Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ruxij
Merci ca mi-ati zis. Pai o sa cumpar, de la cine sa imprumut? Unde sa ma duc sa cumpar, oare au la magazinele sportive? Nu cunosc pe nimeni care isi duce copiii la ski. La noi e mai greu pt ca nu avem in apropiere si ca sa mearga la ski copiii tb sa pleci in vacanta.
Ruxij, Ar trebui sa gasesti la orice magazin sportiv, e sezonul si gasesti, doar ca nu sunt in sale in perioada asta. Uite ca sa-ti faci o idee cum arata: http://www.mcsports.com/family/index.jsp?categoryId=710075&cp=2766266.702243 Iulianm, wow ce zapada ati avut ... arata tare frumos ... in poze. Asa-i cu ski-ul se poate face la orice varsta ... numai ca trebuie sa ai grija cu cat inaintezi in varsta e tot mai greu ... sotul a luat duminica o tranta pe double black diamond ... ca deh a crezut ca are inca 20 de ani ! Nu stiu zau daca la Boyne va putea sa skieze cu noi. Azi se duce la radiografie caci nu cre dca-i OK cu o coasta si degetul de la mana ... in rest e vanataie [:D] NewMami & [bonjovi] Patrick Ryan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ruxij [:D]. Pai cazi pe moale... Helmet ar trebui sa gasesti la magazinele sport, raionul de schi. E mai bine sa cumperi de la un mag mare decit de la unul din statiune, mic. In statiuni se vind foarte scump. Acum doi ani mi-am uitat pantalonii de schi acasa (!), si am sfirsit prin a cumpara in statiune. Nu vrei sa stii cit am dat, m-au durut pina si betele (poles) cu care schiam de citi bani m-au jefuit [:)]. "Double, double, toil and trouble; fire, burn; and caldron, bubble."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ruxij
Bai, am 39 inca[:D] Adica in Ianuarie fac 39:) Cei de 50 de ani or skia, dar poate au invatat mai de tineri, eu sa ma apuc la 40 sa invat si cu kooru' asta mare, excuse my French?[:D]
Ruxij, ... se poate si la 39 de ani (suntem cam de aceiasi varsta [:D]) si cu kooru' asta mare ... ca nici cu al meu nu mi-e rusine ! ... dar o iei mai incetuc [:D] ... acum nu ma mai avant ca in tinerete ... eheee NewMami & [bonjovi] Patrick Ryan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, Iulia mersi, m-ai injunghiat cu un turture de gheata in inima, asta ai facut tu acum cu pozele[:D]! Glumesc, e superb peisajul! Eu ma multumesc cu un parbriz inghetat dimineata, eventual daca chiar simt nevoia de rece pot sa-mi lipesc limba de geamul masinii:))) Aidan s-a invatat minte de cand s-a fript la mana, ieri a vazut la tv o reclama cu un grill (faceau unii niste fripturi pe un grill din ala electric) si el, Aidan no, no, hot, hot, Aidan hurts[:)] Newmami ti-am vazut feciorul, e un scump, tare frumusel mai este! [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"]Baby Gator[/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miereamara
Wow, Iulia mersi, m-ai injunghiat cu un turture de gheata in inima, asta ai facut tu acum cu pozele[:D]! Glumesc, e superb peisajul!
Pai de aceea le-am pus cind iarna a trecut. Asta e la noi, nu se face foarte frig, in general merge 25-30F. Si fluctuatiile de vreme la fel, poate fi blizzard pina la prinz, iar la 2 soare si frumos. Ori invers, cu sanse de early release [:)]. Tine si tu niste spirt in masina (ori daca ai de unde etanol 99%, mai fara apa, numai sa nu ajunga baby gatoru' la el), sa muncesti mai putin la geam. "Double, double, toil and trouble; fire, burn; and caldron, bubble."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iulianm
Merci frumos, Miere, Ruxij. Ma gindeam ca se desfac. Ruxij, ce-i asta cu no skiing after 40? Ai mey... Eu am colegi trecuti de 50 si de 60, si schiaza de numa'. Eu am devenit mai reluctant de cind m-am tamponat cu un zid [:)]. Miere, am zis ca pun poze cu iarna de joi si vineri [:D]. http://home-and-garden.webshots.com/photo/2451029430106455799CZluvF Pina duminica nu mai era nimic. Ieri nici nu am avut nevoie de haina, mi-a fost de ajuns puloverul. Iar in dimineata asta avem un cer roziu si frumos. "Double, double, toil and trouble; fire, burn; and caldron, bubble."
Iulia, nici nu-i arat sotului pozele cu zapada ca tot week-endul am cumpanit daca sa mergem la taos sau nu. am decis ca am inca nevoie de creieri cat de cat neafectati de maraitul copiilor dupa 9 ore de condus si am zis pas. vom merge in oklahoma city de anul nou. oricum, e f frumoasa zapada aia si Patrick skiind [olala][:D] ia uitati decembrie la noi: www.apha.shutterfly.com Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Philip, have fun. In munti zapada e, plus ca au masini de facut zapada, dar in town nu prea mai e. Nici lui Ciuf nu am avut ce trimite ((: Taosul a anuntat baza de 22-27", insa au numai 13 pirtii deschise (din 110). Da' cica ne ninge iar miine. "Double, double, toil and trouble; fire, burn; and caldron, bubble."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Philip, sunteti niste dragutii cu totii [olala] Ce mamica frumoasa si in forma esti ... de invidiat nu alta. imi place ca le lasi parul lung baietilor. Mi-ar fi placut sa-l las si eu lui Patrick, dar are firul gros si nu-i mai sta in nici o parte. Cum creste putin mai lung cum o ia razna. ce pot sa-i las cat de cat e nitzel volum in spate. Please sa nu ne uiti si sa ne mai trimiti poze din Azore, pleaseee sa ne incantam retina cu o familie frumoasa, tanara si peisaje de vis. NewMami & [bonjovi] Patrick Ryan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...