Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 122


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

pogonici, sa-ti traiasca fata, frumoase ambele nume. intr-adevar, SF. NECTARIE face minuni. la el m-am rugat toata perioada de dupa nastere. mairis, se mai intampla sa nu ai lapte. am stat la spital 2 sapt cu o mama in camera care avea tot gemene, bai, nu mancau alea nimic de la san, erau puturoase, nu trageau, mama nu avea nici lapte ca deh, daca nu te suge bebele, de unde? las ca se fac fetele mari si cu praf. eu sunt mare consumatoare de galactogil, galafor, ceai de chimen si anason, galactogil am mancat odata o cutie intreaga intr-o zi, de disperare sa nu pierd laptele. pai mi-am luat bona, ca daca nu mai am mama... nicio soacra nu-i ca mama. nu mi-e frica de iarna, ca botezul e sfant si nu au cum sa raceasca fix cand se pogoara asupra lor harul Sf. Duh. abia astept sa ii impartasesc saptamanal, ca sa se mai linisteasca cu somnul de noapte. va pupi Adi, mami de chimen si anason
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adina..bine ai mai spus de impartasanie...noi pe 5 decembrie cand neam dus la botez..am crezut ca se inzapeszesc masinile atat de mult a nins..si era frig..dar sfintii ei au ocrotito..si uite ca facem 3 lunite sapt viitoare/si nu am avut probleme deloc cu ea..si in casa am fost raciti amandoi...si mititica nu a luat de la noi DECI E OCROTITA.... cea mai fericita mami de IOANA NECTARIA http://davf.daisypath.com/O2Kmp3.png http://lpmf.lilypie.com/glMep2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adi credeam ca numai eu sunt dilia ce ia si galactogil si galanfor si 3l de ceai si apa si supa...........numai lapte sa fie[:D] razvi deja refuza bibe, numai robi haleste tot[:D][:D][:D] mami cu motaneii [bebic]Razvan si [bebic] Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999) [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...