Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (156)


Recommended Posts

Citat:
Si nu il duc pe B la gradi ca sa petrecem putin timp impreuna,
align="right" id="quote2">

Flavia, Bogdi incepe maine gradinita? Ade in 10 incepe.

 

Am uitat sa va zic ca posibil sa schimbam gradinita. Calin incepe maine lucrul si trebuie sa iau eu copiii de la scoala si gradi. Cu Dragos n-ar fi problema ca ii foarte aproape, dar cu Ade ii dificil, mai ales ca toate strazile sunt in santier, nu circula tramvaiele...[bang]

Astazi (aproape)ne-am hotarat sa o mutam la gradinita aici in Alfa, ar fi foarte usor pentru mine.

Nu avem alta solutie momentan...

Am inceput sa o pregatesc, ea zice ca vrea, i-am zis ca va fi la gradi cu Matia si Victor si era foarte bucuroasa. [:)]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

NEata! HAideti la o cafea buna!

Flaviaid="red">, eu teoretic as putea incepe lucrul in 10 ian, dar in perioada asta reinnoim toate contractele cu clientii, mi-au ramas multe nefacute din decembrie..si am foarte mult de lucru. Deci acum sunt la birou pana la 12, maine la fel, iar de miercuri incep scoala si gradi deci o sa am program normal.

Carmenid="red">...incearca pt. Mela o micuta petrecere surpriza cu un tortulet in forma de inima sau ceva foarte placut pentru ea. Sau sa o duci la un loc de joaca unde sa stea cateva ore bune...sau sa faceti impreuna cu ea ceva ce isi doreste mult! Asa nu o sa i se para ca nu a avut party. Sau ii explici adevarul gol golut, ca sunt bani mai putini decat in alti ani si tu ai vrea ca ea sa aiba un cadou frumos decat o petrecere. Dar risti sa aleaga petrecerea in locul cadoului.[bang] Inca ceva: s-ar putea ca prin perioada in care e ziua ei sa fie deja la cinemacity noul film Rapunzel, care e 3D si e super haios. Eu abia astept sa ii duc. Poti sa-i propui sa petreci cu ea ziua ei, doar voi doua...sau si cu tati, sa mergeti la o inghe in mall si la film. Hai ca m-am intins ca o placinta..[:D]

Moniid="red">, spor la condus. Eu nu mai am nicio teama nici cand conduc pe gheata. Merg incet si e ok. Mai testez din cand in cand ABS-ul..[:D]

Alinaid="red">, bafta multa cu Ade si schimbatul gradinitei. Vlad si acum mai are nostalgii. Ba ca-i e doar de Angi, ba de Miha..id="purple">

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

 

Aradencele alaturi de maria_rubiid="size2">

 

Licurici plecat in ceruri

 

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor si un an nou mai bun!

LA multi ani, Diana! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de parinti si Tudorel!

Alina, bafta cu schimbatul gradinitei.

Ada, Vlad are o educatoare Adina?

Sanatate bolnaviorilor...

Ale mele sunt la bunica acum. Ma asteptam sa faca varicele ca a avut vecinul devizavi, dar ele nimic...

 

Cristina si gemenele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu Cristinaid="red">, nu o are pe Adina desi mi-ar fi placut. O stiu pe Adina dinainte de a-l da pe Vlad acolo la gradi, dar doar asa...ca ne-am intalnit odata in casa unei prietene si am povestit putin. O cunosti?id="purple">

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

 

Aradencele alaturi de maria_rubiid="size2">

 

Licurici plecat in ceruri

 

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Melania 14
[i][green]Clauid="red"> si hamster si catel aveti?!Gasesti rasina pt cusca hamsterului?si noi am avut doi inainte de copii [:-)))][:-)))][:-)))],ne-am testat abilitatiile de parinti.In poze era sora ta?ce brad avea[olala].Ce mare a crescut si Raul.La toamna la scoala,nu?Carmenid="orange"> cu [hippi]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [avion] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">
align="right" id="quote2">[:D] multe intrebari...sa incepem cu prima: Avem si hamster si catel. Rasina ptr cusca lu tremurici (hamsteru) gasesti la toate magazinele de animale si la toate supermarketurile.In poza da era sora mea si intradevar a dat lovitura cu bradutul ei.Da, la toamna incepem scoala [alcool]sunt varza..abia am dormit azi noapte [bang]Alinaid="red">, am auzit ca e bun Theraflu sau ceva de genu...ce zici?id="navy">id="Comic Sans MS">id="right">id="size1">Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">
[flo]Aradencele alaturi de maria_rubi[flo]id="red">id="Comic Sans MS">
[flo2]Impreuna pentru maria_rubi!id="red">[flo2]id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioi tu Clau id="red">da' telegrafica mai fusesi in mesajul asta ultimu'![:D]id="purple">

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

 

Aradencele alaturi de maria_rubiid="size2">

 

Licurici plecat in ceruri

 

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
Ioi tu Clau id="red">da' telegrafica mai fusesi in mesajul asta ultimu'![:D]id="purple">Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">Aradencele alaturi de maria_rubiid="size2">Licurici plecat in ceruriBazar umanitar DC
align="right" id="quote2">de bine ce ma simt [bang] si cica mai trebuie si sa ma duc la munca [bang]id="navy">id="Comic Sans MS">id="right">id="size1">Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">
[flo]Aradencele alaturi de maria_rubi[flo]id="red">id="Comic Sans MS">
[flo2]Impreuna pentru maria_rubi!id="red">[flo2]id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

Flaviaid="blue">, pai noi.... ne-am petrecut Revelionul la Zadareni si sambata ne-am distrat la derdelus, a fost primul sanius al lui Alex si a fost tare fain. M-am dat si eu cu sania.[:D]

Alex e bine deocamdata, Doamne multam', pana acum nu am avut probleme majore, sper sa fie ok si in continuare. Aseara am fost in vizita la o colega de-a lui de gradi care sta aproape si s-au zbenguit la greu pe acolo, s-au simtit f bine.

In rest... totul e la fel....

Inca nu stiu sigur daca il duc saptamana asta la gradi.

Va doresc sanatate copilasilor si adultilor care aveti nevoie de un surplus acum![pup]

 

Ancaid="red">id="size3">[mamica] de [bonjovi] Alexid="blue">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

CRISTINACSA si CARMEN multumim de urari!

CARMEN f.frmoase pozele [olala]

ALINA bafta cu gradi sa ii placa Adelinei,eu zic ca faci bine,e super comod sa fie aproape gradinita si scoala.La noi e chiar beton,in maxim 2 minute suntem la gradi mergand pe jos [pk]

CLAU zici ca sunt inca derdelusuri acolo la voi? Da' trebuie mers cu masina pana acolo [bang].Parca m-as baga la o tura cu Diana,ca Tudor e prea mic inca,dar nu doar noi doua ... mai are cineva in plan o iesire de-asta la sanius ? Si sa nu dureze prea mult ca noi suntem cam brrrrrrr friguroase.Ma rog daca e derdelus beton poate ne incalzim si facem fata asa vreo ora [pk]

 

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size3">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...