la pescuit la marile lacuri-ma gandesc ca fiind deja iulie e mai racoare. Eu asa m-am gandit .dar nu e batut in cuie.daca aveti alte idei sunt foarte dornica sa vad cat mai multe locuri deosebite , speciale, locuri pe care voi le indragiti . Am doar 2 lucruri la care nu pot renunta-un Parc Disney si o partida de pescuit .In locatii pe care mi le recomandati va multumesc , va rog sa nu va suparati si am sa citesc raspunsurile voastre de acum incolo. ligeea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ligeea, ma bucur ca ti-a placut vacanta data trecuta si sper sa iti placa si la anul. Eu din pacate nu stiu de Florida, n-am fost niciodata in Florida. Miere, multe felicitari si succes in continuare!! Figura Aidan cu pijamaua hahaha Dar imi imaginez ca pt voi n-a fost asa distractiv. Al meu a avut altele, niciodata probleme legate de haine in vreun fel. Iulianm, bummer cu snow day tocmai in ziua ta libera. Vio, pana si la fi-miu au inceput, si fi-miu e a 3a. El e indragostit lulea, inca din clasa a 2a, de o fata frumoasa, cu care nu are curaj nici sa vorbeasca. Zice ca he just enjoys the feeling. Binteinteles ca nu stie nimeni de asta:) Eu am fost azi la cetatenie. A durat doar 40 minute, a fost mica ceremonia. Vreo 30 de oameni acolo. M-am trezit ca m-au prezentat ca "guest speaker", cica m-au sunat sa ma anunte, dar eu nu am primit telefonul lol Cica "our guest speaker today is Lia Stanciu who is going to tell us about her experiences since she came to the U.S.". Asa ca m-am ridicat si am balmajit ceva despre cum am venit eu in 1999 motivata de dorinta de a fi in tara in care se face cea mai "cutting edge" research, apoi pe unde am mai fost de atunci si sigur ca am incheiat zicand ca sunt f. recunoscatoare pentru oportunitatile oferite, prin intermediul carora am reusit sa imi indeplinesc visele si bla bla[:D] It was nice:) Am facut-o si pe asta. Acum ce sa mai fac? Cred ca sa slabesc, ca am facut poze si sunt absolut mega grasanca arrrrrgh. Of
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...