Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (202) ***Craciun fericit!***


Recommended Posts

Ce ne-a placut! Si ce ne-a mai tocat gura-n masina pina acasa![:D] Multumim organizatorilor[pup], multumim moshului darnic si bogat[pup],multumim tuturor pentru asa o zi minunata![pup] Ne-am simtit excelent! Va iubesc pe toate![pup] Miki, sotul a fost foarte incintat de cadoul moshului[pk] Thnx! I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si noi toti 4 ne-am simtit minunat !! A fost o intalnire tare placuta intre prieteni dragi[:D][flo][flo] Cu voie buna, copiii frumosi si cuminti, mancare buna, Mos darnic[aho] si muzica de Craciun.. Dragaica, multumim pentru aprecieri si .. pentru poze. Adevarul e ca Victor si Anca sunt innebuniti dupa copii mai mici. Cred ca le lipsesc si verisoarele mici din Ro. Si de fiecare data, trebuie sa astepte fiecare randul lui ca sa se joace cu bebelushul respectiv. De data asta, aveau fiecare bebelushul lor.[:D] Mie mi-a zis Victor acum ca nici Alice nu a vrut s-o sperie pe mama ei, a vrut sa se ascunda numai de copii, nu si de adulti[:D] Si noi doamnele am fost si rasfatate cu bijuterii aduse de Roxana / Pitilache. Noi declaram salamul de biscuiti vedeta petrecerii.[:D] O duminica frumoasa in continuare!! Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O petrecere reusita!!! [bum] Multumim Simonna pentru ideea de locatie, Diana pentru inchiriere si tuturor pentru participarea extraordinara!!! [flo] Incantata de cunostinta Iselin! Parca ne stiam de-o viata! Doamnelor, o placere ca intotdeauna sa va revad!! [pup] Si noi ne-am simtit super! Toti 4! Nici tati nu s-a plictisit ca a avut parteneri de discutii, copiii la fel, iar de mine ce sa mai zic, de abia o astept pe urmatoarea!!! Bucatele alese, atmosfera la fel, iar Mosu' la inaltime!!! [flo] O seara frumoasa sa aveti!
Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare. (Mark Twain)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

F.frumoasa intilnirea, si eu si Antonia ne-am sintit minunat [pk] Diana si Roxana, multumim pentru initiativa si organizare [flo][flo][flo] Mi-a facut mare placere sa revad fetele cu "vechime" [pup] si sa cunosc noi mamici [flo] Sintem un grup tare frumos! [flo] Mincarea super buna, ambianta de sarbatoare de nota 10, Mos Craciun autentic [:D] La cit mai multe intiniri asa frumoase ! Oana, mama lui Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super, super petrecerea de Craciun ! Ma bucur ca locatia a fost potrivita pentru eveniment, deja ne simtim ca acasa acolo. Si nici timpul nu mi s-a parut foarte scurt, patru ore cu totul a fost perfect, vorbesc din punctul de vedere al celor cu copii mici. Acum asteptam sa se faca sapte sa bagam copiii la baie si apoi la culcare, ne-a ajuns tare oboseala, trei party-uri in doua zile ... dar nu ne vaitam mai bine asa, sa simtim ca traim, ne-om odihni mai mult la pensie ...sau in tara bebelushilor daca nu o apucam pe prima. Diana mama de Victor Christian, 24 Iulie 2007 si Sonia Theodora 15 Septembrie 2009 "Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did" Mark Twain
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arturicii, eu v-am remarcat din cauza baietilor, ca aveau pe ei ie si l-am vazut pe unul dintre ei si avea culoare albastra si apoi uitandu-ma prin sala il vad pe celalalt cu cea rosie si zic frate cand s-or fi schimbat asa repede sau nu am fost eu atenta la culoare si ii vad apoi pe amandoi; imi zic uite gemeni. Apoi vad pe mamica lor si cu micutza in brate, care si ea avea ie peste ca si fratiorii ei. Mie chiar imi plac,incepusem sa port prin liceu si era o vreme cand incercam sa imi diversifiez garderoba. Insa cea mica e dragutza ca era asa dodoloatza la picioruse si era scumpa tare, mi s-a parut tare cuminte pe tot parcursul spectacolului. La tine am remarcat tenul ca era super curat si bine intretinut, ce crema folosesti sau e asa de la mama natura? Langa mine am avut un mic artist care si-a adus cartea de colorat si a fost preocupat pe tot parcusul spectacolului. Da, eram oarecum trista la spectacol pentru ca sunt inca singura si obosita, nu dorm suficient am probleme cu somnul nu pot adormi. Nu stiu ce se intampla cu mine, uneori sunt asa speriata. Cu siguranta ca atunci cand voi avea une bebe am sa adorm inainte de a pune capul pe perna, insa acuma trec printr-o perioada tare urata. Mai jos e mesajul pe care l-am pregatit azi dimineata, nu eram logata si nu a aparut, asa ca il trimit acuma, m-am bucurat pentru voi ca v-ati simtit bine. Si eu am fost la sanius si a fost super bine. "MA pregatesc sa ies cu niste amici, m-au sunat sa mergem la plimbare, baietelul lor se va plimba cu tatal lui cu sania, iar noi fetele o sa profitam sa ne plimbam si sa mai povestim, eu mai ales sa iau aer. Cine stie, poate nu fac miscare destula. Delphin, multumesc, asa e nu e bine sa te izolezi, nici nu vreau asta, insa imi e greu sa ies la plimbare singura, poate prima oara e mai greu si apoi vine de la sine. Vizitele acasa pe la prieteni nu ma ajuta , ca ma duc din casa in casa si nu rezolv mare lucru cred. Asa ca sper ca o gura de aer sa-mi fac bine. Fetele voi sper ca v-ati distrat bine azi si mai ales copiii sigur s-au bucurat la venirea moshului. " Sa aveti o saptamana usoara , eu abia astept ziua de 23 sa fiu in formatie completa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi mai mult ca la Oscaruri sa va spun cite am pe suflet [pup]; a fost foarte fain, m-am simtit tare bine intre voi, ma bucur ca existati, ca ne-am vazut, ca le-am revazut pe fetele care apar rar...; acum realizez c-am ratat placinta cu spanac [pofta] abia astept la anul o intilnire la resto intre gagici, suntem foarte faina gasca [:D] Dear Lord, please give me the strength to not slap an idiot today http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am uitat 3 cd-uri pe masa linga casetofon![bang] Cine le-a luat le poate aduce la urmatoarea intilnire, va rog frumos![pup] Simo...cd-urilor alea nu le-a fost dat sa vina acasa anul asta! Pupam si o saptamina usoara! Asa am un avint de munca, ceva de speriat![:D] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi, eu am 3 cd-uri in plus, e unul cu Phoenix, altul cu muzica ungureasca si inca unul cu muzica din Europa de est. Vb. sa vedem cum ne intalnim :) A, si mai am si canuta lui Ktrinel Adisson :) O zi buna, Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...