Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 91


Recommended Posts

Deci, Monis, pt noi e oricum o ora de culcare mai devreme, in sensul ca inainte baitza era la 21:, tzitzi de la in sus.. Acum baitza e undeva la 20:30-20:45..suptul dureaza mult..mama crede ca se trezeste ca il culc devreme[alcool]..ca Matei nu a fost un copil ca la carte cu somnul de mic. Ideea e ca ieri a dostmi fix o ora jumate toata ziua, de la 12:30-14..pana seara la culcare nu a mai binevoit. Ma gandeam ca o sa cada lat[:-@] Ionela, indeed, ai punctat f bine LP s covoras puzzle[asia].[pup] Bine ai mai grait mai Monis[asia], vis-a-vis de batrabete si singuratate si neglijenta involuntara de altfel la adresa barbatului de langa noi. Nu cred ca e ceea ce isi doreste vreuna dintre noi, dar totusi cred ca e pura realitate..mi-am propus ca inainte de a cere de la coautor, sa incerc sa mai lucrez cu mine, daca nici asa nu se schimba ceva...pai atunci[sm].. Incerc sa mai fac una alta prin casa pe fwd inainte. [url="http://picasaweb.google.ro/102155629580077258464/MateiAndreiDeRalu_seby?locked=true#"]poponitzu' meu Matei-Andrei[/url] [aho] noi te iubim, si [cubrad] impodobim Te-asteptam la [pegeam]cuminti, ca sa ne faci fericiti!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

cand sa-l scot afara mi-am dat seama ca copilul asta nu are fular [alcool] i-am pus de-al meu [aho]Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag[pegeam] _______________________________________________________ mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluci, asa am patit si noi si fiimea s-a facut cu un fular alb si frumos de la ma'sa din garderoba. De altfel nici nu ma obosesc sa ii cumpar altu. Acum am sesizat ca nu am manusi pentru ea[:D] Monis[pup] Fetili, vazut pozici cu nea si nameti frumosi(de la Bucovina, absolut dementiale alea cu indragostitii[:D], ai ochi si suflet de artist, eu treceam pe langa fara sa 'le vad'), dar si de la Chiajna[:D], dar la voi e asa linistita vremea, la noi e un vant si un crivat bbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrr si vajaie pe la geamuri de zici ca sunt -10grade...Nu as iesi nici eu pe vremea asta viscolita rau, darmite sa scot fata..[alcool]Voi iesiti si pe vant si viscol? [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D] [url="http://picasaweb.google.com/laurairina13/FireflySShopOnlineComenziLaLpetrascaYahooCom#"] Firefly's shop[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna Noi am dormit bine, ne-am mofturit olecuta la masa si acum dormim de amiaza 9 sa vedem ct o tine minunea) Ca o mama denaturata ce sunt am fript copilul cu mancarea de la amiaza ( nu tare,dar sa speriat saracutul) Citeam mesajele din urma si mi-am dat sema ca fac multe greseli de tastare cand scriu de pe compul mare( ca fac asta in timp ce piciul doarme si abia ating tastele sa nu il trezesc ) SCUZE! Dozz, la drept vorbind carte nu cred ca as scrie ( poate la pensie de mare plictiseala) , dar,pe zi ce trece ma gandesc sa astern in scris opiniile mele despre cum ar trebui sa arate sistemul de invatamant romanesc... de fapt, m-as rezuma la procesul instructiv-educativ, ca in ce tine de structuri... oricum le urasc[:D]) many, sa fa infruptati sanatosi din bunatatile facute din porcusor Imi pare rau de tuse. Oare in evul mediu cum se descurcau oamenii fara electricitate? Angi, eu stiu ca e ok pt copii pana la -15 gr. Acum, depinde si de la copil la copil... adica sa dea semne ca sunt in confort. Poti incerca sa iesiti afara, dar pregatita sa reveniti in casa la primul semn de neplacere . pam-pam Simino, deci ai facut petrecere in casti asta noapte[:D] Alinus, pupam mama obosita de puiuti scumpi. Tu stii ca va trece. [pup] Sa postez si sper sa revin
Mami fericita de [copil][url="http://lb2f.lilypie.com/i1i3p2.png"]Mihnea[/url] (14.11.2009 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura_a, al meu merge cu antemergator( avionul minune) de la 10 luni. Singur a facut in cateva zile ceva deplasari... vreo 2 saptamani , dar timid. Acum e in mare pauza Sa aveti drum fara peripetii Monis, vazut pozele cu Iuli impreuna cu sot' Era sa plang ca vreau si eu in bucovina... da cica nu se poate si pace postez, revin
Mami fericita de [copil][url="http://lb2f.lilypie.com/i1i3p2.png"]Mihnea[/url] (14.11.2009 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua si de la noi, azi a venit mama la mine, sunt mai llibera. [:D] Alinus - faine pozele si intr-adevar Riana era cea mai frumoasa. [pup] monis superbe pozele. [flo] ralu cretulina suge seara cam 15-20 minute. insa foiala tot tine in jur de o ora... [bang]sper sa aveti si voi nopti mai bune. poate e vorba de un dinte care-l chinuie pe Matei. [pup] Alexa voi ce mai faceti? Lumi te-a acaparat R de tot? [:D] Ava - ce mai fac flacaii? [pup] cuscri pupam pe ginerica sa treaca. [pup] adica Ruxi il pupa. [:D] apreciez si eu postarile tale si daca scrii vreo carte, eu o cumpar prima. numai sa scrii repede cat avem copii mici. [:D] stephy ma bucur ca ati scapat de boala. [pup] cred ca a fost fain sa alaptezi alt bebe. [:)] dankutza si eu am auzit de metoda cu cartoful pus la piciorus. oricum va trece peste cateva zile. [pup]
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [caru] tati [roker] si Vladutz [pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinus, frumoasa serbarica[pup] Ramoxxx sper sa aveti un w-e linistit si ne-febricios monis [pup] Cat despre unii coautori, intre care si al meu, ar trebui trimiti la reeducare/ conversie... ceva[:D] Raluci, teribil omuletul de zapada Am meu are fular dar i-l pun de pomana. Cuscri, sa-ti priasca libertatea de azi, asa, putina cum e[pup]
Mami fericita de [copil][url="http://lb2f.lilypie.com/i1i3p2.png"]Mihnea[/url] (14.11.2009 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluci, Alex are fular, chiar 2, dar la ce folos daca nu le suporta la gura/nas [bang] Alex nu vrea sa manance deloc mandarine/clementine/portocale. cand le vede se scutura si le arunca pe jos, nici macar nu vrea sa incerce sa vada ca sunt dulci. mananca doar pomelo...kaki d-ala tot n-am gasit, aveau cateva bucati la cora dar erau stricate deja, asa ca suntem tot cu mere/pere/banane [alcool] meniul de azi: tztz la sculare la 10 galbenus de ou cu perle de branza, putina painica si o jumatate de banana la 11 la primul somn (de 2 h [alcool]) tztz la 14 orez cu legume si carne cam 250 de gr urmeaza pe la 18 iaurt cu 2 lg de cereale (premiera, sa vad daca ii place) la culcare tztz
Lili, mami de [bonjovi] Alexandru (18nov'09) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...