Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Constanta - capitol de sarbatoare! 136


Recommended Posts

gabi, eu doar la frigider o tin..balconul meu nu exista, este desfinntat [:D] am fost pana la magazinul de la Poarta 1, la zona libera..am mai luat cateva bunatati(dulciuri), chestiuni(parfumuri si jucarii ), printre care ..o vaselina de buze cu gust de kiwi(avea cu tot felul de arome) absolut dementiala.GATA CU SHOPPING-UL. Mai am nevoie de lapte(ptr cozonac) si bors.[:D] Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) [url="http://picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/MosCraciunDC#"]Poze Mos Craciun DC[/url] [url="http://bazar.desprecopii.com/advancedsearch.asp?search=1&catid=0&SearchStr=&AllAnyExact=all&customs_criteria=1&cfs_txt_UMANITAR=Da%20-%20cumparatorul%20alege&cfs_txt_UMANITAR=pt%20Bogdan&PriceFrom=&PriceTo=&StartFrom=&StartTo=&EndFrom=&EndTo=&ExcludeStr=&IsAuction=on&OrderBy=end_desc&MaxResults=50&sbmtAdvSearch=%3E%3E#results"] bazar umanitar[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

eee la mine nu-i loc in frigider caci am unul mic [:(]

 

eu mai am sa cumpar maine cozonacul(caci nu stau sa framant eu nik daca ma bate cineva[:D] )

 


id="right">

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua...[flo]Frumos articol, Lulu![flo][pup]

 

Ce de treaba avurati voi...[:D] Eu de maine sunt in concediu, asa incat.... maine intru si eu in viteza...[:-@]Vreau sa fac prajitura cu mere coapte... dar nu stiu inca ce crema sa-i pun.. as pune de toate cremele...As fi facut si briose cu banane sau chec cu banane.Inca negociez cu mine insami [:D]

 

Eu rabd de foame ca nu am pachet si fetele fac comanda la Sabrosso, dar pana vine pilaful meu de post rod niste seminte ca sa nu lesin de foame...[alcool]

 

Va pup si mai vorbim in cursul zilei![pup]

 

Ingerasii mei: Monyid="purple"> (03.12.2003) si Teoid="blue"> (17.05.2007)

 

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
nici io nu framant cozonacii...o face Moulinex [:D]
align="right" id="quote2">"sa-ti traiasca"[:D]
id="right">Blogul Speranta moare ultimaBlogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="purple">id="Script MT Bold">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui
Citat:
citat din mesajul lui lulu77
nici io nu framant cozonacii...o face Moulinex [:D]
align="right" id="quote2">"sa-ti traiasca"[:D]
id="right">Blogul Speranta moare ultimaBlogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="purple">id="Script MT Bold">id="size2">
align="right" id="quote2">sa-mi traiasca, caci fara ea [bang][bang]Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)Poze Mos Craciun DC bazar umanitar
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lulu sa-ti traiasca moulinexul pe bune[:)] eu nu fac cozonac si nici nu imi place cozonacul decat cald asa ca nu fac chestiuni din astea.Copilasul eu zic ca-i mai bine dar tot nu mananca baga in gura tine acolo si apoi dupa ceteva minute scuipa nici suc nu vrea nici lapte doar apa.dar nu mai curge nasul asa tare parca,i-am dat si cu tantum verde de copii in gat poate cand se trezeste o manca dar oricum mergem la un doctor sa ne vada.Eu cobor pana la posta si apoi vin sa fac o baie,bagajul l-am facut si cam atat.Va pupu si va urez Craciun Fericit mai devreme ca nu cumva sa uit sau sa nu mai intru si sa nu apuc sa va urez tot binele din lume pt ca sunteti toate niste minunate.

 

[hopsieu]Diana, mami de id="red"> Raresid="green"> 30.04.2009 id="red">

Bazar general pe DCid="green">

 

 

am hainute la bazar

 

va rugam dati si noua un vot aici http://reteaua.emag.ro/c/raresel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana, drum bun si sanatate maxima.Lasa-l in pace pe Rares, va manca daca va avea nevoie, stai linistita.

Da, sa imi traiasca Moulinex-ul [pk]....si ce cozonaci fac...unul cu finetti si nuca pisata, unul cu nuca si cacao, unul cu stafide si finetti..si mai vad cu ce inca unul.

 

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

 

Poze Mos Craciun DC

 

bazar umanitar

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut fetele!

superbe pozele ,le-am copiat si eu multumesc alina.copii sunt super incantati de dvd-urile primite de la mos(multumim boti). ieri am aspirat ,sters parf ,spalat perdele si azi au venit sa-mi schimbe usa si geamul la balcon (melisa a reusit sa sparga geamul de la usa de la balcon si am schimbat cu totul)si s-a facut praf si mizerie[bang]astept sa se faca o ora de cand au montat sa trec la treaba.

 

spor la treburi fetele si sanatate la bolnaviori.[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...