Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (202) ***Craciun fericit!***


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vã trimitem la fiecare, Un sãrut si o urare : Sãrbãtori pline de iubire, Sãnãtate, fericire, Mult noroc si împliniri Si în anii care vin Sarbatori fericite ! Va dorim din tot sufletul un CRACIUN FERICIT!!! cu multa lumina, pace si liniste in suflete. Sa aveti parte numai de bucurii, multa sanatate si implinirea celor mai frumoase vise in anul care vine. LA MULTI ANI 2011!!! Cu mult drag, Stephanie, Yann Edward, Corina si Oszkar revin io intr-o portitza maine, ca azi suntem rupti dupa bucatareli, curat, primit mosul cel bun si darnic sa va fie de bine intalneala, f frumoase pozele, organizarea, copii frumosi [pup][pup][pup][pup] Arturicii super...ce dulce e Sabinutza cu capsunicile ei[pup][pup][pup][pup] Simi LA MULTI ANI sotului Nelia te sun maine pe seara, esti acasa?, inca nu stiu ce si cum ca nu am nimic open pt pisica, si nu o pot lasa singura ca-i Destroyerrrrrrrr Corina ,[zana] Stephanie si Yann Edward [caru] + Totoku "Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pegeam] Buna sara' lu Craciun! Speram ca ati fost intelepti si buni de-a lungul anului astfel incat sa gasiti pe Mosu' dormind sub bradul vostru! Ceea ce nu ar fi departe de dorinta unui copil precum Anne a noastra, dar nici nerealizabil pentru niste asa-zisi adulti maturi si responsabili ca noi [:)] Asta ar fi prima parte a mesajului. A doua: - astazi o prietena mi-a zis ca nu i-au iesit cozonacii, a aruncat totul la pubela, era suparata; - asta seara o alta prietena mi-a spus categoric cum ca Sarbatorile, Craciunul nu mai au nici un efect asupra ei, nici o magie, nu mai simte nimic de Craciun, era resemnata; mult mai grav decat prima. Pentru voi Craciunul mai are magie? Va mai face sa-l asteptati frematand? [cubrad][cubrad][cubrad]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iselin Pentru voi Craciunul mai are magie? Va mai face sa-l asteptati frematand? [cubrad][cubrad][cubrad]
DA!!!!!!!!!!!!
Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare. (Mark Twain)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...