Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dovlecei veseli in asteptarea Mosului (12)


Recommended Posts

Diamar imi pare tare rau. Ar fi bine poate daca ai putea imprumuta un aparat, sau sa mergi la spital pentru acele sedinte. Multa sanatate! Dana mai zi-mi, mai zi-mi, poate ma incalzesc macar la degete [:D] Crystina sa aveti sarbatori frumoase si drum bun! [pup]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup] fete dragi! Diamar...sper sa treaca repede laringita lui Matei..ar fi bine daca i-ai face aerosoli acasa. Am vazut poze de dovlecei mari si frumosi si de pe mail si de aici (Techila [pup] ce frumosi sunt gemanasii, pupici de la Isabela, si [wow] ce ai slabit!!!! Masajul te-a ajutat?) Biaz [flo] ce frumos ai povestit despre serbari. Dar ..mitraliera cadou?!? [alcool] Eu am un cui improtriva jucariilor gen pusca, mitraliera, pistol. La fel cum nu le vad rostul la jucarii gen masina de spalat, aspirator, fier de calcat, minibucatarie...pai cu din astea sa imi stresez de acum fata?!????[:D][:D] Dana, ce te invidiez..azi la Cluj peste zi au fost -6 grade..dupa 30 minute ne-a inghetat nasucul si am intrat in casa. Raluk [pup], ce face Alex? Cum mai e cu somnul? Mai vreau sa le [pup] pe Aida, Luto si Sabina, scumpe, scumpe de tot la vedere [flo]. Si pe Nela o punem absenta nemotivat...nu ne prea saluta pe forum... Va pup, dupa masa faina! [*] Isabela Maria [*] il asteapta pe Mos Craciun [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti! Ce fac doamnele? Eu eram tare bucuroasa ca datorita remediilor voastre am scapat de raceala [:D] dar m-a intors iar de dimineata...poti sa vii cu piper la nasul meu ca nu simt nimic [:D]. Am vazut poze minunate,cu dovlecei minunati [olala][olala][olala] si 3 mamici dragi si frumoase [flo][flo2][floare3] Diamar,multa sanatate puiului. Intr-adevar,laringita e foarte pacatoasa,sa-l urmaresti tot timpul ca exista pericolul de sufocare atunci cand tuseste. Eu am oroare de ea [poc] Lili,nu ne pui poze de la serbare? [pup] Si noi mai repetam poezia pentru maine...dar am eu un feeling ca n-o va spune [:D] [asia]Multumim pentru aprecerile si pentru comentariile de la poze.[flo] [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]7+ [pegeam]Thank God it's Christmas !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt sfaturi si gandurile bune dar din pacate le-am citit doar acum seara pt ca am fost la serbare cu David. A fost fulg de nea s-a descurcat foarte bine si a stat cuminte. A fost asa de dulce la final cand a dat mosul sa plece, s-a ridicat de pe scaunel si s-a dus la mos sa-i spuna ca el mai are un fratior acasa si sa-i dea si lui cadou. Matei nu mai tuseste asa de tare si asa de speriat cum o facea aseara. Maine ne-a chemat dr de familie sa-l vada si poate o sa-l duc si la pediatra lui. La dr homeopata am zic ca nu mai are rost sa merg daca pt ca am inceput tratamentul cu antibiotic si nu mai are ce sa-i dea in conditiilea astea. Crystina, sa aveti sarbatori de vis. Mary, bafta la serbare. De ce-ti este frica ca nu o sa spuna poezia, este mai timid? Dana, asa te pregatesti tu de sarbatorile de iarna, noi cu sania si tu pui seminte la incoltit? [pup] mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007 Doamne ajuta pe toata lumea! Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea.(Psalmul 33:13)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui suede
Buna seara, A mai avut cineva reactii adverse la ROR???[bang] [*]Mami si puiul asteapta [cubrad][aho][*]
Noi, bineinteles, ca la toate celelalte.[bang] Febra 39 in a 11-a zi de la vaccin....atitermice, si deja a doua zi a avut pana in 38. Ce ati patit?[flo] ---------------------------------------------- Alex, mami de [*] Alessia [*] in asteptarea [pegeam] [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I-au aparut cateva bubite rosii si mi-am dat seama ca e de la vaccin. Febra momentan n-a facut,dar pediatra mi-a zis sa ma astept la febra foarte mare...sper sa nu [bang]. La noi e a 13-a zi.... No comment!
Citat:
citat din mesajul lui alex25
Citat:
citat din mesajul lui suede
Buna seara, A mai avut cineva reactii adverse la ROR???[bang] [*]Mami si puiul asteapta [cubrad][aho][*]
Noi, bineinteles, ca la toate celelalte.[bang] Febra 39 in a 11-a zi de la vaccin....atitermice, si deja a doua zi a avut pana in 38. Ce ati patit?[flo] ---------------------------------------------- Alex, mami de [*] Alessia [*] in asteptarea [pegeam] [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
[*]Mami si puiul asteapta [cubrad][aho][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Laura ca altii stau si mai prost: 6 dinti si 9.8kg.[:D] Am inceput si eu sa scot capu-n lume ca am fost sechestrati la domiciliu 2 saptamani si am stat pitita dupa paravan.La inceput a avut mucisori(luati de la varul lui care si tusea uratel) si apoi rosu-n gat,febra 40 si antibiotic[bang]+ bonus:o eruptie pe corp.Azi am iesit afara,am fost chiar si intr-o vizita si a fost minunat... Mamica iubitoare de [url="http://lb2m.lilypie.com/xo5bp2.png"]Tudor Mihai[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=pxu_ILTuY8E"]asteptand [/url] [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui suede
Alex copii nostri prea seamana [:D]. Tocmai ma bucuram si eu ca ne-am atins obiectivul si am ajuns la 10 kg...si i-a iesit si o masea... Voi cum sunteti?[flo] [*]Mami si puiul asteapta [cubrad][aho][*]
Te rog frumos nu imi aminti, ca ma enerveaza ca seamana la ce e rau.[bang] Si noi tocmai ne bucuram ca am scapat de vomitat si ca papa leptele cat de cat ok....si acum am luat-o de la capat[q]...iar vomita seara la lapte, asa, cand vrea ea.[bang] Si noi avem o masea pe drum.[:D] Cred ca tot in jur de 10kg suntem si noi, trebuie sa o cantaresc zilele astea. Febra, da, poate fi foarte mare....la noi a trecut de 39 asa, din senin. Dar trece, tinem pumnii.[pup] ---------------------------------------------- Alex, mami de [*] Alessia [*] in asteptarea [pegeam] [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...