Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (202) ***Craciun fericit!***


Recommended Posts

Fetelor, multumesc mult de urari, o sa i le transmit![pup] Nelia pai hai sa le facem sa se intilneasca mai des! Tu stii cum am convins-o pe Alice sa vina la petrecerea de duminica? I-am zis ca vine si Agata. Asa a acceptat si nu i-a parut deloc rau.[pup] Tortul e de biscuiti, a iesit ca o movila de ciocolata (zici ca-i o mamaliga arsa [:D]). Dar daca de-asta a vrut... de-asta am facut. Nu vi-l arat ca mi-e rusine![:I] Cred ca-l mincam in cupe, ca e imposibil de taiat. Dar la gust e bun, macar[:D] Acum plec la Adonis sa cumpar si un tort in care se poate infige o luminare (ca 48 daca infig ,arata tortul ca o strecuratoare dupa aia[:D]). Doloress am uitat sa-ti spun, ai un pui dulce! L-am cunoscut duminica[pup] Stai cumintica acolo si incearca sa te relaxezi![flo] b]Donia[/b] cu mare intirziere, ii urez baietelului tau La Multi Ani![s] Pup pe toata lumea![flo] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Simi, pai, hai! Ne gindim si vedem cum facem...[pup] Donia, si eu ii urez la multi ani flacaului tau.[pup] Ma bucur ca ai mai scris, recunosc ca mi-a scapat mesajul, a trebuit sa ma intorc in urma si sa-l caut, ca sa vad de unde stie Simi ca a fost ziua lui. Si multa sanatate![pup] mQQm, asa l-am vazut si pe al tau. Te-ai intors la munca, bafta multa si putere sa va acomodati fiecare la locul lui, tu la munca, Pepitzel la vatra.[pup] Se vede ca sint in vacanta, se presupune ca pun casa la punct... Sint si cu cei mici acasa, plecam acum la concertul de pian al Agatei. M-am oferit sa o ascult acasa, dar nu s-a lasat pacalita, cica trebuie sa mergem acolo sa o ascultam.[:D] CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit toate paginile in care laudati intalnirea, momentele astea pe care le organizati voi, ma fac re regret ca nu traim in Montreal...mi-ar place cand veti face la vara o intalnire sa vin si eu cu familia ( si poate si Maru, ca vara-ii trebuie doar slapi la masina ). Diana 2007. felicitari pt examen, A plus esti student eminente ! Cassandra, bravo, sa-ti dea Dumnezeu putere sa te descurci cu cei doi copii si sa fii sanatoasa, restul se rezolva...mi-ar place sa mai scrii pe aici, cand ai timp. Pupici la pitici ! Podeanu, mi-ai dat si mie o idee cu podiatristrul, dupa Anul Nou imi voi face si eu o programare. Am copiat salamul de biscuiti si-l voi incerca cat de curand. Doloress, ai nascut si mi-a scapat mie ? Sa fie-ntr-un ceas bun, si David al nostru a fost sucit la nastere cu forcepsul si avea frate un cap tuguiat ca al lui Oblio ! Si apoi asa frumusel s-a facut, de nu-mi vine sa cred ca-i al nostru. Va pup si spor la treaba ! Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi ! Laura ,Ioana Nazdravana si David Fermecatoru'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi, La Multi Ani sotului tau! Laura, doar sa dati un semn cind aveti chef de excursie incoace, si punem de-o intilnire; fetelor, mersi, azi am zacut, si ar trebui sa dau pe la clinica; cam odata pe an ma pun in pat cite o saptamina crizele astea, acum rau moment si-au mai gasit:(( Dear Lord, please give me the strength to not slap an idiot today http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, multa sanatate! Dana! P, muncesc la salam (la facut, nu mancat)! Simi, la multi ani lui hubby! sa fiti fericiti! (sa te faca fericita[olala]) Doloress, stai cumintica, 2 in 1, ca o sa aveti timp toata viata sa fiti patru acasa! lorelaim, ma bucur sa te mai "vad" oanabagriela, m-am bucurat sa te "cunosc" (pe fb) sa va fie de bine intalnirea! aaa, Diana,felicitari! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doloress, iti tinem pumnii sa aduni cit mai multe saptamini pina la marea intilnire [pup] Ana, iti doresc sa-ti treaca criza cit mai repede...Chiar asa, nu este perioada cea mai buna [flo] maru, nu sint eu pe FB, ca nu am cont [:D] Dar oricum ma voi bucura tare cind te voi cunoaste si in viata reala [pup] Cind mai vii pe la Montreal, da-ne de stire... Oana, mama lui Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui oanagabriela
Doloress, iti tinem pumnii sa aduni cit mai multe saptamini pina la marea intilnire [pup] Ana, iti doresc sa-ti treaca criza cit mai repede...Chiar asa, nu este perioada cea mai buna [flo] maru, nu sint eu pe FB, ca nu am cont [:D] Dar oricum ma voi bucura tare cind te voi cunoaste si in viata reala [pup] Cind mai vii pe la Montreal, da-ne de stire... Oana, mama lui Antonia
oana, erai tagged intr=o poza de la intalnirea DC. Pe restul fetelor le stiam, pe tine nu[pup] Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pot sa spun si eu o vorba, ca prietenii stiu de ce, Simo nu numai ca vorbeste si scrie fain dar are asa, o caldura, un optimism care iti ajunge la suflet atunci cind esti cel mai in kko; Dear Lord, please give me the strength to not slap an idiot today http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759 [/quote] Oh, eu abia acum am vazut asta... Ana, [flo] Plus, cum spuneam, Gianni, dom'le! Ca l-am sunat si eu azi, de doua zile ma termina spatele, asa ceva n-am pomenit, m-a pleznit brusc si asta-i viata! Of course e booked, ca doar nu era sa ma astepte pe mine! Simi, sa-ti traiasca domnul cu strecuratoarea! 48 de ani, sa mor yo! (Asa scrie Radu "eu" - "yo") Nu se vede nici de aproape, te rog sa-i spui! Eu am venit sa ma laud ca mi-am terminat sarmala'n vita, mijoteste pe deck in zapada, un lucru mai putin de facut. Ma si mir de mine ce eficienta am fost azi! Mei, "yo" am o nelamurire apropos de emoticonul ala rinjit, asta adica: [:D] Ca numele lui este "big smile", l-am vazut folosit in consecinta pe forum, da' l-am vazut si folosit asa cum il percep eu, rinjet batjocoritor... Sint singura care il percepe asa? Ca, pe bune, eu ma uit la el si-mi vine sa-i articulez o cheie franceza peste dintii aia de tete-a-claque, poate nu mai rinjeste la mine! Simonna http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonna, esti mortala cu [:D] [flo] ptr Simonna si Ana sa treaca durerile de spate !! Oana, merci ptr info cu biletele de ski. Laura, sigur ca punem de o intalnire numai sa ajungi la Montreal. Si poate vii si cu Maru. Andreea/ Doloress, spune-i lui bebe Kevin sa stea la caldurica. Patrick e pe maini bune, l-am vazut la intalnire.[flo] O seara buna, Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Simonna Eu am venit sa ma laud ca mi-am terminat sarmala'n vita, mijoteste pe deck in zapada, un lucru mai putin de facut. Ma si mir de mine ce eficienta am fost azi!
Si yo si yo! Si in foi de vita si in foi de varza!!! N-am mai stat de mult atata in picioare... Donia multa sanatate si tie! Esti mai bine acum?
Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare. (Mark Twain)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...