Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER (23)


Recommended Posts

arianna eu m-am epilat toata sarcina cu ceara si facui si clexane. nu au fost probleme. catalino la prietene faci reducere la agatat bannere? ete dc ma jur si io ca al tau nu e pramatie pot sa imi agat si eu banneru gratis? hai nu ma lasa in ceata ca citii 2 capitole intregi sa vad cat te mai costa sa iti agati ceva in cui... mamica de Rares 21.02.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, Mai fetelor, voi ati primit bani sa devenit spirituale observ :p. Daca vreti sa nu va reclam (nu stiu unde da gasesc eu) imi faceti si mie banner [pk]. Hai ca imi place mai mult forumul asta asa glumet, si nu plin de insinuari. In alta ordine de idei, ariana, felicitari, ne bucuram din tot sufletul. Iar tie Catalina iti multumim pt tot sprijinul pe care ni-l dai si pentru ca acum, de cand ti-ai realizat visul esti in continuare alaturi de noi. Eu de 3 zile is pe ac si am o foame nebuna dar azi is fericita ca mi-am facut hormonalele si zic eu ca nu is f rele - adica z3 - fsh. 10,72 si estradiol - 69, asta luand in considerare ca eu am un singur ovarel, care stiti ce canta - i'm a surviver, i'm gonna make it [pk]. asa ca astept cu nerabdare luna ianuarie sa imi incerc si eu norocul. Va pup si va dores o zi frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...