Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 268
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ramona multa, multa sanatate lui Alexandru si sa de-a Domnul sa fie Anuta safe [flo] Sunt cu gindul alaturi de voi si ma rog sa treceti cu bine ca stiu cit de scary poate fi. Milioane de hugs! Sanatate la toti bolnaviorii si insanatosire grabnica [flo] Si Bianca a fost cu strepth weekendul trecut dar eu m-am dus la dr direct dupa o singura seara de febra (la 102.5 F i-am dat antitermic) si i-am spus dr ca din cauza lu' swine flu eu nu mai tin copila cu febra acasa 3 zile ci vin din prima ... chit ca le convine sau nu. Iar prin telefon nicodata nu au incercat sa rezolve problema ci tot timpul mi-au spus ca vor sa vada copila live. Ca eu la cit sunt de panicara daca ma rezolvau prin telefon sigur ii schimbam de mult. There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca la noi in afara durere de cap -normala la febra, andreea nu mi s-o plins de nici o alta durere in plus. Probabil daca o durea gitul ne chema si pe noi sa o vada. Cam asa a fost in alte dati. Nu-i schimb pt ca in general sunt multumita de ei. Ne-au chemat de fiecare data cind au suspectat ceva in afara de flu, chiar daca de cele mai multe ori ne ziceau ca nu e nimic decat un virus. Daca a fost nevoie au stat si ne-au primit si dupa program cind nu aveau liber in timpul programului. [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Alina&year=2010&month=2&day=7&babycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120"]Vine Surpriza[/url] Alina [gravi] 23+ [baietel], mamica de 2 fetite, [zana] Andreea (27 iulie 2002) si [majoreta]Laura (5 august 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ruxi, ai uitat[:D]....si sa-l tii hidratat f bine. Eu ma 'bucur' la gindul ca o fi swine si e numa mild....sper sa nu ma insel[bang] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Alina&year=2010&month=2&day=7&babycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120"]Vine Surpriza[/url] Alina [gravi] 23+ [baietel], mamica de 2 fetite, [zana] Andreea (27 iulie 2002) si [majoreta]Laura (5 august 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, da si hidratare. Sta fi-miu cu ceaiurile langa el. [:D] Ne apucam de facut o supica. Andrada, eu sunt de parere ca eu le stiu pe toate, ca's mai interesata decat ei, am o problema cu spiritul lor de observatie superior, care mi s-a dovedit ca nu exista intotdeauna. Sincer, ma duc la doctor de regula, dovada cu povetea in care am mers la dr. cu fi-miu ca il durea burta, numai ca sa imi faca un kk la WCul lor si sa platim consultatia pentru asta [:D], dar ma duc fix ca sa nu ma simt eu vinovata, sunt intotdeauna convinsa ca ma duc degeaba. Ah, dc ar avea copilul ceva mai grav, life threatening, mi l-or salva ei si or sti ei mai bine ca mine. Dar pt flu, rubeola si alte d'astea eu stiu si observ mai bine [:D] Ei tb sa imi dea doar retete.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...