Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, pestisori (46) ...In asteptarea Crynei


Recommended Posts

 

Moamaaa ce durere de cap am de la vremea de afara [bang]!!! Ufff...

Intrai sa vaz daca e vreo amatoare de invitatie la masa [pofta]... nu facui ceva sofisticat azi dar, cine doreste, e bine venit/-a [asia]... [pofta]:

 

- copii: piure cu ficatei

- adulti: cartofi prajiti cu carnaciori proaspeti si patlagele murate

- desert: fructe - mere, banane, grefe... si un pahar de suc de portocale, neacidulat

[yum] Pofta buna [papica] si sa va fie de bine [pup]!

 

[pup] la toate sireneleid="blue"> si o dupa-amiaza cat mai frumoasa! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana id="red">stai linistita,nu-i cu suparare.[pup]Si ca sa fiu sincera nici eu nu stau stralucit bu banii.Daca nu ar fi ai mei numai Dumnezeu stie cum m-as descurca singura cu fetele.Cand ma gandesc ca de la anul va merge si pitica la gradi ma cam ia cu dureri de cap.Dar trebuie,e musai sa ne descurcam cumva.

Cryna id="red">multam pentru masa,tare buna[pofta].

Fetele plec repede ca sunt chemata la birourile centrale!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[hopsieu]

 

Mi-am bagat 2 aspirine si scapai de durerea de cap [pk]... mno, sper sa nu ma pandeasca vreo raceala, ca azi stranutai la greu... 'om vedea...

 

Nicollid="blue">, sa-ti fie de bine pranzul [asia]... iar, de amu, cre'ca esti acasa deja [;)]... gata cu serviciul, nu? [pup]

 

Danyid="blue">, intoarcem [pup] -icii, ca sa fuga babaciunea din spatele tau [:)]... ne "vedem" diseara [;)].

 

 

[pup] la toate sireneleid="blue">...

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello sirenele!Am intrat si eu sa raspund la apelul de seara.

Cryna id="red">cam atunci cand ai scris ajungeam si eu acasa.Ce feeling avusesi!Ma bucur ca a trecut durerea si baga si un ceai fierbinte inainte sa te urci in pat.Sper sa te ocoleasca raceala,[pup]

Dany id="red">sper ca ai scapat de babaciune si ca nu au fost probleme cu ea.[pup]

Acum merg sa pregatesc fetele de seara ca apoi incepe meciul.Zic si de data asta hai [RO]!

o noapte linistita si somnic usor,pe maine!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Nicollid="blue">, multam de sfat [pup]. Io, amu, deja ma simt mai bine... sper sa nu fie vorba de nici un soi de raceala... 'om vedea ...

Si, facem si galerie: [berest] [hagi] HAIid="red"> ROMAid="yellow">NIAid="blue">!!! [hagi] [berest]

 

 

[pup] la toate si s-aveti o noapte linistita, cu vise frumoase [olala]. Noapte buna [nani]. Pe maine. [recevere]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara ! Sau Nopate buna![nani]

Am ajuns pe la 20.00 acasa , supa ce am plekat de la munca si am vazut un ap ...pe care il mai vazusem cu alta agentie [:D] atunci costa 76.000 acum 70.000...sunt curiaosa sapt vitooare cat va fi ...[:)]

 

In drum spre ap. am luat cadou Anei ca maine e ziua ei ..un sarafn raiat roz cu o bordura roz cu floricele, cu un bolero si cu o bentita ...si bineinteles ca nu am mai avut rabdare pana maine si i l-eam dat in sear asta ..bineinteles ca s-a bucurat maxim, m-a pupat , s-a imbracat , se ducea la oglinda , se uita , dansa .." facea ..cine mi-a adus rochita ...si radea ...tu ..." ....[8D]Sor-mea m-a certat ca ce am bani de cadouri ..ete na , am nu am , nici nu saracesc nici nu am imbogatesc ...dar copilul tine minte si am facut o bucurie ..ma rog fraiera eu ..ca i-am zis ..bine ca si ea asta vara i-a adus o rochita ...in fine ....

 

Am vazut dezbateri ep aici cu dans , pictura , nu ma pot pronunta deoarece inca nu am copii , cand oi avea va zic [bibe].....

 

Va pup si toate bune !

 

Maine iar la un interviu , apoi la munca ...etc ..

 

O seara minunata ! [nani]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

'NEATA!id="blue">

 

Multam de cafea Danyid="blue"> [pup].

[s] "La multi ani!" [s] Aneiid="red"> [pepsi] si de le noi [flo]! Sa aiba un party frumos azi [pk]. Mergi si tu? Daca da, distractie maxima sa ai [pup]!

Tinem pumnii la interviu [grup] si sa ai servici usor azi.

 

Io, am lasat poznasul la gradi... nu prea vroia sculat mandruletul dar... pan'la urma s-o dat trezit [|)]... eh [:-@]... iar, amu imi beau cafeaua [cit]... fierbinte ca sa ma incalzesc... brrrrr...

 

Ma duc dupa horoscop... revin...

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...