Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Constanta - capitol de sarbatoare! 136


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna!

La multi ani Stefan! Sa cresti mare, frumos si sanatos alaturi de fratiorii si parintii tai!id="blue">id="size3">

Cornelia sa va bucurati de puii vostrii si sa aveti numai satisfactii din parte lor.[flo][pup]

La multi ani celor se numesc sau au in preajma Stefani/stefanii!id="red">

 

Dragelor multumesc pentru urari, mandrele sunt mai bine [pk], cel putin de ieri Teo nu mai face febra, dar doua zile au fost [bang]...

 

 

 

***************************************

 

Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!id="blue">

----------------------------------------------

Ionut Minoiu

***************************

 

 

 

[foto]1 , 2, 3

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] 1id="red"> (27 feb 2004) & Teodora Lucia id="red"> [zana] 2id="blue"> (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Georgi[pup] si sa luati cat mai rpd casa.

La multi ani Stefan de Cornelia si restul Stefanilor.

In rest am revenit si noi acasa nu mai avem muci dar avem teama de a manca cred altfel nu imi explic dc refuza orice este de bagat in gura chiar si pikovitul care este dulce ieri cu forta a mancat ciorbita cu painica si painea care nu era inmuiata bine era scuipata desi eu zic ca nu mai are nimic,am capatat niste obiceiubi de a ne tavali pe jos din orice care se termina fiecare cu cate o palma la fund dar degeaba.Oricum nu ma las ii scot eu cumva bazdacii din fundulet si cam atat.azi aveam program de calcat ca am ditamai maldarul dar sa vedem,am facut bagajul copilului de munte,Simona super de super salopeta ta dar nu incap in ea nici peste 10 ani numai de cure [:I]Va pupam si va asteptam cu vesti si poze[pup]

 

[hopsieu]Diana, mami de id="red"> Raresid="green"> 30.04.2009 id="red">

Bazar general pe DCid="green">

 

 

am hainute la bazar

 

va rugam dati si noua un vot aici http://reteaua.emag.ro/c/raresel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana, poate il deranjeaza ceva de refuza mancarea, poate erupe vreun dinte/masea, poate durere de burtica sau pur si simplu o indispozitie. Au si eu perioade. Lasa-l ca va trece si perioada asta.Nu il forta sa manance ca nu rezolvi nimik...sau cel putin eu asa stiu ca nu rezolv cu forta(si nu o aplic niciodata) la Luca...uneori santajul merge f bine la noi, dar nu cand este vb de mancare.Ii este foame mananca, nu face fitze, ne ridicam de la masa pana la urmatoarea masa(care sincer nu apuca sa o prinda ca zbiara deupa mancare mai repede, si rade tot din farfurie [:D])

Lasa-l, nu il obisnuii cu forta..treptat invata-l sa manance cand ii este foame,sa ceara de mancare si apoi tu trebuie sa fi fff relaxata, sa nu te simta.Nu mor ei de foame, stai linistita.

Concediu plakut in continuare.....Calm..ca este doar inceputul crizelor lor...sa vezi ce mai urmeaza, si tot ei ies invingatori.

 

Ti-am ridicat moralul, nu?[:D]

 

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

 

Poze Mos Craciun DC

 

bazar umanitar

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si Isabella este intr-o astfel de perioada cand mai mult nu mananca dar in schimb bea si cate 2 l de lapte/zi...dar mi-a facut dar de Mos Craciun a mancat si-n prima si-n a doua zi(nu cum trebuie dar a mancat)...dar ei i se umfla gingiile la maselele de sus(maselele de 2 ani) si s-au albit deja jos gingiile...dar mai avem pana sa pocnesca...mai avem[:-@]

 

 

 


id="right">

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sanatosi si fericiti tuturor ce poarta numele Sf-ului Stefan![s]

 

Georgi,la multi ani sanatosi si fericiti![s]

 

Sper ca ati petrecut cu bine Craciunul si ati primit sub brad ce v-ati dorit.[flo]

 

Sanatate multa celor bolnaviori.[pup]

Diana,nu forta copilul,poata capata o anxietate si o repulsie fata de lingurita,de masa in sine si nu cred ca vei rezolva ceva.

Iar cu tavalitul pe jos.. sa stii ca-mi suna a crize de 2 ani,deci calm,calm..ca vor trece,vor venii alea de 3 si tot asa:)

O zi frumoasa tuturor.[flo]

 

POZE CU NOI

[mamica] de David Christian[copil]

 

Speranta si incredere pentru David id="red">

Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui


MARI PROGRESE ale lui Bogdan,
id="right">

Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
id="size1">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!
id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">


align="right" id="quote2">

Asta DATORITA TIE![flo]

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Poze Mos Craciun DC

bazar umanitar
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

offffffffffff deja incep sa cred ca nu am nici o sansa sa il mai educ dupa cate imi spuneti voi[:)] dar eu tot insist nu ma las cat despre mancare exact asa a facut cum zici tu Ledi 3 zile cand vedea lingurita se tavalea pe jos si statea cu capul lipit de podea sa nu cunva sa am cum sa ii dau ceva in gura a mancat in zilele alea doar cate 2 iaurtele mici de fructe si 250 ml lapte am zis ca o sa slabeasca si apoi ma gandeam sa nu il doara burtica daca e goala nu asa se zice ca te doare de foame?ma rog azi a mancat cereale cu lapte cu mai putine crize si fara a respinge lingurita sa vedem la pranz cum o fi dar daca ii arat un biscuite sau ceva deja e lipit de podea nici nu trebuie sa ma mai apropii de el si e asa mirat cand vede ca nu insist si ca nu sunt in spatele lui cu biscuitele acum o sa ii fac o supa crema cu totul pasat ca la bebelusi sa nu mi-o refuze dar cu crizele voi ma speriati sincer eu aveam un copilas care asculta de obicei si acum mi se crizeazanici nu stiu cum sa reactionez ca doar acasa il pot pune la punct si sa ridic tonul ca daca suntem in vre-o vizita i se ia apararea si nu rezolv nimic.uffffffffffff dar macar sunt fericita cu nu mai are alergie la caciuli am fost acum afara cu un fes care nu se leaga si nu l-a dat jos deloc[:I]

Deci voi ziceti ca e ok sa nu manance nimic?sa il las in pace?l-am lasat mai mult de jumatate de zi si nu cere acum de cand e bolnavior innainte cand ii era foame ma lua si ma ducea la frigider sa astept sa isi reia obiceiul?

Va pupam

 

[hopsieu]Diana, mami de id="red"> Raresid="green"> 30.04.2009 id="red">

Bazar general pe DCid="green">

 

 

am hainute la bazar

 

va rugam dati si noua un vot aici http://reteaua.emag.ro/c/raresel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...