Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 18


Recommended Posts

inna08 , eu ma pregatesc pentru FIV dracea si la mine e problema cu sotul avand si el anticorpi antispermatici pozitivi, si de cand am descoperit a facut tratament cu prednison ca sa-i mai scada numarul noi am facut si IA in noiembrie (mai bine nu o faceam ca am pierdut si timp si banii)fara nici un rezultat Sotul tau ia tratament ceva pentru anticorpi acum cand va pregatiti de fiv, eu nu as mai vrea sa ia prednison ca nu prea poate sa tina regim fara sare. Noi suntem din iasi si aici sunt cam 0 in cea ce priveste infertilitatea masculina, de asta autoimuna nici nu au auzit totii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 183
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui chris_37
probabil ca nu eu sunt chris cea intrebata, da se potriveste si la mine :-) eu sunt umpic botoasa. Facut FIV 3 dec si ET 6 dec iar dr. Albu zis ca b hcg pe 20 dec. Da nu avut de lucru si am facut un test de sarcina si nimic (z11 ET). e chiar asa de rau?
Ba pe tine te-am intrebat, dar am uitat sa scriu si 37. Daca vrei dute si fa un test de sange, este prea devreme ptr test de urina. Bafta multa! [pup] _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos rica69. De fapt eu sunt chris71 da inscris pe forum la 37 ani, acu aproape 2,7 ani :-( Cred ca chiar ca o sa ma duc sa fac acum in pauza de pranz. Ca tare deprimata [q]. Nu stiu de ce la primu FIV n-am avut nici o emotie si fost sarcina da acu rau de tot.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellen la FIV nu conteaza daca sotul are anticorpi antispermatici pozitivi(mai nasol este daca are sotia). La noi nu a luat sotul nici un tratament.Maxim este 20 (dar nu stiu in ce unitate :pmol,etc),iar el are 30. La voi ce valori are? Orice zi este o mica viata - orice desteptare o mica nastere, orice dimineata o mica tinerete.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chris iti tinem pumnii!!!![flo] _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... 2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010, decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv. ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos fetele. Sunteti asa de dragute. Va pup pe toate. Ma simt tare obosita si testele astea mi-au mancat nervii. Daca stau sa ma gandesc cred ca o singura data in viata am vazut si eu un test de sarcina pozitiv (dupa FIV dr. Marinescu). Chiar credeam ca eu le cumpar numa pe cele cu o liniuta ... Da poate ca o fi acu cu noroc.. [ruga][ruga][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chris, pentru tine era sustinerea[:D] Dar venea seful meu si nu stiam cum sa trimit mesajul mai repede. Cand primesti rezultatul? Dar de ce esti atat de stresata si dezamagita?Ce simti? Cati embrioni ai transferat? Te rog sa nu uiti ca luna aceasta, este plin de gravidute pe aici! Daca este ca mine, o sa ne intalnim pe la eco, promite[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...