Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, pestisori (46) ...In asteptarea Crynei


Recommended Posts

Buan dimineata!Fetele va astept la o [cafea] si [papica] niste biscuiti cu cioco! Azi ma simt ceva mai odihnita,fetele nici nu au miscat azi noapte si asta se simte in starea mea de dimineta.Ma simt odihnita si cu chef de treaba.Asa ca va dau si voua din starea mea de spirit! Haideti,incepe week-endul! [pup] la toata lumea! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

[hopsieu] 'NEATA! 'NEATA!id="blue">

 

Multam de tratatie Nicollid="blue"> [pup]. Asa-i, incepe weekend-ul... pfui, ce zbura saptamana [:-)))]... ma bucur ca sunteti mai bine, si tu si mandrele tale [8D]. Sanatate multa in continuare [grup].

Cat despre facultate... momentan evit sa ma gandesc [:D], ca sa nu ma apuce iar groaza [:)]... o las pt. saptamana viitoare cand m-oi duce pe la cursuri [:D]... mno, 'oi vedea io cum oi scoate-o la capat [bibe]... hi, hi, hi...

 

Hai ca ma duc sa caut horoscopul... revin...

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, neatza !

 

Mersi de cafea si de biscuiti Nicoll ![pup]Ma bucur sa au ca fetele au fost cuminti si se refac si tu esti oduhnita ...starea de bine cred ca iti vine si din faptul ca azi e vineri .[pk]

 

Cryna, bun borsul ! [pofta]Ce mai face Robert ?[pup]

 

 

Pup toata balta si revin![pup]

Merg sa savurez cafeaua ...

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ok., iote si horoscopul, pt. azi 09.10.2009:

 

- "Lectiile trecutului sunt sursa deciziilor tale intelepte de acum. Ai invatat ceva dintr-o problema de demult, astfel incat sa stii acum ce trebuie facut ca sa nu mai gresesti. Priveste peste umar sa vezi cum ai reactionat candva intr-un moment similar, pentru ca intre timp ai acumulat mai multa experienta si nu vei mai repeta ceea ce nu a mers prima oara. Ia decizii ferme tinand cont de ceea ce ai invatat in timpul scurs de atunci."- "Socializeaza, discuta in gupuri, intra in jocurile altora, in general implica-te in tot ce are viata in jurul tau. Dragostea este si ea la orizont, asa ca fii pregatit(a) sa petreci momente romantice alaturi de partener sau de partenera, iar daca nu ai, participa la evenimente alaturi de persoane macar cu simt practic, dar care au aceleasi interese ca si tine."- "Din punct de vedere fizic vei functiona excelent. Vei fi dinamic, iar reactiile rapide iti vor permite sa te descurci cu situatii dintre cele mai diverse. Mintea ta produce idei excelente asa ca, poti sa te implici in tot felul de activitati intelectuale. Relatia cu prietenii evolueaza cum nu se poate mai bine, ceea ce te ajuta sa fii mai relaxat."- "Se pare ca traversati o perioada in care lipsa banilor va nelinisteste. In prima parte a zilei, nu este exclus sa intampinati dificultati la locul de munca. Colegii si sefii va inteleg si va ajuta. N-ar strica sa acordati mai multa atentie familiei."- "Intuitia si tactul sunt atributele care trebuie sa va calauzeasca pe parcursul acestei zile. Veti descoperi ca o situatie nu trebuie sa fie neaparat logica pentru a avea un final fericit si, drept urmare, optimismul dumneavoastra va fi in crestere. Totusi, cum aceasta zi are de-a face cu planul material, cu bunurile si castigurile, v-ati putea simti stingheriti din cauza unor lipsuri financiare."- "Esti inclinat/a astazi sau ai relatii de natura emotionala. Vei simti nevoia sa-ti aperi imaginea prin intermediul altei persoane, deci vei incerca sa-ti maresti capacitatea de atractie (fie ca o faci voit sau subconstient) in aceste momente."id="green">

 

[pup] la toate si o zi cat mai buna sa aveti!

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Danyid="blue">, Robert e bine... n-am noutati momentan [:D]... 'oi vedea ce-mi zice d-na azi la sedinta... dar, in general e totul bine... mno, zilele astea, fiindca noi, marti am lipsit "prelungind" greva [:D], mi-a tot repetat ce mult i se simte lipsa lui Robert cand nu-i in clasa [:)]... cica, oricat de zvapaiat, neascultator, cocosel luptator este el si tot se simte lipsa lui cand nu-i la gradi [:-)))] & [olala]... si fetitele, cu care s-a intalnit dupa aia pe strada (marti dupa-amiaza), l-au luat la intrebari [:D], cum ca de ce nu fusese si el la gradi, etc., etc.,... eh, [:-@]...

 

Si, sa va fie de bine [asia] la amandoua borsuletul meu [pup].

 

Io, ma duc amu sa-mi fac si un capuccino [cit]... ca, ma cam lua cu frig [:D]... [pup] la toate. Pe mai tarziu. O zi buna! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dany id="red">se poate sa fie si ziua de vineri unul din motive.[:D]Dar cand ma gandesc ca maine culegem via,iar mie mi-au venit "musafirii" imi vine sa ma urc pe pereti.[bang]Ei...asta e,tre' sa-i ajut si eu cumva pe ai mei.[pup]

Cryna id="red">e si normal sa i se simta lipsa lui Robert.[:)]La ce ochisori are...Ceva poze ne mai pui?Multam de bors,buun.Sa fie ok la sedinta,te vom astepta cu impresii![pup]

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles.Deci mai am de asteptat putin .Sper sa ma gasesaca acasa....desi au cerut si numarul de tel si eu stiu ca suna inainte curierul...[pup]
Citat:
citat din mesajul lui elyanne
NeataDanyid="red"> nu mai stiu... cred ca 2 sapt. [:D] Dar a venit prin curier, fara sasune inainte... bine ca eram acasa...CONCURS „Cat de fericit e copilul tau“ id="red"> ely1 & ely2 [:)]
Eliana cu Elena (23/10/04),id="red"> Andrei & Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
align="right" id="quote2">Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...