Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 183
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor dragelor, Corry felicitari pentru inimioare. [olala] Arabella tu cand mergi la eco? Ce faci tu acolo [nani] mult. Babyblue urmezi si tu dupa sarbatori [pup]. Astazi am fost si noi la dr, nimic nou, dar am reusit sa ajungem si la stomatolog, ce credeti o carie laterala, care nu s-a vazut decat la radiografie, am scos nervul si pe 5 mergem iarasi sa obturam canalul. De abia astept sa posteze Mire pozici cu bebeii.[flo] _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor mercic frumos pt felicitari am ajuns acasa azi, suntem niste pui cumintei, mancam si facem nani in patuc[olala] sa nu le fie de deochi[:D] eu sunt in piuneze, recuperarea e tare grea daca puteti naste natural........bv voua, cezariana e cumplita[bang] pupici si aveti grija de voi va tin pumnii sa va dea DD doi puiuti ca ai mei si un golan mare [flo][flo][flo][pup][pup][pup] mami cu motaneii [bebic]Razvan si [bebic] Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999) [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BRAVO Mirela! [flo] Recuperare rapida si bebei mancaciosi si cuminti.[:D] AleDutulescu bine ai venit si sa stai cat mai putin pe aici. Bafta multa. Poate ne trage si pe noi Mireluta dupa ea. _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...