Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (156)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
LA multi ani! Nu mi-e prea bine nici azi. Mi s-a umflat un ganglion la gat si abia imi intorc capul. De spate nu mai zic ce ma doare... Dar nici urma de gripa..adica nu-mi curge nasul deloc..nu mai inteleg nimic. LA noi acum se mananca de amiaza.id="purple">Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">Aradencele alaturi de maria_rubiid="size2">Licurici plecat in ceruriBazar umanitar DC
align="right" id="quote2">Ada, poate ai facut o nevralgie...i-a ceva antiinflamator (gen Nurofen, Ketonal...). Sau torticolis (contractura a muschilor gatului)...id="blue">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI!id="Verdana">id="red">id="size3">

 

Noi am petrecut acasa, a fost prea frig ca sa mai defilam la primarie si bine am facut, David a fost cam speriat de petarde si stelute, a preferat sa le priveasca din spatele ferestrei. Am vrut sa iesim afara dar m-a tras inapoi in casa si a decretat ca "anul nou a venit cu pusca si stelute colorate". Azi dimineata m-a intrebat unde sunt bucuriile si ce culoare au, asta dupa ce tanti i-a spus aseara ca anul nou trebuie sa ne aduca bucurii.

 

ADA, nu te-a tras curentul pe undeva la munca sau in masina? Toate astea de la frig ti se trag, [pup] sa te faci bine repejor. David a inceput abia de cateva zile sa se joace cu masinuta de la voi, i-a trebuit lui o perioada in care sa decida ce e de facut cu ea.

 

Nu demult am mancat si noi, poate mai lenevim un pic fiindca vad ca asta e trendul zilei [:D]!

 

cristina mama de David (21.12.2006)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!id="red">

 

Trecu si 2010...parca prea repede! A fost, din punctul meu de vedere, un an destul de greu, dar traim cu speranta ca 2011 sa fie un an putin mai bun! Nu cer sa fie cu mult mai bun sa nu il supar pe Dumnezeu [:I] Ce imi doresc petru familia mea cea mare e sanatate multa, la fel va doresc si voua! [flo]

 

Noi aseara am petrecut in sanul familiei, pentru prima oara de cand il avem pe Raul. Am fost si in fata primariei si apoi intr-o vizita surpriza la ai mei, iar cand ne-am intors acasa, am petrecut in pat, in pijamale [:D] A fost, vorba lu Raul, un revelion BETON [:D]

La Primarie, spre surprinderea noastra, a fost enorm de multa lume, artificii foarte faine...pana si Bruno s-a bucurat de ele [:D]

 

Asa ca am intrat in 2011 cu dreptu...cu veselie [olala] avem un an greut, ca incepem scoala si avem emotii de pe acum...nu noi, copilasu [:D]

 

Adaid="red">, ai grija de tine! Iarta-ma ca nu am apucat sa te sun inca [pup]

Ca tot ziceai ca mancat...noi inca nu am mancat de amiaza, ca ne-am trezit la 12 si de atunci tot rontaim [alcool]

 

Carmenid="red">, imi plac pozele tale! Emana multa bucurie! [olala]

 

id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

[flo]Aradencele alaturi de maria_rubi[flo]id="red">id="Comic Sans MS">

 

[flo2]Impreuna pentru maria_rubi!id="red">[flo2]id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Am vrut sa iesim afara dar m-a tras inapoi in casa si a decretat ca "anul nou a venit cu pusca si stelute colorate". Azi dimineata m-a intrebat unde sunt bucuriile si ce culoare au, asta dupa ce tanti i-a spus aseara ca anul nou trebuie sa ne aduca bucurii.
align="right" id="quote2">
Vai Cristina ce figura ii David! [:-)))] Tare scump e! [olala]

Clau, Bruno ii catelusul? [:)]
id="blue">


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!

 

Ada, Flavia, imi pare rau ca sunteti bolnavioare! [pup]

 

Si noi am inceput anul cu febra mare, tuse si muci, la amandoua fetele. Sper sa nu o tinem asa tot anul. Sunt deja pe antibiotic, le-am dat Cexyl asa, dupa cum am crezut eu, avand in vedere ca nu am cu cine sa ma consult zilele astea.

 

 

 

Mama Mareiid="red"> si a Doreiid="red">

 

 

Votati-ne daca va plac pozele noastre:[url="http://www.ared.ro/ansamblul-rezidential-red1/index.php?pag=concurs&concurs=6' (numele nostru apare sub fotografii, 3 la numar)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! id="size3">id="red">
[flo]

 

[s] Diana id="size3">id="teal">[s]

Sa cresti mare si cuminte!

 

Ada sper sa te faci bine zilele astea, poate ma fac si io si ne vedem.

 

Cris, [pup] fetele sa se faca si ele bine.

 

Carmen, foarte faine pozele, superba zona, iar voi minunati.

 

Eu tot fara voce, a fost aiurea azi noapte ca nu am putut vorbi, plus ca s-a fumat si ma deranjat ingrozitor, am tusit rau, am ajuns ca ma durea burta de tusit. Pe la 3 am plecat si am dormittttttt bine de tot la caldurica. [:)]

 

 

 

[mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)id="Arial Black">

 

Alaturi de Cristina (maria_rubi)id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada, Flavia multa sanatate, sa va faceti bine!

 

Noi am petrecut acasa in 3, am butonat tv-ul, dar fara succes ca nu ne-au prea placut programele. Dintre prieteni suntem singurii cu copil si constat cu tristete ca lumea nu prea ne mai viziteaza/cauta...probabil in ideea sa nu deranjeze. Eu am terminat anul intr-o stare destul de proasta, nu am chef de nimic si nici pofta de mancare, sper sa nu o tin asa tot anul.

 

Va pup

 

Mamica de [copil]Razvan (24.05.2010)

adopta un catelus

poti ajuta si tu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim mult de urarile pentru Diana [pup]!

Noi am petrecut la maica-mea ,dar la ora 2 am trecut soseaua si am venit sa dormim acasa,mai putin Tudor pe care l-am lasat la mami.Asa am avut ocazia sa dormim pana pe la 10-11 ,ca altfel ... Tudor s-a culcat la ora 23 si la 8,30 a fost sus.Azi a sosit si nasa si am taiat si tortul Dianei.Maine pe la amiaza mergem noi in vizita la nasa,iar dupa-amiaza iar la mami ca i-a chemat niste copii din bloc ,prieteni de-ai Dianei sa se joace.Asta asa pe post de chef de ziua ei ... dar nu cred ca vor fi mai mult de cinci copii.Par example si fetele prietenei mele nu pot sa vina,ca-s plecati la munte.Daca si-a gasit Diana sa se nasca pe 1 ianuarie asta e.

ANCA16 eu n-am petrecut revelionul in spital,am chefuit acasa pana pe la ora 2 (inclusiv tzopait si gustat sampanie [:D]),apoi m-am culcat iar dimineata la 9 fix m-am trezit cu un poc in col,s-a rupt apa si a inceput sa ma impunga un picut prin burta asa la 5 minute ... Pe la 9,30 am sunat dupa salvare,la 9,45 intram pe poarta spitalului, iar la 10,15 Diana era nascuta deja [:D].Natural,desi eram pregatita pentru cezariana avand in vedere miopia mea forte.Da' am ajuns la spital cu dilatatie maxima si dureri minime [pk]

La multi ani si mamei tale!

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size3">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...