Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER (23)


Recommended Posts

hai ca nu pot sa ma abtin,tot la munca mi s-a propus si mie o fertilizare artificiala [:-)))][:-)))][q][q] Ingeras,Filipac mult noroc fetelor,sa fiti primele gravidute ale noului an. ``grecoaicelor`` va doresc la toate un an bun,sanatate,fericire si multi,multi bebici. daniela, in asteptarea unei minuni de la DD
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
La multi ani danieluleid="red">, sa fie un an bun si sa iti aduca ce iti doresti!Urmatoarea fertilizare artificiala a fie si ultima.Catalina
align="right" id="quote2">urmatoarea fertilizare o sa fie un transfer,cam intr-o luna de zile.Am 2 embrionasi la rece,sper sa reziste,ca la cit sint eu de norocoasa....pupici multi tie si printesei[pup][flo]daniela,in asteptarea unei minuni de la DD
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cocolyso fata draga [pup] eu stiu cum este prea bine. La un moment dat acum vreo doi ani stateam in birou cu 3 gravide[:D] pe cuvant ca nu exagerez, eram 4 fete si sefa, din cele 4 doar eu nu eram gravida. EEE am trait draga mea toate poftele, greturile lor. Bine ca eram la inceput de drum si poate nu resimteam acel gust amar.

Acum din cele 4 am ramas doar eu, au venit alte 3 din care una gravida. E si ce? mai mult voi fi moasa acelei fetite[:D] Ii multumesc lui Dumnezeu ca imi da puterea sa ma bucur de fiecare reusita, orice sarcina este o minune si dovada ca se poate, asa voi putea si eu.

Sunt momente cand poate ma doare, imi amintesc durerea mea, dar nu ma las invinsa[flo]

 

Mutatia protrombinica (factor II)- genotip heterozigot si MTHFR A1298C heterozigot Sarcina pierduta la 5-6s in ian 2009 id="Tahoma">id="size1">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

azi, inaintea plecarii la buc is cam varza. sotul meu scump a racit, l-am bagat de aseara pe antibiotice, asta nu inainte de a o intreba pe laura de la biogenesis daca poate lua pastile avand in vedere ca maine trebuie sa faca o spermograma. si a zis ca e ok.

normal ca de la el trebuie sa iau si eu si azi ma incearca tusea deja.

trebuiau sa se intample toate asta exact acum cand suntem in mijlocul fertilizarii.

pe cand ma bucuram si eu ca am un fsh mai mic datorita acupuncturii facute, imi zice var-mea ca desi e un singur ovar poate sa lucreze diferit in fiecare luna.deci mi-a cam scazut optimismul si entuziasmul[:(]

am nevoie de o injectie cu ganduri bune

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va pup mult pe toate :) cui nu i-am urat, un an nou plin de reusite!

 

Filipacid="red">, sa nu aud d'astea cu scazut entuziasm si optimism...nu exista. Ce, FMI-le racite nu raman gravide?

 

Ingeras, mami de Maya

Maya va avea o surioara sau/si un fratior! cand va vrea Dumnezeu...

5 sarcini pierdute 5-8 sapt

1 extrauterina

1 FIV nereusit (6 blasto AA)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hate you! din cauza ta nu-mi pot face mie programare la 9! [:D]

la 10.10

 

asta ca sa vin la serv, sa plec la dr si dupa aceea sa ma intorc la serv [bang]

 

[:D] te bagi la un schimb? [:D]

 

Ingeras, mami de Maya

Maya va avea o surioara sau/si un fratior! cand va vrea Dumnezeu...

5 sarcini pierdute 5-8 sapt

1 extrauterina

1 FIV nereusit (6 blasto AA)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ha, mai bine taceam dn gura. sincer si eu as fi vrut mai tarziu ca sa pot pleca si eu maine din piatra-neamt dar asa au zis ca la prima ora trebuie. si voi pleca de azi normal. cu mare drag faceam schimbul da zi mersi ca nu ai de umblat pe drumuri sute de km. dar nu ma plang, nu azi.

va pup fug acasa sa imi faca bagajul.

si pe tine ingeras te pup, si poate data viitoare e invers.[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...