Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 122


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI cu sanatate, fericire si de toate! Sa ploua cu bebei frumosi si papaciosi!!!! Noi suntem bine, bebelinele mele sunt mancacioase, au 2 luni si jumatate si aprox 5 kg, dorm toata noaptea (de la 12 pana la 8-9 dimineata!!![olala]), sunt frumoase foc (aici sunt si eu cioara, vorba Mirelei) si sanatoase! Nu am alaptat mai deloc(o saptamana jumate, din pacate), asta e... dar am depasit momentul. Ma ajuta mama, ne descurcam bine cu ele pt ca sunt cumintele! Pot sa spun ca am chiar si timp pt mine... deocamdata![:D] Au inceput sa gangureasca si sa rada, e nebunie totala! Conversam toata ziua [olala]. Ma bucur mult de reusite: Tanoo, felicitari, pana la urma incercarile au dat roade! Kovacs e cu noroc! Sa aveti sarcina usoara si bebe/bebei sanatosi!!!![pup] Mirela2, ma bucur atat de tare!!! Doamne ajuta, sa-ti creasca motaneii!!! In rest, te vei descurca, indiferent cat de greu va fi! Te pup! Tamaryllis, felicitari! Pup si buburuza ta viteaza de nota 10! Pup toate fetele si va astept cu vesti bune in 2011![flo] Irina, mamica fericita de Vanessa&Anais - 20.10.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI !!! Sper din tot sufletul ca 2011 sa ne aduca cat mai multi[copil][copil][copil] sanatosi si sa aud de cat mai multe [gravi][gravi][gravi] pe aici. Fetelor eu azi am ajuns in Szeged....maine dim ma duc la Zadori... am rugamintea sa-mi spuneti cine mai e pe aici sau cine urmeaza sa vina.....sper din tot sufletul sa nu stau singurica pe aici 2 sapt::) Va pupacesc pe toate[pup] _____________________________________________________________________ "Nu te agita atât, lucrurile cele mai bune se petrec atunci când le astepti mai putin." Gabriel Garcia Marquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mirela2, 6 ore consecutive de somn!!!! te invidiez, bravooooo! mairis, ce bine ca te mai vad! le-ai pus sosete cu tocuri??? eu am alaptat exclusiv pana acum 2 sapt, abia le-am introdus completare, am bocit de m-am omorat, am depasit momentul si acum le dau si eu celebrul lapte nan. avem 2 luni si 4kg, gusa, plici si tot ce trebuie. am reusit sa imi iau o bona ca pana acum am fct fata tuta sola situatiei. te pupic! tamy, multa bafta in continuare. ai nascut la zi mare, o cheama si stefania? samira, [pup][pup] sonya, lauriciul, ce fac fetele mele iubite?[pup][pup] multa bafta tuturor! ps:in curand botezam si imi schimb semnatura! Adi, mami de chimen si anason
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor nu mai e nimeni prin Szeged? Nu mai e nimeni in focuri pe aici???....speram sa mai impartasesc si eu impresii cu voi..:)) Pupici[pup] _____________________________________________________________________ "Nu te agita atât, lucrurile cele mai bune se petrec atunci când le astepti mai putin." Gabriel Garcia Marquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adipapazi
mirela2, 6 ore consecutive de somn!!!! te invidiez, bravooooo! mairis, ce bine ca te mai vad! le-ai pus sosete cu tocuri??? eu am alaptat exclusiv pana acum 2 sapt, abia le-am introdus completare, am bocit de m-am omorat, am depasit momentul si acum le dau si eu celebrul lapte nan. avem 2 luni si 4kg, gusa, plici si tot ce trebuie. am reusit sa imi iau o bona ca pana acum am fct fata tuta sola situatiei. te pupic! Adi, mami de chimen si anason
Adi, ma bucur sa aud de voi![:)] Cred ca de la tocuri nu am avut eu lapte...[bang] Am incercat de toate: Galactogyl, Lichide, ceaiuri speciale... nada! Scoteam max 30-40 ml la pompa si stateam cate o ora pt ei... in conditiile in care ale mele macau de la inceput 50-60 la o masa. Nu au tocuri inca dar in rest avem de toate. Au niste gene lungi din care dau ca niste domnisoare! Si plangem doar cu lacrimi mari si multe de zici ca s-a abatut potopul peste noi! Faci deja botez? Eu mai astept pana dupa Paste, poate de 1 Mai muncitoresc, sa vedem... F bine ca ai bona, fara maica-mea as innebuni, e cea mai tare bona din lume! Taica-meu ii spune "filipineza"... aluzie la moda cu bonele filipineze![:D] Te pup, si pup si pe Chimen si Anason![pup] Irina, mamica fericita de Vanessa&Anais - 20.10.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...