Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mos Craciun de la PRO TV


alina_satena

Recommended Posts

Fetelor am si eu o mare rugaminte la noi,printesa mea se tot uita la emisiunea de pe PRO TV "Mos Craciun exista"si isi doreste foarte mult sa vorbeasca cu el,dar eu nu stiu de unde pot afla numarul sa il sun sa vorbeasca si fetita cu el.Va multumersc pentru ajutor Alina,mamica fericita[zana](03.03.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Daca te uiti emisiunile alea nici macar nu sunt in direct asa cum erau anul trecut de exemplu. Anul trecut a fost o perioada in care faceau un promo pentru inscrieri. Sunai, inscriai copilul si te sunau ei si copilul vorbea cu mosul in direct. Am ratat perioada aia si imi pusesem in cap anul asta. Numai ca anul asta nu am mai vazut promoul iar acum vad ca si emisiunile sunt inregistrate. Nu stiu care e faza. Da nu poate sa o sune un "mos" din familie? Eu ma distrez frecvent, sau mai bine zis ma distram, in perioada asta punandu-l pe sotul meu sa vorbeasca la telefon cu piticii. De anul asta Filip a cam inceput sa se prinda ca nu e mosul la telefon [:D] [url="http://www.obiectiverealiste.blogspot.com"]Blogul grasei[/url] [url="http://www.bijuteriiandroix.page.tl"]Androix Bijoux[/url] Niste copii si toti copiii! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...