Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, pestisori (46) ...In asteptarea Crynei


Recommended Posts

'Neata buna sirene!

Dany id="red">multam de cafeluta,numai buna sa ne incalzim putin.Ce zici ne pui niste poze?

Miha id="red">zi ati vazut primii fulgi!E drept ca mi se pare cam devreme,dar ...mai punem o hainuta,vorba lui Dany.Cat despre facutul cu mana la meci,sa fi pe faza.[:D]

Felis id="red">sa va traiasca baiatul si numai bine![pup]

Cryna id="red">lasa duamna ca nu vazuram miauneli chiar de loc.Azi invata poznasul?

 

Si nu la final,dar acum imi reaminti cineva [s]La Multi Ani,sanatate si impliniri pentru cei ce azi isi sarbatoresc onomastica!id="red">[s]

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

[hopsieu]

 

Multam de cafea Danyid="blue"> [pup]. Amu o beau, fierbinte [cit]... sa ma incalzesc, ca e frig tare afara [*]... mi-au inghetat mainele de la gradi pan'acasa... ca, pana la gradi mi le-am incalzit cu ale poznasului [:D], incalzire reciprocra de altfel [8D]...

 

Hi, hi... Nicollid="blue">... miaunelile si nervii [xx(] le-am pus, ieri, mai mult dincolo [:D], la "cavaleri si zane"... le gasesti tu azi [8)]... si, nu le-au dat liber si azi... l-am dus pe poznas ca, azi, fac si engleza si dans (gimnastica ritmica), cate juma' de ora de fiecare... hmmmhhh, luni n-a vrut sa-mi zica nik despre ce au facut la engleza, doar ca a venit d-na si atat... mi-a povestit, in schimb, foarte incantat [olala], entuziasmat despre teatru - spectacolul muzical... eh, 'oi vedea io daca-mi va povesti ceva azi [:D]...

 

Siii... cine face cinste azi [:D]? Avem vreo Paraschiva sau nu? "La multi ani!"id="red"> [cheers] tuturor celor care poarta acest nume [flo].

 

Ma duc sa caut horoscopul [:D]... revin...

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Danyid="blue">, numai bine la dentist [flo2] si servici usor!

Si lui Nicollid="blue">, Mihaid="blue">... si cine mai lucreaza [:D]... le dorim servici usor azi [flo]!

 

Iote si horoscopul pt. azi, 14.10.2009:

- "Munciti cu atata entuziasm, incat riscati sa atrageti invidia colegilor. Este posibil sa ajungeti la discutii cu persoana iubita, pentru ca stati prea mult la serviciu. Ar fi bine sa acordati mai multa atentie partenerului de viata. Incercati sa clarificati toate neintelegerile!"


- "Astazi vei fi suparat, tulburat si nu-ti vei da seama de la inceput ce te deranjeaza. Foloseste-te de munca pentru a scapa din starea asta apasatoare. Totusi, pana la sfarsitul zilei trebuie sa depistezi reala problema si sa te gandesti la o rezolvare."
- "Relatia ta de cuplu capata consistenta pentru ca amandoi va asumati unele angajamente foarte clare, pe care va puteti baza de acum incolo cu incredere, ati depasit faza tatonarilor si a declaratiilor siropoase, si discutati despre sarcini comune, despre cladirea unui viitor solid, constienti ca succesul vietii voastre in doi depinde de eforturile pe care va simtiti amandoi capabili sa le faceti unul pentru celalalt. Esti mult mai sigur de iubirea ta."
- "Starea psihica nu este nici pe departe dintre cele mai fericite dar, daca te-ai implica in activitati practice te-ai simti ceva mai bine. In plan profesional vei avea parte de o perioada extrem de agitata, in care lucrurile nu vor iesi decat cu mare greutate. Nu trebuie sa te grabesti si mai ales nu trebuie sa incerci vreo afacere de dimensiuni mai mari, caci in scurt timp lucrurile vor reveni la normal."
- "Ar trebui sa va vizitati un prieten, chiar pentru simplul motiv ca v-ati cam plictisit tot stand numai in casa. Un barbat va returneaza in sfarsit o suma de bani pe care v-o datoreaza de ceva timp. Banii va vin la fix, mai ales ca nu stati prea bine la capitolul finante. Veti constata ca trebuie sa va recalculati lista de prioritati referitor la banii pe care ii cheltuiti."
- "Risti prea multe daca vei divulga informatii care sunt rapid perisabile o data cu trecerea timpului. Iti poti schimba usor intentiile sau redirectiona eforturile, insa nu pierde din vedere ceea ce face toata lumea in jurul tau. O problema cu informatii de proasta calitate sau cu cineva care nu s-a tinut de vreo promisiune facuta anterior s-ar putea sa-ti dea peste cap intreaga zi."
-"Lumea se micsoreaza si orizonturile tale se largesc. Imaginatia ta schiopateaza azi, asa ca daca te lovesti de ocazii care par imposibil de realizat, acum este timpul sa iti dai seama ca ai acces la ele. Nu-ti subestima imaginatia."id="purple">

 

 

Gata. [pup] la toate si o zi cat mai buna sa aveti! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cryna id="red">nici acolo nu erau miorlaieli iubita.Sau la mine miorlaiala inseamna muuult mai mult.[:D]Oricum [pup] dulce.

