Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER (23)


Recommended Posts

Pentru prietena mea Maya nu ma pot tine departe... La multi ani Maya!!! Sa fii sanatoasa si fericita toata viata alaturi de cei dragi! Sa ai noroc si sa te iubeasca toata lumea:-) Pupici si tie ingeras[pup][pup][pup] N-am mai scris de mult timp, nu prea mi-a ars... dar sper sa-mi revin si sa ma pot gandi la un nou FIV la anul... In ianuarie le voi face o vizita de curtoazie dr greci, prietenii mei, sa punem tara la cale. Cred eu ca prin mai se va intampla, sa vedem cum stau cu analizele pe care urmeaza sa le repet la anul. Felicitari fetelor care au reusit[pk] Sa fie intr-un ceas bun si sa auzim numai de bine! Imi pare nespus de rau pentru cele care n-au reusit si sper sa gaseasca puterea sa mearga mai departe, orice drum aleg. Va pup pe toate, ca doar sunt la categoria "prietene dragi"[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu stiu de ce da am io asa un feeling ca biogenesisu o plateste pe catalina in ovule sa le agate baneru si daia nu va ies voua ouale la numar...da acu ce atata suparare ca nici lu nastase nu ii ieseau si ete ce bine o duce si nu s-a mai necajit atat. mamica de Rares 21.02.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani pt Maya! Sa fie sanatoasa alaturi de mami si tati si sa vina si surioara/fratiorul! Cred ca s-a discutat destul de ieri de banere, reclame, etc si ar tb sa revenim la menirea acestui forum. Eu am facut FET in noiembrie, nereusit, deocamdata iau o mare pauza insa tot la Biogenesis ma intorc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc din suflet pt urari! Rock[pup] ma bucur ca esti mai binisor, asa, cat se poate in situatia data... Eu sper ca in ian sa pot face FIV (sa nu mai intervina diverse, ca insarcinata promit sa nu mai raman pana atunci, ca iau pastile - nu ca asta ar fi si scopul FIV-ului, dar...). La Biogenesis. Ingeras, mami de Maya Maya va avea o surioara sau/si un fratior! cand va vrea Dumnezeu... 5 sarcini pierdute 5-8 sapt 1 extrauterina 1 FIV nereusit (6 blasto AA)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Pentru ca tocmai am primit mail de la clinica cu schema de stimulare am foarte multe intrebari. din pacate nici timp f mult nu am sa caut pe forum asa ca o sa va deranjez pe voi. deci incep pe 29 dec dipheriline-ul de 0,1. gasesc medicamentul acesta la farmacie?trebuie comandat?voi primi indicatii asupra modului de administrare?injectiile se fac intravenos, sau cum? apoi de pe 8 voi incepe stimularea cu puregon si menopur. am inteles de la voi ca preturile la clinica sunt f bune si ca acea compensare e f complicata si nici nu te scuteste decat de f putini bani. oricum eu nu am timp pt ca in ianuarie sunt in focuri. multumesc va puup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Filipac..... dipherelinul il gasesti la farmacie si fara comanda , il poti lua si fara reteta. Se administreaza subcutanat , la fel ca si gonalul si menopurul. Eu una mi-am cumparat gonalul si menopurul de la clinica , pentru ca era diferenta de pret destul de mare fata de farmacii.Deci faci niste economii.[:D] Succes la injectat , si sa ai productie buna [pk] [gravi] 5 + http://ariannam.sunphoto.ro/Desene_pe_pereti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iote ca iar am lipsit cand s-au discutat lucruri importante. Si se pare ca am pierdut si o caruta de bani. Ca nu am iesit cu banneru la interval. Deeeeeeeeeeeeci......... ingeras - sa iti traiasca minunea. Arianna - sa fie un puctulet sanatos si rezistent si sa creasca mare si frumos. iulia - la Fundeni, poti face un drum dimineata. Eu sincer nu am incredere in analizele de la Fundeni, dar cum nu stiu ce altceva as putea sugera cred ca ramane singura alternativa. L a subiectul despre trombofilie sunt fetele la curent cu programul D-nei Dr. Uscatescu. filipac - bafta muuuuuuulta, sa fie bine. O sa primestoi la clinica toate informatiile de care ai nevoie.Pt orice nelamurire apeleaza cu incredere la fetele din clinica. goldi - pup, esti ok? rock - tare ma bucur ca ai scos nasul la lumina fie si scurt asa. ella, adi, coco - sper din suflet ca data viitoare sa fie o ultima data. Va pup cu drag si o sa stau pe capul vostru pana va vad cu puii la purtator. Catalina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...