Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 183
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Merci - banuiesc ca acolo trebuie sa merg cu trimitere de la medicul de fam...
Citat:
citat din mesajul lui dandanutz
fetelor LA MULTI ANI! flo eu ti-l recomand pt ecografie mamara pe DR LESARU e cel mai bun de la noi si e un om deosebit ,il gasesti in incinta policlinicii vitan are acolo un cabinet particular...[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Speranta, am oprit AC miercuri, 29 dec zi in care am facut si primul set de analize si eco, pe 2 ian am inceput diphereline, iar pe 1 ian mi-a venit ciclul. La urmatoarea eco tb sa merg pe 7 ian, pana atunci va trece si ciclul. Tu cand ai inceput AC pe 27? Flo tu cand tb sa mergi la dr albu? Daca curand mentioneaza-i dansului despre aceasta durere. Cand te duci la particular eu cred ca nu iti trebuie trimitere de la medicul de familie. [pup][pup][pup] _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani fetelor si implinirea tuturor dorintelor voastre, stim noi care, mai ales!!! corry, arrabela? nu mai ziceti nimic? flo, rica, va pup![flo] mirela, ma bucur ca motaneii sunt f cuminti si iti urez refacere grabnica! _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [gravi] 7+ Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....[ruga] 2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010- Dr. Albu Dragos, AMH=0,4, ovarectomie stanga, decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv. ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rica eu astept sa termin tratamentul saptamana asta, luni ma duc sa repet analiza si tot luni o sa vorbesc si cu fetele de acolo sa-mi faca programare - sa vedem cand se poate, sa vad cum imi iese analiza....Asa ca eu nu o sa fac in acelasi timp cu tine... Nu mi-ai zis ce ti-a zis dr de AMH babyblue, ce mai faci? cuim iti este?
Citat:
citat din mesajul lui rica69
Speranta, am oprit AC miercuri, 29 dec zi in care am facut si primul set de analize si eco, pe 2 ian am inceput diphereline, iar pe 1 ian mi-a venit ciclul. La urmatoarea eco tb sa merg pe 7 ian, pana atunci va trece si ciclul. Tu cand ai inceput AC pe 27? Flo tu cand tb sa mergi la dr albu? Daca curand mentioneaza-i dansului despre aceasta durere. Cand te duci la particular eu cred ca nu iti trebuie trimitere de la medicul de familie. [pup][pup][pup] _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui speranta2
Rica, m-am uitat mai bine si de fapt e cam la fel numai ca tie ti-a facut eco cand ai intrerupt AC. Spune-mi te rog pt primul set de analize si eco, se face programare, sau cum. La mine in schema scrie dimineata la 7:30. As vrea sa imi faca Albu ecografia si nu altcineva.
Si noi o sa mergem pe 7 ian, tot la 7:30am. Cum sa facem sa ne recunoastem? Nu, nu se face programare, te duci tu direct dimineta la 7:30 sa fi acolo, doar sa stii ca tb sa achiti setul de eco+estradiol, cu reducere card in jur de 660ron. Si eu as fi vrut sa-mi faca dr eco, dar era in concediu deja asa ca mi-a facut-o o doctorita. Activeaza-ti si tu PM-ul. [pup] _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...