Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (156)


Recommended Posts

Clau, ce faci pisi, nu vrei tu sa te lasi la mine si la Ada?![pup]

 

Ada, ma bucur ca esti mai bine.

 

Diana (Ducky) cum fac cu tine cu tavile? Cum nu pot vorbi mai bine imi scrii aici.

 

Io tot fara voce [:D], femeia ideala dupa cum mi s-a spus [:D].

 

Lenevesc, nu am chef de nimic, de maine is in concediu o saptamana.

 

[mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)id="Arial Black">

 

Alaturi de Cristina (maria_rubi)id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Flavia, te invidiez ca ai concediu! [:D]

 

Moni, nu ne-ai spus ca te-ai reapucat de condus!? [:)] [sofer]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinamoro
Flavia, te invidiez ca ai concediu! [:D]Moni, nu ne-ai spus ca te-ai reapucat de condus!? [:)] [sofer]id="blue">
align="right" id="quote2">Alina, o saptamana am, dar sa vad cum merg lucrurile ca imi voi mai lua candva inca o saptamana.[mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)id="Arial Black">Alaturi de Cristina (maria_rubi)id="size4">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi, de fericire ca ma simt bine am iesit la sanie si bulgareala cu copiii. A fost tare fain, dar cam greu de gasit un derdelus in campia asta. Unu' e in tot satu' si l-am gasit. I-am alergat cu sania, ne-am bulgarit. Erau rupti de foame cand am ajuns acasa. Chiar mi-e mult mai bine, doar ganglionul umflat ma mai sacaie.

Flaviaid="red">, fain ca ai concediu. Faci ceva deosebit?

Dianaid="red">, chiar asa, cum facem cu tavile? Foarte bune prajituri ne-ai facut![pup]id="purple">

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

 

Aradencele alaturi de maria_rubiid="size2">

 

Licurici plecat in ceruri

 

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada, ma bucur ca esti mai bine. Nu fac nimic deosebit, am de rezolvat niste acte, hartii, ce le-am tot amanat. Si nu il duc pe B la gradi ca sa petrecem putin timp impreuna, mai mergem prin vizite la copii la cine ne primeste si uite asa trece saptamana.

Tu cand incepi munca?

 

Moni, ne primiti la voi zilele astea daca imi revine sunetul? Am ceva de la Cris (rubi) pt tine.

 

Alina33 pe unde mai umblii? Ne mai citesti?

 

Diana11, eu ii dau la B de 2 luni Baraka si de atunci incoace nimic tuse, raceala, etc. Nu stiu daca e coincidenta sau nu, eu tind sa cred ca nu. Este gramaj si pt adulti si pt copii si ii ieftin medicamentul.

 

Cristale, bucurati-va de toate momentele, mie imi e dor de cand B era micut si gangurea.

 

Anca [flo], adevarul e ca eu de cate ori am o dilema vin aici si cer sfaturi, pareri ... de ex cu B la serbare, mi-am dat seama dupa ce am citit ce mi-au spus fetele ca ar trebui sa fiu mai relaxata si incerc sa fiu mai destinsa ... ma ajuta sa pot vorbi cu voi forumistele de fiecare data. Nu-mi vine sa cred ca sunt 6 ani de cand sunt la acest subiect, waw.

 

Clau, tu cum lucri saptamana asta?

 

Gabi, Miha cand se intorc?

 

Anca_P, nu ne mai zici nimic de voi? Ce face Alex?

 

[mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)id="Arial Black">

 

Alaturi de Cristina (maria_rubi)id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flaviaid="red">, eu spre fericirea sufletului meu sunt de dupa masa [:D] Asa mai reusesc si eu sa ma odihnesc id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

[flo]Aradencele alaturi de maria_rubi[flo]id="red">id="Comic Sans MS">

 

[flo2]Impreuna pentru maria_rubi!id="red">[flo2]id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FLAVIA sigur ca va primim cu drag oricand! Ma suni cand aveti in plan sa veniti ca sa o am loco pe Diana (ca si-acum a ramas la mami peste noapte)

ALINA pai m-am reapucat de condus mai "serios" de prin toamna.Dar acum nu am prea mult de circulat nefiind la serviciu.Am fost la ceva neamuri la Simand saptamana trecuta si am condus eu si dus si intors,in rest mai mult prin oras.Dar cat a fost zapada / polei pe sosea n-am indraznit sa ma aventurez.

ADA chiar asa cu derdelusul,daca nici voi acolo nu gasiti,ce sa zicem noi [bang] Pe vremuri ne dadeam cu sania chiar pe strada la care am ferestrele ,pe Dambovitei ca era in panta accentuata - era plin plin de sanii, copii si parinti [olala] Dar atunci prin 77-87 treceau pe strada asta doua masini pe zi, nu doua masini pe minut ca acum (de fapt chiar mult mai multe decat 2 pe minut [:-@])

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size3">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va invit la sanius aici la noi pe malul Muresului...locuri de sanius cate vrei [pk]

No ma bag in pat ca tremura carnea pe mine [bang]

 

Noapte buna! id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

[flo]Aradencele alaturi de maria_rubi[flo]id="red">id="Comic Sans MS">

 

[flo2]Impreuna pentru maria_rubi!id="red">[flo2]id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clauid="red"> si hamster si catel aveti?!Gasesti rasina pt cusca hamsterului?si noi am avut doi inainte de copii [:-)))][:-)))][:-)))],ne-am testat abilitatiile de parinti.In poze era sora ta?ce brad avea[olala].Ce mare a crescut si Raul.La toamna la scoala,nu?

Nikoid="red"> multe bunatati ai facut.Ti-au placut cateii din poze,nu se vad prea bine.Copilasii mei iubesc zapada ,fiecae in felul lui [:D]id="green">

 

Carmenid="orange"> cu [hippi]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [avion] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni,La multi ani Dianei!id="red"> sa creasca mare ,sanatoasa si voioasa!Vai ca anul asta si noi sarim peste cheful de ziual lui Mela si nu stiu cum sa-i spun.Ea ma tot intreaba unde va fi [:)].

 

Acum am citit din urma si ma inscriu si eu la dureri de gat la inghitit.id="green">

 

Carmenid="orange"> cu [hippi]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [avion] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...