Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 18


Recommended Posts

Buna dragele mele, am intrat si eu c-am auzit ca e promotie si se da AMH mare pe-aici [:D]. Am cam lipsit, nu prea tin pasul cu forumul, cel putin la aspirante am ramas in urma rau de tot. Felicit si eu pe Corry, Arabella si Babyblue, sa va dea Dumnezeu sarcini usoare si la termen! Si sa stati pe-aici sa ne incurajati [pup] Mie mi-au iesit f bine toate analizele, ce usurare! Asa ca merg mai departe, pe 29 incep AC-urile, la dr doar la anu'. Pana atunci va urmaresc pe voi si va tin pumnii celor care faceti inaintea mea. La mine a ramas punctia pe 31.01. Mai face careva atunci? Mirela, tot 3 in 1? [:D] Parca nu te-am vazut zilele astea... [aho] imi va aduce cel mai frumos cadou!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 183
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui didi32
Buna dragele mele, am intrat si eu c-am auzit ca e promotie si se da AMH mare pe-aici [:D]. Am cam lipsit, nu prea tin pasul cu forumul, cel putin la aspirante am ramas in urma rau de tot. Felicit si eu pe Corry, Arabella si Babyblue, sa va dea Dumnezeu sarcini usoare si la termen! Si sa stati pe-aici sa ne incurajati [pup] Mie mi-au iesit f bine toate analizele, ce usurare! Asa ca merg mai departe, pe 29 incep AC-urile, la dr doar la anu'. Pana atunci va urmaresc pe voi si va tin pumnii celor care faceti inaintea mea. La mine a ramas punctia pe 31.01. Mai face careva atunci? Mirela, tot 3 in 1? [:D] Parca nu te-am vazut zilele astea... [aho] imi va aduce cel mai frumos cadou!!!
duminica sau luni nu mai suntem 3 in 1[pk] [gravi] +35 cu motaneii [baietel]Razvan si [baietel] Robert si mami de Vlad (12.12.1999) [ruga] AMR 7z, cu voia lui DD poate rezistam mai mult[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire ce a mai trecut timpul, parca nici nu imi vine a crede. [pup][flo] Mamica fericita sa ai nastere usoara si copilasi sanatosi si mancaciosi. [caru][caru] Va urez un Craciun Fericit cu Multa Sanatate! [cubrad][cubrad][cubrad][cubrad][cubrad][cubrad][cubrad][cubrad][cubrad][cubrad] _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, ne-a fost dorde tine. Babyblue si Arabella, ce faceti?Cum va simtiti? Am o intrebare pentru voi:cand ati facut ecografia, ce v-a spus? La mine s-a vazut decat saculetul gestional si vezicula vitelina. Nou mea problema:daca saculetul este gol si nu s- a format embrionul....Cine nu are de lucru, isi face[:D] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corry te rog frumos [pup] Dr te-a chemat la eco peste aceste 2 sap pentru a putea vedea embrionul. Pana in aceste 2sap,la eco nu se poate vedea decat acest saculet. Te rog sa stai linistita si sa te bucuri de samburei, ei acum cresc si pe 28 o sa-i si vezi si auzi. [flo] _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun Fericit fetelor! si linistit pentru proaspetele gravidute nelinistite [:)] Pupici si imbratisari![pup][flo] o sarcina obtinuta natural in 2009 - oprita in evolutie la 7 saptamani 2 IA nereusite, 2 FIV nereusite "Nu pot schimba directia vantului, dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeuna la destinatie." "Aminteste-ti ca toate lucrurile sunt posibile pentru cei care cred. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui corry_28
Didi, ne-a fost dorde tine. Babyblue si Arabella, ce faceti?Cum va simtiti? Am o intrebare pentru voi:cand ati facut ecografia, ce v-a spus? La mine s-a vazut decat saculetul gestional si vezicula vitelina. Nou mea problema:daca saculetul este gol si nu s- a format embrionul....Cine nu are de lucru, isi face[:D] [pup]
pai vezicula vitelina prezenta inseamna ca saculetul nu e gol!!! emrbionul e acolo, langa vezicula, ff mititel! Imi aduc aminte de ecografia mea in stadiul asta, mie mi-a zis ca embrionul are 3mm[olala]. Abia se vedea! si da-i si citeste[alcool]...ma stii cum sint. Si asa am aflat ca atunci cand se vede vezicula vitelina, in peste 90% din cazuri se va forma embrionul cu activitate cardiaca[olala] si inseamna ca sarcina avanseaza si e bine! Asta pt ca am avut inainte 2 sarcini cu "saculet gol", una obtinuta natural si una dupa FIV. si chiar era gol, nu era nimic inauntru... Asa ca stai linistita, e de bine. sarbatori fericite! Gabi+25 placenta previa centrala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca profit ca sunt acasa si ma dau pe net. Si mie mi-a fost dor de voi, dar am avut niste zile absolut cretine la birou. Si din ianuarie se anunta vremuri si mai nasoale. Nu stiu ce-o sa ma fac cu injectiile, unde sa le fac... Mirela, motaneii o sa vina pe lume in zi sfanta de sarbatoare! Asta da minune! Te-asteptam cu vesti [pup] Corry, te mananca pielea cum se zice [:D]. Sunt convinsa c-o sa fac si eu cel putin la fel. Abia astept sa-mi dati sfaturi si sa-mi spuneti sa nu stresez ca e normal ce se-ntampla. Rica tu cand incepi injectiile? Unde le faci? In afara de acid folic, mai iei ceva ajutator? [aho] imi va aduce cel mai frumos cadou!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...