Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 92


Recommended Posts

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria
Ziua bunaANDRA!!![s] Bia sa-ti traiasca puiuta si sa fie fericita. Petrecere frumoasa[pup]Gata pauza, la munci!
Mami fericita de [copil]Mihnea (14.11.2009 )id="blue">id="size1">
align="right" id="quote2">subscriu [flo], atat pot[aho]Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag[pegeam]_______________________________________________________mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria
Ziua bunaANDRA!!![s] Bia sa-ti traiasca puiuta si sa fie fericita. Petrecere frumoasa[pup]Gata pauza, la munci!
Mami fericita de [copil]Mihnea (14.11.2009 )id="blue">id="size1">
align="right" id="quote2">subscriu [flo], atat pot[aho]Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag[pegeam]_______________________________________________________mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
align="right" id="quote2">Bis subscriu [pup] Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Gata si la noi cu curatenia, am luat si bradul insa nu am apucat sa cumparam cadouri si greu sa mai plecam la cumparaturi. Vlad s-a trezit cu muci si cred ca are si rosu in gat ca inghite tare greu [bang], asta ne lipsea de sarbatori. Abia ca incepuse si el sa manance cate ceva si acum iar probleme.

Vad ca sunteti cu toate ocupate asa ca va urez spor la treaba, ma bag si eu langa pui.

[pup]

 

mami de [copil] Vlad (29.10.2009)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"neata" [:D]

 

[bis] [s] ANDRA!!! [s] [bis] id="size5">id="red">

sa cresti mare si frumoasa si fericita! [pup]

 

 

Moama dar ce ocupata este toata lumea, care cu [yami], care cu [papica] si care cu[curat]. No sa [pahar] si sa [xdulci] bine! [:D]

 

La noi s-a incalzit si s-a fleoscarit frumusete de zapada [q] zici ca e martie. Nici saniuta nu prea mai merge....

 

Many spor la cumparaturi, si eu am luat azi ceva la repezeala pt tati ca la Bucuresti nici nu am stiut ce si nici timp nu am avut. Asta e, noi sa fim sanatosi. Si Vladut mai ales, sa nu fie serioasa durerea de gat [pup]

 

Ancutza drum bun! [pup]

 

Lili multumim de info [flo]. Noi inca nu am ajuns la tavalit pe jos, dar f interesanta abordarea. Pupam Lila mica, pe glezna si unde mai vrea ea [pup]

 

 

 

hai ca va pup pe toate adunat ca am o solicitare la bucatarie [:D][:)]

 

[pup][pup][pup]

 


 

[pegeam] Monis si piticutzul Santiago il asteapta pe Mos Craciun id="size3">id="Script MT Bold"> [pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meniu

 

MD: omleta dintr-un ou + cascaval Dorna eco ( nu a mancat decta jumate[bang])

P: orez+carnita de pui+ ardei gras+morcov+albitura+patrujel+ceapa (nu prea a mancat nici din asta)

G: fructe (para+kaki+pepene galben+mandarina)

C: perlute[:-@]

 

Ma face cu capul de cateva zile. Nu prea vrea sa manance mai nimic. Iar o sa slabeasca. [q]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...