Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC - (156)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!

Aseara tarziu am venit de la Bihor. A fost super Craciunul si la noi.[olala] Pacat ca au fost doar 2 zile si n-a fost zapada.

Copiii s-au simtit extraordinar mai ales Dragos care-a zis ca a fost ce mai "super noapte" din viata lui [:)](el a fost cu Calin la colindat pana la 2,30, eu cu Ade mai putin ca a plouat).

Am fost in vizita la neamuri, prieteni...ne-am simtit excelent, doar ca suntem cam obositi, eu cel putin la lucru azi am simtit noptile nedormite. [:D] Aseara am ajuns la 12 si ceva. [bang]

 

[s] La multi ani Alina33! [s] [flo]id="purple">

 

[s] La multi ani CristinaR! [s] [flo]id="orange">

 

Sa fiti sanatoase si sa aveti parte numai de bucurii in viata! [pup]

 

Miha, Gabi, drum bun si distractie placuta la munte, zapada sigur veti avea. [bis]

 

Ma pregatesc sa plec acasa, azi am terminat mai repede, de maine incep cu inchiderea de luna, trimestru, an...[bang]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina70, la 4 ani se face vaccinul care se facea la 2,5 ani, DTPa (difterie-tetanos-tuse convulsiva), ultima doza.

 

Moni, acum am vizionat pozele.[olala] Diana, ii stirba? [pk]

Ce figura a fost Diana cand l-a vazut pe Mos! [:D] Cine a fost costumat? Da' si la Tudor i-a placut de Mos, tare curios se uita la el! [:)]

Am vazut ca ati avut colindatori pe Ducky & co. [;)]

 

Ada, zici ca io am fost sarbatorita asa m-ai pozat in prim plan! [:D] (la ziua lui David)id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, te primesc ca si clienta, doar sa invat sa fac treaba buna.....oricum ma apuc de lucru dupa sesiune. Haideti si pe la noi intr-o zi, daca nu aveti ce face.

 

Mama Mareiid="red"> si a Doreiid="red">

 

 

Votati-ne daca va plac pozele noastre:[url="http://www.ared.ro/ansamblul-rezidential-red1/index.php?pag=concurs&concurs=6' (numele nostru apare sub fotografii, 3 la numar)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ALINA, multumesc frumos de raspuns, oricum nu era de mers cu muci si cu tuse la vaccin. O sa sun maine la cabinet, azi am avut o zi oribila dar prefer sa nu va povestesc [q].

 

CRISTINA, n-ai inteles la ce ma refeream, dar nu-i bai. Sa-mi vad intai programul pe ianuarie, dar oricum nu ma astept la nimic bun.

 

Ma doare capul, ma duc sa-mi fac un ceai.

 

cristina mama de David (21.12.2006)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ALINA din pacate dintele ala ii e ros [bang], nu cazut.Mos a fost prietenul lui frate-meu.Ma bucur ca v-ati distrat asa bine la Bihor! pe-acolo eintotdeauna super de sarbatori [pofta]

GABI SI MIHA distractie placuta la munte!

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size3">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Io pe baricade la munci, am inghetat de dimineata, arata masina -12 grade.

 

Ma cam zgarie ceva pe gat si am o stare ciudata, sper sa nu ma fac cu o raceala. Mai si tusesc din plamani putin [bang].

 

Cristiana, [pup], de munca e vorba?

 

Chiar, care ati facut vaccinul asta de 4 ani??? Ca noi nu l-am facut.

 

Nu ma viziteaza nimeni azi? M-am obisnuit cu musafiri zilele astea [:I].

 

 

 

 

[mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)id="Arial Black">

 

Alaturi de Cristina (maria_rubi)id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Flaviaid="red">, te vizitam noi daca vrei musai![:D] N-am prea iesit zilele astea, a fost ieri Elisa la noi si s-au jucat.

Cristianaid="red">, ce ti s-a intamplat?id="purple">

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

 

Aradencele alaturi de maria_rubiid="size2">

 

Licurici plecat in ceruri

 

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...