Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 92


Recommended Posts

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lili_a
[s] AndraEu am ramas fara voce de tot asa ca nu poci sa zic/scriu nimic.Il pup tacuta pe Firicel care mi-e coleg de suferinta...
align="right" id="quote2">de ce bre? scrii cu omuletu'? [:D]lasand gluma la o parte, ai grija de tine, fa-te bine sa poti canta colinde [pup][pup][pup]legat de raceli, nas infundat samd, a cumparat cineva acest produs de pe 13entreprize? as vrea si eu cateva capsule [flo]Daca nu, cand se face prima comanda la ei, va rog eu frumos nu ma uitati si pe mine, ca vreau sa le am in casa, si pentru pitic si pentru mine [flo][flo][flo][flo][flo](aici copilul are ceva secretii prin nas, cel mai mult noaptea... suspectez caldura prea uscata, am tot pus carpa uda pe calorifer, dar nu sunt mari imbunatatiri...)id="size1">
[pegeam] Monis si piticutzul Santiago il asteapta pe Mos Craciun id="size3">id="Script MT Bold"> [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Citat:
citat din mesajul lui lili_a
[s] AndraEu am ramas fara voce de tot asa ca nu poci sa zic/scriu nimic.Il pup tacuta pe Firicel care mi-e coleg de suferinta...
align="right" id="quote2">de ce bre? scrii cu omuletu'? [:D]lasand gluma la o parte, ai grija de tine, fa-te bine sa poti canta colinde [pup][pup][pup]legat de raceli, nas infundat samd, a cumparat cineva acest produs de pe 13entreprize? as vrea si eu cateva capsule [flo]Daca nu, cand se face prima comanda la ei, va rog eu frumos nu ma uitati si pe mine, ca vreau sa le am in casa, si pentru pitic si pentru mine [flo][flo][flo][flo][flo](aici copilul are ceva secretii prin nas, cel mai mult noaptea... suspectez caldura prea uscata, am tot pus carpa uda pe calorifer, dar nu sunt mari imbunatatiri...)id="size1">
[pegeam] Monis si piticutzul Santiago il asteapta pe Mos Craciun id="size3">id="Script MT Bold"> [pegeam]
align="right" id="quote2">si eu vreau acel produs [:D], a luat uka de la dovlecei cica foarte misto, asa ca prin ianuarie o mai punem de-o comanda [pup]va pup tare pe toate [pup][aho]Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag[pegeam]_______________________________________________________mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele chiar nu se stie nimic de Lumi si LauraA?Or fi ajuns cu bine la destinatie? Dankutza, tie nu ti-a dat de veste Laura, ca stiu ca aveati ceva business impreuna[8D]

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

 

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele... probabil sunteti frante.... Eu nu am putut sa fac nimic azi, doar am tinut-o pe Iulia in brate, ca atat a vrut, nici mancare nu prea a servit. Mi-a dormit in schimb vreo 3 ore, timp in care am gatit.

Va las un update pentru poze

Si ceva de vizionat :

la magneti

exercitii de mers ( cu ceva in plus [:I])

 

Mami de [copil]Iulia Emanuelaid="red"> 26.11.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura_andreea a ajuns in Bucuresti cu bine.id="blue"> Am vorbit azi cu ea la telefon si i-am spus ca mamicile sunt ingrijorate ca nu mai stiu nimic de ea. Mi-a zis ca va intra pe net, atunci cand va avea timp. Fetelor, daca ati stii ce vorba dulce are! [olala] La calculator... nu se vede, dar la telefon... Asa frumos vorbeste! E o placere sa o asculti. [olala]

In seara asta s-a intalnit cu tati de Pinky. Mami de Pinky facea pe bodyguardul acasa (sus copilul pe canapea, jos copilul de pe canapea). Tati de Pinky a vazut-o si pe Giulia. [olala] AM intrebat-o cum e Giulia si mi-a raspuns "frumoasa ca Pinky" [olala]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Citat:
citat din mesajul lui lili_a
[s] AndraEu am ramas fara voce de tot asa ca nu poci sa zic/scriu nimic.Il pup tacuta pe Firicel care mi-e coleg de suferinta...
align="right" id="quote2">de ce bre? scrii cu omuletu'? [:D]lasand gluma la o parte, ai grija de tine, fa-te bine sa poti canta colinde [pup][pup][pup]legat de raceli, nas infundat samd, a cumparat cineva acest produs de pe 13entreprize? as vrea si eu cateva capsule [flo]Daca nu, cand se face prima comanda la ei, va rog eu frumos nu ma uitati si pe mine, ca vreau sa le am in casa, si pentru pitic si pentru mine [flo][flo][flo][flo][flo](aici copilul are ceva secretii prin nas, cel mai mult noaptea... suspectez caldura prea uscata, am tot pus carpa uda pe calorifer, dar nu sunt mari imbunatatiri...)id="size1">
[pegeam] Monis si piticutzul Santiago il asteapta pe Mos Craciun id="size3">id="Script MT Bold"> [pegeam]
align="right" id="quote2">Monis eu am cumparat din farmacie ceva de genul asta si am dat 10 lei pe o cutie si mi-au fost de mare folos cand a fost copilul racit.[mamica] de [copil] scump Maria 13.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...