Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 183
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui speranta2
Cred ca am activat PM-ul.
Nu l-ai activat inca. Ptr instructiuni activare du-te la intrebari frecvente. Este activat in momentul in care vezi pe randul cu data/ora trimiterii mesajului si celelate iconite un PM in rosu. _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Speranta cei 660 nu intra in pret FIV. Separat de tot mai tb platit la fiecare vizita set de analize si progesteronul care este cam 35ron. Tu mi-ai trimis mie PM ca al meu PM este activat deci am primit cele 2mesaje, dar ca sa-ti pot trimite si eu tie tb sa-l activezi si tu pe al tau. [pup] _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am sunat la Medlife si mi s-a spus asa: Monitorizare FIV(analiza estrogen+eco-4 buc) 703 ron fara progesteron care se plateste separat. FIV(punctie, embriotransfer) 8700 ron de anul asta, adica s-a scumpit si se plateste dupa embriotransfer.[:D] Si congelare embrioni, daca produci mai multi-1700 ron. Rica sa te pregatesti cu mai multi bani inclusiv pt monitorizare.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani fete dragi,sanatate multa si un bebe cat de curand Mirela,felicitari pt motanei,sa-ti traiasca,sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei Noi suntem bine,crestem si asteptam sa mergem la urmatorul eco saptamana asta sau cea viitoare Stiti cumva dr este a clinica sapta asta? Bafta fetelor care sunt in focuri si sa auzim numai de bine Pupici la toate fetele [pup][pup][pup] Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu este scumpa. Asa cum ai apasat tu pe PM meu sa imi trimiti mesaj asa tb sa apas si eu pe PM tau (care nu apare) sa iti trimit mesaj. Haide ca nu este greu ti-am copiat mai jos instructiunile de activare. Cum activez mesajele private? Mergeti in meniul din stanga ecranului si apasati pe "Mesaje private". Apoi apasati pe "Optiuni" (in dreapta ecranului), bifati "Activeaza mesajele private" si "Trimite modificarile". Ref la preturi stiu pretul ptr monitorizari sunt cei 660 de care iti vb eu aseara, numai ca astia sunt cu reducere card altfel platesti cei 703ron. Ai facut card la ei? Lumi [pup], dr tb sa fie astazi a venit din concediu, dar ca sa fi tu mai sigura suna la clinica si fa-ti si o programare. _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Speranta, este 8700 simpla sau cu ICSI? [bang]
Citat:
citat din mesajul lui speranta2
Fetelor, am sunat la Medlife si mi s-a spus asa: Monitorizare FIV(analiza estrogen+eco-4 buc) 703 ron fara progesteron care se plateste separat. FIV(punctie, embriotransfer) 8700 ron de anul asta, adica s-a scumpit si se plateste dupa embriotransfer.[:D] Si congelare embrioni, daca produci mai multi-1700 ron. Rica sa te pregatesti cu mai multi bani inclusiv pt monitorizare.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rica, gata am activat. Flo, cred ca e fara ICSI ca nu a specificat. FIv simplu. Astia acu nu stiu pe ce sa te mai taxeze. Fetelor,am uitat sa o intreb pe Madam de la Medlife daca administrarea injectiilor intra in pret.Eu sunt la primul FIV si nu stiu daca sunt in stare sa mi le fac singura.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Speranta! Hai ca iti trimit un mesaj de proba. Vezi ca inbox il ai in stanga unde scrie mesaje private. Eu stiu ca Mirela a actualizat prima pag cu preturile actuale si 8700 este fiv cu icsi. Fetele daca nu aveti card la ei aplicati ptr acesta ca va da o reducere de 6%, iar ptr card nu se plateste nimic. Nu stiu daca inj sunt incluse ptr ca eu mi le fac singura. Se fac fff usor. _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...