Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei veseli in asteptarea Mosului (12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce ma bucur ca se aduna banutii [colegi] Am intrat azi pe mail,am vazut o Alba ca Zapada frumoasa tare [olala],un Joshulin cu o freza beton [olala], o Mariutza frumoasa printre porumbei [olala] si cel mai emotionant,un filmulet cu 2 fratiori iubitori [olala][olala][olala]. Pozele Biei nu mai erau acolo [:(]mi-ar fi placut sa-i revad pe Busici si Mosorel [olala]. Va multumesc inca o data pentru gandurile bune ![flo2] [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]7+ [pegeam]Thank God it's Christmas !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui techila
doamnelor, la inchiderea editiei avem in cont 2730 RON. mai e putin...si va multumesc mult tuturor[flo] Dana- rasfatata mamica de [url="http://picasaweb.google.com/techiladana"]andrei si stefan[/url] 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia [pk] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148796&whichpage=1"]nasterea a doua putze[/url] daca picioarele s-ar indoi invers...cum ar arata scaunele???
yuhuuuuu!!!! sau HO-HO-HO [:D][:D]
[pegeam] Se scutura din nori, de sfinte sarbatori, povesti cu ingerasi, pentru copii poznasi, povesti cu sfinti parinti, pentru copii cuminti [pegeam]
[url="http://picasaweb.google.com/114023246079607460481/1An2Luni?feat=directlink"] ANDREI [/url] prokid.ro/concurs/voteaza-poza/251/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit cu forte proaspete[:D]. AM reusit si eu, in sfarsit sa vad niste poze cu dovlecei foarte frumosi pe mail si ma uitam cu melancolie la ei, cat de ult au crescut. Diamar, Mary, Raluci, multumi [pup]. Techila, da-mi te rog si mie pe PM contul acela. Noapte buna fetelor! [*] [pegeam] [*] Mami si Maria in asteptarea lui Mos Craciun [*] [pegeam] [*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mary, de ce nu ai PM activat? (Le-am pus inapoi pentru tine. [flo] ___________________________________________________________________________________________ Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009) "... ce nebunie e sa judeci pe altii dupa tine insuti..." (Goethe)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui biaz29
Mary, de ce nu ai PM activat? (Le-am pus inapoi pentru tine. [flo] ___________________________________________________________________________________________ Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009) "... ce nebunie e sa judeci pe altii dupa tine insuti..." (Goethe)
Nici eu nu stiu [:D] Multumesc frumos [flo] vazut si admirat,mai ales pozele cu Mosorel pianist si Mosorel artist [olala] [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]7+ [pegeam]Thank God it's Christmas !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carinablanca
Am revenit cu forte proaspete[:D]. AM reusit si eu, in sfarsit sa vad niste poze cu dovlecei foarte frumosi pe mail si ma uitam cu melancolie la ei, cat de ult au crescut. Diamar, Mary, Raluci, multumi [pup]. Techila, da-mi te rog si mie pe PM contul acela. Noapte buna fetelor! [*] [pegeam] [*] Mami si Maria in asteptarea lui Mos Craciun [*] [pegeam] [*]
E atat de frumoasa! [olala] Si are niste ochi care gazduiesc privirea aceea inocenta care te topeste. [olala][olala] ___________________________________________________________________________________________ Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009) "... ce nebunie e sa judeci pe altii dupa tine insuti..." (Goethe)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara mosilor [:D] Techila, tu esti un mare mare mos [flo], alaturi de uka[flo][flo] Mely, cea mai frumoasa semnatura a lunii decembrie[olala][olala] Sa va dea Dzeu, un iedutz sanatos si voios, sau o iedutza santoasa si voioasa[pup]. Dana draga, atatea "persoane" isi dau cu parerea cand nu e cazul[:-@]. Eu le-as spune ca "Dinu devine serios cand vede muraturi[8D]". I am bitchy, I know, dar toate sunt ok pana cineva trece masura, iar la tine asta s-a intamplat cu dna in cauza. [pup] Si al meu desi in poze e zambitor, daca suntem afara si vine cineva strain sa ii vorbeasca sau doar se apropie de el trage niste urlete de paduretz (maca-l-ar mama pe el de timid si selectiv[:)]) Lady Kawa, am vazut ca ai dus Mozardinul la canadieni, sa va fie de bine mutarea. [pup] si ma bucur ca citesc vesti despre voi. Uka, o sa mai cumpar cateva palarii sa le tot scot in fata ta duamna ca esti super.[flo][flo][flo]. Mie imi tot spunea dr. sa iau no spa in sarcina daca am dureri[pup] Am vazut cateva poze cu Radulescu si a sa sora, sunt totali[olala][olala][olala] Lilian imi plac de mor. Si mai imi place cat esti de acrobata noaptea[pk]. Diamar, va ajuta Dzeu sa aveti sarbatori senine anul acesta. Doamne ajuta sa o tineti tot asa[pup]. Noi suntem destul de bine, am avut fund rosu de monkey si l-am dus la dr. am primit niste creme de dat si la fund si la mocutza (avea 2-3 bubite mici) si dupa ce l-am dat, i-a trecut la fund dar s-a umplut de bubite mici si rosii pe fata[bang]. Iar dr, iar tratament, acum parca se mai lasa bubitele. sunt in urma, nu apuc sa citesc, in fiecare seara, dar ma bucur mult sa o vad pe mami de Alba ca Zapada ca a iesit din butoiul fara chef si ne mai spune ce fac.[pup] sa aveti o seara buna si linistita, [nani] [mamica] lui Dinu Andrei (14.09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, am si eu o nedumerire. Tot am uitat sa intreb. "Dovlecimia" asta e ca si in reclama cu Maximia sau aia cu Prajituria? Ca nu inteleg [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anomis te pup cu drag! Mi-a fost dor de tine! [pup]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...