Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici de Constanta - capitol de sarbatoare! 136


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui boticelina
Da, deci vin si io la Zumba it's a promise! deci pe 04 Ianuarie la ora 17 la Zumba...sa iti pregatesti echipamentul.[[ mai avem si un tatic in grupa (pe care cred ca inca nu l-a inghesuit inca nimeni in vreun colt sa-i dea o mama de bataie, desi ar merita) care daca se scoala prost dispus pune laba pe telefon si mai reclama ceva, orice, la inspectorat, ultima data a reclamat ca nu i-a fost spalat copilul sub unghii [bang]Nu s-a intalnit INCA cu mine, norocul lui ,acest tatic [:D]Monica si [pis] Nancyid="red">, 04.07.2008"If you are unware of your choices, then you have none"
align="right" id="quote2">Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)Poze Mos Craciun DC bazar umanitar
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Doamna, da, voi fi acolo pe 4 ianuarie, trebuie, ma simt ca o meduza, n-am mai facut sport de cu un an inainte sa raman gravida, ai acum a devenit groasa treaba de cand cu lasatul de fumat ca m-am cam grasunit.

 

Si pentru ca tot m-am grasunit [:D] ieri mi-am cumparat 2 noi perechi de blugi, una aleasa intentionat usor cam stramta. Si tot ieri i-am gasit si copilului un sarafan Next, frumos de frumos, nu mai vroia sa se dezbrace aseara, are fusta clos, care face valurele cand se invarte, s-a rasucit juma de ora in fata oglinzii [olala]

 


Monica si [pis] Nancyid="red">, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da avem este AICI

 

am crezut ca l-ati zarit[;)]

 


id="right">

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...