Da,am uitat sa va spun si eu ca a mea fata ieri a primit nota 10 la engleza,este super incantata.Si am vazut ca mai organizeza astia un curs de arte plastice cu 10ron/luna.Mai am timp sa ma gandesc pana pe 20 daca o las.Probabil ca o voi lasa,cine stie ce artista se naste[:D]

Gata,va [pup] si fug la treaba!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nicoll_mada
Cryna id="red">nici acolo nu erau miorlaieli iubita.Sau la mine miorlaiala inseamna muuult mai mult.[:D]Oricum [pup] dulce.Da,am uitat sa va spun si eu ca a mea fata ieri a primit nota 10 la engleza,este super incantata.Si am vazut ca mai organizeza astia un curs de arte plastice cu 10ron/luna.Mai am timp sa ma gandesc pana pe 20 daca o las.Probabil ca o voi lasa,cine stie ce artista se naste[:D]Gata,va [pup] si fug la treaba!nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }http://community.webshots.com/user/nicoll_madaMMN
align="right" id="quote2">ooo nicol draga mea , pentru 10 lei pe luna nici nu te mai gandi , la noi dadeam anul trecut 100 lei pe luna .... anul asta zicem pass , cu recesiunea mai reducem din cheltuieli si am redus desenul, chitara ... io ce sa va mai zic .... nu stiu .... va pup pe toate [pup]ANDANII [flo][hia][hia] "Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie" "Povestea unui licurici" id="size2">[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ok., Nicollid="blue">... daca zici tu ca nu erau miorlaieli [:D], bun si asa [:D]... eh...

Felicitariid="limegreen"> [bis] Codrutei pt. 10 -le adus de la engleza [cool]! La cat mai multi [pk]! Succes la arte plastice [pup].

 

Si, o dedicatie pt. toate sireneleid="blue"> [;)]:

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=8qYrjbAaDWU&feature=related[/tube]

 

 

[pup] si o zi buna in continuare! [recevere]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana id="red">nu referitor la bani ziceam ca ma mai gandesc.Ci la abilitatile ei.Stiu ca in general ii place sa coloreze si cu plastelina se joaca,dar parca pasiune nu prea pot spune ca arata.Spre exemplu nu am last-o la informatica nu pt cei 13 ron,ci pt ca eu una o tin deocamdata cat mai departe de calculator.Consider ca are destul timp pentru asta,deocamdata nu cred ca e cazul.

Cryna id="red">multumim de felicitari.Abia acum imi dau seama ca este primul 10 din viata ei.[bis]

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nicoll_mada
Dana id="red">nu referitor la bani ziceam ca ma mai gandesc.Ci la abilitatile ei.Stiu ca in general ii place sa coloreze si cu plastelina se joaca,dar parca pasiune nu prea pot spune ca arata.Spre exemplu nu am last-o la informatica nu pt cei 13 ron,ci pt ca eu una o tin deocamdata cat mai departe de calculator.Consider ca are destul timp pentru asta,deocamdata nu cred ca e cazul.Cryna id="red">multumim de felicitari.Abia acum imi dau seama ca este primul 10 din viata ei.[bis]nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }http://community.webshots.com/user/nicoll_madaMMN
align="right" id="quote2">oo da stiu , a fost cam pragmatica exprimarea mea .... de fapt am vrut sa spun ca pentru 10 lei merita sa incerci tot ... nu se stie niciodata, chiar daca tu nu ai observat se poate ca ea totusi sa aibe inclinatii pe latura asta .Nici eu nu credeam ca are inclinatii al meu si l-am dus ca si-a dorit el ... s-a dovedit sa fie fff talentat desi nu sta toata ziua sa deseneze pe acasa.scuze nu am vrut sa subliniez ca din cauza banilor nu o duci .... eu am vrut sa subliniez faptul ca stau prost cu banii si nu il mai duc acuma , sper cateva luni ... copilu vrea si mi-e mila de el totusi sa-l privez de tot de la aceasta activitate.te pup [pup]ANDANII [flo][hia][hia] "Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie" "Povestea unui licurici" id="size2">[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...