Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Berbecutze, la cafea


Recommended Posts

Buna seara berbecutzele! Ce faceti? Eu stau in casa la caldura ca e un ger....brrr. Se anunta un cod galben de ger de temp[*] de -25 de grade. Geanina azi nu am reusit sa iti tin companie la cafea si se pare ca in afara de noi 2 nu prea mai intra fetele sa mai scrie si pe aici[q]. Spor la sanius daca ajungi in acest weekend si pupici.[pup] O seara buna, si va asteptam pe aici. Bazar pt.Robi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[parasuta]

cupilu asta al meu nu ma mai lasa nici sa mor! [nebu]

dar tot il iubesc de ma topesc ... mai ales ca a zis mmmaaamm uitandu-se in ochii mei si tinandu-si palmuta pe obrazul meu [i]

 

bun venit fetelor noi! v-am trecut pe listuta! [pup]

 

mai revin io... negociati cu fi-miu sa ma mai lase si pe mine sa forumesc nitel [:-@]

 

v-am [pup]-atid="Trebuchet MS">

 

______________________

[buburuza]mami de pic

 

[pegeam] primul craciun in trei id="size1">id="Trebuchet MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tineti-va bine ca am aparut!

 

Am vazut ca am si "colege" ca sa zic asa, geanina-nica - in aceeasi zi si si faby-in acelasi an.

 

Deci puneti-ma si pe mine pe prima pagina, 08/04/1972.

 

Isis, poate o sa te simti bine aici, ceea ce imi doresc si mie[:D]

 

Am vazut topicul de cand a fost facut, dar niciodata nu am avut suficient timp sa ma alatur voua.

 

[zz]

CAPRA CU 2 IEZI

[alap][xdulci][shopi]

 

[bonjovi] mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian [caru](03.06.2009)

 

MINUNEA MEA

 

A DOUA MINUNE 2

 

A DOUA MINUNE

 

Ajutati-l si pe Darius!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

irrene-da am vazut ca-i un frig pe la noi ....brrrrrr

 

uite ca se mai alatura si alte berbecute,bine ai venit <colega>[:D]

 

dicirsteasa i-ti traiasca minunile si sa creasca mari si sanatoase

 

BUBURUZA-multumesc, mai trecut pe listuta,uite incet incet se mareste..si o safacem campanie sa te lase nazdravanul sa mai intri un pic la barfe,

Cat timp are,?

 

 

 

GEANY SI ALVARO (3-10-2006) geanina.fenesan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nooooooooo nu se prezinta nimeni sa-mi dea o reteta [q] Acum cat am timp si chef sa fac .....ceva dulce DICIrstea-am vizionat in mare pozele vaiii ce frumosi baieti aiiii si ce calionti frumosi are MATEI daca nu gresesc buburuza-am vizionat si la tine,frumusel print ai si ce frumosi ochi si expresivi,normal ca cu fatuca aceea ce ingerasi te topesti toata[olala] GEANY SI ALVARO (3-10-2006) http://www.flickr.com/photos/gfan/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetelor! Ce mai afceti? Va invit la un ceai virtual. La mine e un gerrrrrrr, brrrr....si ceaiul e numai bun ca sa ma mai incalzesc un pic. Ai gast reteta geanina?, daca ai facut ceva bun sa lasi reteta si pe forum, sa facem si noi:D. Va pup si va doresc o zi buna si calduroasa! Bazar pentru Robi: http://forum2.desprecopii.com/topic.asp?TOPIC_ID=147511 Bazar pt.Robi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,fetelor!Ma primiti ianpoi?[:I] Gata,am terminat si cu mot,si cu turta,si cu tava!A trecut:a implinit fii-mea un an!![bum]A fost frumos,am aniversat-o acasa,cu familia si cativa prieteni(de-ai mei!ea ink n-are!).I-a luat nasa motul,,compus din cateva fircele,iar mandra a ales de pe tava:un inel,un parfum si un ruj![:D]Nu tu pix,nu tu carte,nu tu bani,kei,nada de nada!Cam asta a fost cu noi!O sa pun si niste poze,cum le recuperez de la fotograf! Am citit k vroia cineva o reteta de kec! Am eu una.....[yami],o sa o scriu putin mai tarziu,k acum imidoarme odorul si usa asta scartie k naiba,iar ea doarme iepureste,cum audeoricein afarademuzik,deskide okii cat casa! Aceastea fiind spuse,va [pup]si inru mai tarziu sa n mai chatuim. Mami de Edith
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...