Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, pestisori (46) ...In asteptarea Crynei


Recommended Posts

 

[hopsieu]

 

Danyid="blue">, distractie placuta cu Razvanel... mami [olala]. [pup] la amandoi.

 

Io, mi-am facut ceva trebi prin casa... treburi cu mama, bineinteles - dat fructa de la ora 10.00, schimbat, etc., -... [vase], mers la magazin, pus mancarea pe foc [yami], acus' bag si aspiratorul in functiune [curat], si mai vaz io ce mai fac [:D]... Mno, fac olecuta de pauza ca sa va scriu si ceva amuzant [:)]...

Deci, pt. ca azi e urat si sunt si baltoace afara, nu l-am luat si pe Robert cu mine la magazin... de obicei il iau si pe el, dar... eh... Si, el imi tot repeta, cand ii ziceam ca ma duc singura: "Ei lasa... o sa ma vezi repede in spatele tau... repede, repede... n-ai scapare [zz]... cioc, cioc la spatele tau... ai sa vezi tu... n-ai scapare..." [:-)))]... cu gesticulatia si mimica de rigoare [:p]... S-a cam botosit el oleaca, ca am plecat singura la magazin dar, i-am adus ceva bun [:D] de la cumparaturi si i-a trecut supararea [:)]...

 

 

Gata. [fuga] la trebi... [pup] la toate.

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Am avut si azi o zi aglomerata,dar la un moment dat,spunand ca nu imi place de un colaborator,mi s-a spus cea mai tare chestie pe care am auzit-o."ce dracu,parca zici ca esti lesbiana"Am ras cum nu am mai facut-o de mult.hmm..ce parere le-am last eu colegilor...

Dany id="red">distractie placuta,sa faceti pozici multe si sa ne aratati si noua.

Cryna id="red">ma bucur ca ai rezolvat din treburile casnice.Normal ca lui Robert i-a mai trecut supararea daca a primit ceva.Si pe voi va [pup].Si sa sti ca eu cred ca nu mai avem prea mult pana ne vom trezi cu ei dupa noi,cel putin pe acolo pe unde cunosc.[:D]

Va pup,vorbim mai pe seara!

 

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, salutare!

Raportam, timp urat si ploaie, frig de nu-ti vine sa scoti nici nasul.

Matza mea a parasutat azi intr-o balta si s-a udat pana la fund, dar bine ca nu s-a lovit desi, mi-a spus Adriana, ca tate a mai plans.ba, s-a zgariat la un degetel si deh i-a trebuit dat cu rivanol si plasture cand a ajuns acasa...îi zicea Adrianei ca nu vrea sa se infecteze.[alcool]

Ca tot veni frigul, m-am pus sa-i mai fac o caciulita si sper sa-mi iasa ca incerc un model nou...ceva, ceva prinde contur, dar amu sa vad rezultatul final[:D]

Am inscris-o la cursul de pictura, la Clubul copiilor, mergem luni si joi dupa programul de la gradi ca atunci pot s-o duc. Dupa prima ora a fost foarte incantata, ei îi place mult sa picteze si acasa si sper sa-i placa si in continuare. La dansuri nu stiu cum ajungem ca programul e cam aiurea, de la ora 13 si dupa pictura sa mai stam si la dansuri mi se pare cam mult. Sa vad joi daca are intr-o zi de la 12(aar fi bine vineri) atunci merge, daca nu, asta este. Oricum ma bucur ca nu mai este d-ra de anul trecut ca nu se ocupa de ei...desi eram acolo de cele mai multe ori, rar o vedeam sa le arate cum sa faca, ci le zicea ce si cum stand pe un scaun, iar unui copil trebuie sa-i arati pasii, nu sa-i dai indicatii. Am intrebat cateva fetite de la scoala cum e la dansuri, ce fac, cum e doamna si erau foarte incantate. Acu' sa vedem.

 

Nicoll, trebuie sa ma uit la meci de-l transmite, dar sa-mi faci cu mana sa te vad pe stadion.[;)]

Cryna, [pup]Robertelul cel haios cu replicile lui cu tot.

Dany, ai ajuns la stomatolog?

Elyana, ma facusi sa balesc pe tastatura. Arata demential ce-ai prajiturit.[pofta]

 

...mai apar, mai tarziu.[pup]

 

Mihaela si id="red">id="Times New Roman">Dianaid="red">id="Times New Roman"> 22.11.2004id="red">id="Times New Roman">[zana]

 

lucru de mana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiri de ultima ora...

Am iesit pe balcon sa adun niste haine si ce vad pe geam? Pe langa stropii de ploaie cad si fulgi[q]Cam repede, zic eu.[q]

 

Mihaela si id="red">id="Times New Roman">Dianaid="red">id="Times New Roman"> 22.11.2004id="red">id="Times New Roman">[zana]

 

lucru de mana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[hopsieu]

 

Haideti fetele la o ciocolata fierbinte, facuta cu lapte [pofta]!!! Io, asta fac acum [cit]. Sa-mi ridic moralul [titanic] [q] [inec]... si sa ma incalzesc [alcool]... brrr... la noi ploua de pe la ora 15.00... e urat de tot [q]... [pic]... frig... [toanerele... hmmmhhh... nu ma mir ca au aparut deja [:D] si fulgii [*] cum zice Mihaid="blue">... Spor la facutul caciulitei [pk] si multa bafta la rezolvatul trebilor cu pictura si dansul Dianei [pup].

 

Nicollid="blue">, nostima intamplarea de la servici [:)]... si, asa e, in curand ma voi trezi cu Robert la spatele meu oriunde m-oi duce [:D]... eh, asta e... [pup] la toate trei gagicile.

 

Hai ca-mi car miaunelile si nervii [:D] de pe aici... ma reintorc la ale mele [fuga].

[pup] la toate sireneleid="blue"> si s-aveti o seara placuta! [pup] & [recevere]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow Mihaelaid="red"> la voi incepe sa ninga... devreme, ca devreme... dar cam brusc... acu' 3 zile caldi si bine... si dintr-o data friiiig...

Si sunt sigura ca peste 1-2 sapt. iar va fi f. cald pt. luna asta... si tot asa [:D]

 

 

 

CONCURS „Cat de fericit e copilul tau“ id="red"> ely1 & ely2 [:)]


Eliana cu Elena (23/10/04),id="red"> Andrei & Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Gata sirenelorid="blue">... ati inceput pregatirile pt. culcare [:D]? Io, va zic noapte buna, somn usor [nani] si vise placute! Ne mai vedem... cand ne-om mai vedea [:D]... [pup] & [recevere]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[aerob][aerob]buna dimineata! Hai inviorarea sau v-a inviorat frigul si zapada ![:)]

 

Deci o cafea calda [cafea][cafea][cafea] sau un ceai [pahar][pahar] ca sa va mai incalziti .

[pup]

 

Da , cam repede a venit vremea rece ...desi poate nu chiar repede ci neasteptat si dupa 25 grade acum ai 5 ..brr...dar ne imbracam bine si go...

[:)]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...