Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 268
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hai ca citii si eu un studiu facut in UK mai Andrada si ai incurcat-o. Cica copiii mamelor care lucreaza, indiferent ce cum si in ce fel lucreaza ele, daca au soacre sau nu, indiferent de nivelul de educatie al soacrelor, sunt mai nesanatosi, mananca chipsuri si se uita la tivi in tampenie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ruxij
Citat:
citat din mesajul lui Andrada
ba da, I beg to differ[:D]. Grantul meu ar fi pe tema: Rolul silent al soacrei de acumulare afectiva in comunicarea non-verbala. ce zici imi dau astia si mie de un grant cit de un fotoliu horchow?
[:-)))] Eu zic asa: "folositi soacra exclusiv, pentru un copil mai inteligent si mai sanatos"
Hahahahaha ..de aia sunt copiii mei asa de "gifted", ca isi iau portia de interactiune cu soacra-mea din 6 in 6 luni, ca antibioticul din 6 in 6 ore ... [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andrada
voi ati vazut dyson air multiplier? e absolutely coolio! Pe de alta parte ma uit dupa canister vacuum fff ieftin ptr podele. Stiti vreunul? (il am pe ala de covoare)
Here we go again ...ne intoarcem la aspiratoare ? Mie mi se par sangeros de scumpe Dyson-urile astea, or fi ele bune, se misca usor cu bila aia, dar totusi ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma bucur ca sunt copiii mai bine. Baly sper sa vii si tu cu vesti bune curand. Eu sa zic, sa nu mai zic?[alcool] Vineri i-am facut flu-shot lui Eric si de sambata a inceput asa "subtire de vara" sa tuseasca fiu-meu. Nu i-am dat nimic, ca era doar de 2-3 ori pe zi, iar noaptea tusea 1-2 ori si se calma singur. De ieri e cam nasol. Aseara mi-a tusit 2 ore non-stop cu tot cu medication strong ( Histinex) si in final, la 45 minute dupa Histinex i-am mai dat si Sinecod din Ro si s-a calmat copilul. Cred ca l-am drogat, ca efectiv nu se mai putea, tusea non-stop. Acum doctora zice ca nu e nimic related cu flu-shot. Eu una nu stiu ce sa cred, dar sper sa nu se inrautateasca situatia, ca la problemele lui fiu-meu nu e de glumit cu vreun flu. Ce e de bine [:D] e ca in afara de tuse, nu are nimic, nu febra, nu muci, chiar deloc. Astept sa vedem ce si cum, sper sa fie mai bine. Degeaba ma "incurajati" voi, dar eu nu vreau sa imi fie copilul mai destept pe nervii mei.[alcool] Eu pe soacra-mea nu o vreau mai des de o dta ala 2-3 ani. [:D] Carmen & Ericutz (15.06.2004) [url="http://dianadumitru.netfirms.com/ "] Ajutati-o pe Diana![/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 "] Povestea nasterii![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...