Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 18


Recommended Posts

Felicitari Corry si multumim de sfaturi. Iau acid folic de aproape 2 luni, iar de fumat nu mai fumez demult. Cu sotul insa e alta poveste... se lasase la un moment dat cand i-a zis Albu si s-a reapucat. El zice ca fumeaza 3 tigari pe zi... Sotii astia! [bang] Rica, o sa ii zic si eu sotului sa mearga la Synevo, atunci...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 183
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

corry felicitari ptr puiuti [flo] sa fiti sanatosi si sa vii sa ne povestesti TOT sa traim si noi alaturi de tine aceasta bucurie [flo] vreau si eu 2 [olala] [hopsieu] am venit sa ma spovedesc aici [:I] : nu am fumat o perioada f lunga de timp si tocmai acum m-a mancat in fund - nu fumez mult 2-3 tigari seara dar stiu ca nu este bine si cu toate astea am o placere nebuna seara cand imi termin treaba sa-mi pun pahar de pepsi rece si sa-mi aprind o tigara [fum] I-am promis sotzului (care este vadit nemultumit) ca incepand cu 1 jan nu mai pun tigara in gura. Si promit si aici. Astept rosiile [zid]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Speranta, am fost la synevo, nici ei nu mai recolteaza pana pe 3 ian, asa ca am facut-o la Victor Babes. Vezi ca de maine nici Babes nu mai recolteaza. Flo eu inteleg ca nu mai recolteaza analize noi, cele deja facute sunt in lucru si in schema. Ei au zis ca AMH dureaza 14 zile lucratoare. Te rog sa te lasi si de cele 3 tigari si nu mai bea nici pepsi ca nu-i bun oricum. Speranta cu sotii ai dreptate al meu fumeaza cam un pachet pe zi, dar este cauza pierduta ca nici vorba sa se lase. _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flo verifica si tu ca uite la mine s-a afisat val. AMH 6.34!!!! Cum este posibil asta primavara cand l-am facut la synevo a fost 1.35 si l-am facut inainte de fiv. O fi gresit? S-a afisat si papanicolau si a iesit frotiu de tip inflamator. Dl dr mi-a spus ce tratament sa iau ptr 7 zile. _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci Rica Mie mi-a iesit 8.81[wow][wow][wow] Eu l-am mai facut luna trecuta la parhon si mi-a iesit 7 si ceva - dr-ului i s-a parut mare si de aceea mi-a zis sa o refac. Sunt curioasa acum ce o sa zica pentru ca vad ca este mai mare decat limita superioara si sa nu dau in alte alea. se poate valoarea asta sa fie data de altceva?[help]
Citat:
citat din mesajul lui rica69
Flo verifica si tu ca uite la mine s-a afisat val. AMH 6.34!!!! Cum este posibil asta primavara cand l-am facut la synevo a fost 1.35 si l-am facut inainte de fiv. O fi gresit? S-a afisat si papanicolau si a iesit frotiu de tip inflamator. Dl dr mi-a spus ce tratament sa iau ptr 7 zile. _____________________________________________________________ Asteptand un ingeras in viata noastra [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...