Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (156)


Recommended Posts

An nou fericit, plin de dragoste si multe impliniri va dorim si noi!!![flo]

Sa ne ajute Doamne Doamne sa avem cu totii un an mai bun! [pup][flo]

id="red">

 

Pisiid="red">, ce e cu tine? incepi anu gripata? [pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

[flo]Aradencele alaturi de maria_rubi[flo]id="red">id="Comic Sans MS">

 

[flo2]Impreuna pentru maria_rubi!id="red">[flo2]id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

No dragele mele, am ajuns si eu acasa de la ultima zi de munca pe anul asta. Daca ziceti voi ca umblatul mult pe jos e sanatos asa o fi, dar eu nu-mi simt talpile dimineata cand ma dau jos din pat, parca sunt niste pernite dureroase. Deosebit de atragator e si sportul cu trasul de paleti, daca nimeresti unul de pamant te-ai scos. Anul trecut am reusit sa sterg literalmente talpile de la doua perechi de pantofi [q], de m-am tot mirat cum de is uda la ciorapi. Ziceam ca am transpirat, de fapt talpile se subtiasera si intra apa. Mai rau e ca am un mers energic, si nici tonajul nu e de partea mea.

 

Ma duc si eu sa frec ultima maioneza pe acest an, am luat decizia de a "gati" si niste oua umplute pe deseara, am pus ghilimele ca asta numai gatit nu se cheama. Merge cineva la primarie la noapte? Noi suntem singurei acasa, nu stiu daca sa mergem sau nu.

 

ADA, era bine sa mai astepti cu raceala pana la anul, dar daca ti-o fost musai sa o faci acum... la fel si FLAVIA, nu-i frumos sa treci fara grai in noul an! Va [pup] si sa va faceti bine, si multumesc de complimente dar nu vad sa fi povestit eu ceva iesit din comun.

 

Fete dragi, va doresc tuturor un an nou mai bun si mai linistit, la fel si copiiilor si familiilor voastre, daca se poate si mai realizat din punct de vedere financiar. Va multumesc ca dupa atata amar de vreme de chiul m-ati mai primit aici, sper ca anul ce vine sa apucam sa ne cunoastem mai bine. Va imbratisez cu drag pe toate si va scriu

 

AN NOU FERICIT!
id="red">id="size4">

 

cristina mama de David (21.12.2006)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI !id="purple">id="size5">

 

un An Nou mai bun,sanatate,putere de munca si bani pe masura muncii!

 

Am aici cateva pozedin minivacanta noastra.Adaid="red"> apropo de giugiulit dimineata ,trebuie savurate clipele ca asa se duuuuuuuuuuuuuuuuc. id="green">

 

Carmenid="orange"> cu [hippi]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [avion] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup]Frumosi si mari copiii tai Carmen,si ce le-a mai placut lor la zapada!Eu o stiam pletoasa pe Mela, cum de ai tuns-o?

 

Am uitat sa zic ce am facut de papa ieri:prajiturica cu cacao, ciorba de burta, sarmale, salata de telina si chiftele.

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]Desteptarea!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA multi ani! Nu mi-e prea bine nici azi. Mi s-a umflat un ganglion la gat si abia imi intorc capul. De spate nu mai zic ce ma doare... Dar nici urma de gripa..adica nu-mi curge nasul deloc..nu mai inteleg nimic. LA noi acum se mananca de amiaza.id="purple">

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

 

Aradencele alaturi de maria_rubiid="size2">

 

Licurici plecat in ceruri

 

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cheers] La multi ani 2011! [cheers]id="red">

 

[s] La multi ani Diana! [s] [bis][bum][zana]id="orange"> Moni, sa va traiasca frumoasa! [flo] [pup]

 

Carmen, superbe poze! [olala]

 

Ada, Flavia, va simtiti mai bine? [pup]

 

Niko, multam de cafea, io chiar acum o beau. [cafea]

 

Diana11, ce mai faci? Ce face Ale?

 

Cristina70 , ati fost la Primarie pana la urma? id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...